IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 23. 2. 2010 12:04

rsautodily.cz: a kde beres informace, ze nemam svuj byznys a nevydelavam?

Jinak tebe naprosto reprezentuje i ten web - prodavat druhoradou kvalitu (pardon, spravne receno "alternativu originalu") a vytriskat za to co nejvice. Znacku Starline asi ani nemusim predstavovat. To same predvadis evidentne i v IPF - kasles na potreby lidi a jde ti pouze o to vytriskat co nejvice. Bohuzel sis nejak nezjistil, kdo toto forum navstevuje a misto hejlu sklizis maximalne posmech.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 12:08

Docela se u toho bavim :-)
To, že se ti nelíbí STARLINE :-) je Tvoje věc. Samozřejmně pro lidi jako jsi ty mám samozřejmně i ATE třeba, ale to už jsme úplně někde jinde. Bohužel na našem trhu se lidi dožadují takto levných věcí. 70% zboží, které zákazník vyhledává je STARLINE. Prostě sde podle statistik prodává nejvíce a určitě jsis všiml, že už přidáváme nové zboží a tím je třeba ICER nebo máme kompletního BOSCHE :-) Takže mi neútoč na e-shop, který se podřizuje poptávce českým zákazníkům.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 23. 2. 2010 12:13

rsautodily.cz:

Ano, ja jsem to vubec nepochopil od zacatku, jesteze mame vas, ktery nas tu osviti. Vy jen poradate skoleni "Zaklady selskeho rozumu" v cene 48 000,- Kc. Ucastnici tohoto skoleni, kteri neprospeli, mohou toto skoleni nabidnout sve rodine a znamym a dostanou slevu 6000(12 000) Kc za ucastnika.

Lide se zakladnim selskym rozumem toto skoleni nepotrebuji, nebot nepujdou do hry s nulovym souctem - tj. nekdo na me prave vydela, ja tedy musim prodelat, pokud nenajdu dostatek jeste hloupejsich lidi nez ja, nebo pripadne nemam v sobe dostatek drzosti a chamtivosti na obirani svych znamych a (v horsim pripade) sirsi rodiny.

Nejvice me lide podobni vam bavite tim, ze o mne vite vsechno, dokonce i to, co nevim ja, napr. ze musim stat na urade prace a strachovat se o svuj titerny plat, stradam hlady a bojim se o vsechny sve finance, zebram v bankach o pujcku apod. Jsem rad, ze vsichni "MLM guru", nyni vcetne vas, maji temer vzdy takove spolehlive informace, bohuzel se jeste nikdy nezakladaly na pravde :
Naposledy upravil 4honza dne 23. 2. 2010 12:21, celkově upraveno 1
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 23. 2. 2010 12:15

PS. rsautodíly odepsal, má pod sebou samé schopné a vydělávající, takže neví, co ti lidé pořád řeší :shock:

"...IFP to za vás zaplatí i když platit nebude!!!!!!!Ale osobně bych to
nezkoušel neplatit, protože si spořím sám sobě nevidím v tom nic
nelogického. Měli jsme tu slečny co to schodily a nejsem si vědom toho, že
by měli nějaké problémy. IFP se k tomu postavila dobře a vše zrušila bez
problémů. Je vidět, že nevíte jak to chodí v pojišťovnictví zjistěte si o
tom informace. A nehaňte podnikání jiných. Každý má dnes svůj způsob
vydělávání."

jo a mně se podepsal
samozřejmě jeho jméno nevložím, to je na něm ;-)


to je fakt síla ...
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 12:24

Chlape jste strašně vztahovačný. Ale každý jsme nějaký a je potřeba respektovat jeden druhého ať už jsme jacíkoli.
Ale stále jste nepochopil těch 48 000,- a fungování IFP a vydělávání.
Pořád tu mlvíte o částkách za školení. Na tohle zcela zapomeňte. Jsou to Vaše peníze, které si spoříte sám sobě. Více to rozvádět nebudu protože je to zbytečné.

Z TLM děláte MLM kupte si knihi o MLM a pak si běžte poslechnout ještě jednou předsatvení firmy pak snad už pochopíte.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 23. 2. 2010 12:44

rsautodily.cz:

Jedine, co vam na to muzu odpovedet je, jdete radeji prodavat autodily, tam se da mluvit jeste o nejake uzitecnosti pro zakazniky. Zaklady i motivaci vaseho skveleho MLM (nebo radeji TLM, aby se ocistilo od trochu zprofanovaneho MLM) tu chape snad kazdy ctenar tohoto vlakna. Prodavani financnich produktu nechte radeji na lidech, kteri alespon vedi, co delaji, a kteri maji krome financni gramotnosti i nejake zaklady etickeho chovani a jednani.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 23. 2. 2010 12:46

Ne rsautodíly.cz, to co děláte je prachobyčejné letadlo. My zde velmi dobře nejen chápeme, ale hlavně známe, jak funguje pojišťovnictví, co je to pojistná smlouva, co je to analýza, pojistná částka a další výrazy, kterými se tu oháníte. Ale za těmi výrazy jsou i pevně stanovená pravidla, podložená zákony, které je potřeba dodržovat. Vámi sjednávané LETENKY do systému nic z toho nesplňují.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 23. 2. 2010 12:47

no hlavně na lidech, kteří na to mají oprávnění ;-)
ti mě alespoň okradou s povolením ČNB
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 12:49

Děkuji za super odpověď.

Akorád jedině co se mi nelíbili tak to byla narážka na etické chování. Pokud se budeme bavit o etice tak neříkám, že všichni referenti se chovají eticky za nikoho ruko do ohně nědám, ale tady u nás se jedná o opravdu etické vystupování chování a jednání. Nikoho nikam netlačíme všem se tento způsob vydělávání líbí a nic proto tomu nemají. V takové případě je etika v pořádku. Kdyby jsme šli tzv přes mrtvoly jak to někteří dělají tak tam opravdu to etické chování není. S tím musím souhlasit.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 12:52

Tak si pojďte koupit letenku a leťte s námi :-) Protože na tohle odpověď není.

Protože když by se to teď zaseklo a zavstavilo tak lidem zůstane spoření (já si klidně pořit budu i když třeba tento produkt není nejvýnosnější, ale jsou tu i horší produkty) nic víc nic míň. Takže žádné riziko není.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 23. 2. 2010 12:53

Vy se vlastně podílíte na obchodu s lidmi. Váš obchod se zakládá pouze na dovedení dalších kusů do systému. Pojištěním se neohánějte, s tím to nemá nic společného, to je jen zástěrka, stejné sumy vkládané do jiných produktů jsou rentabilnější než v IŽP bez rizikové složky.
Vy tu vlastně veřejně přiznáváte, že jste otrokář.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 23. 2. 2010 12:53

takže tvůj poradce nechce při prvním sezení se smlouvou podepsat směnku ani složit od tebou nahnaného zájemce 2.000,-, vše mu dá do rukou nepodepsané a řekne mu "přijďte, až si to pořádně přečtete" dá mu informace, jak opravdu "vydělává" IŽP ??? to opravdu pochybuji ;-)
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 12:57

Tak nějak jste to vystihl.
Tam nikdo nikoho nenutí aby hned podepsal. Máme tam lidi co přijdou jeden den si to poslechnout a nezdá se jim to tak přijdou druhý den znova poslechnou přečtou vysvětlíme jim zajištění podepíšou a jdou vydělávat. Žádný nátlak prostě nic.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 12:58

papshop píše:Vy se vlastně podílíte na obchodu s lidmi. Váš obchod se zakládá pouze na dovedení dalších kusů do systému. Pojištěním se neohánějte, s tím to nemá nic společného, to je jen zástěrka, stejné sumy vkládané do jiných produktů jsou rentabilnější než v IŽP bez rizikové složky.
Vy tu vlastně veřejně přiznáváte, že jste otrokář.



Tak to vidíte Vy. Toto stejné pojištění si můžete na stránkách ČPP sjednat olnine. A je to úplně jedno kde si ho sjednáte.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 23. 2. 2010 13:03

To je pravda, mohu, ale to by IFP neobdrželo provizi, tak v čem je tedy ten fígl a není nutné u Vás sepsat IŽP - to potom lze vydělávat i bez IŽP, bez vkladu, bez směnky, nebo ne? Prostě jen přijdu a začnu nahánět další - to dělat nechci, já nechci být otrokář, tak co vlastně budu dělat, když si všichni sjednají IŽP sami a nahánět další, kteří si sjednají přes net sami IŽP taky nechci.
A pokud již IŽP dávno mám a nové nepotřebuji. Tak mi řekněte, co vlastně u Vás budu dělat?
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků