IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 13:18

v takovém to případě u nás nebude dělat nic.
Pokud si sjednáte jinde tak máte jen spoření a platíte jako otrokář. U nás ještě za to dostanete bonus. :-) Nechápu co píšete nerozumim tomu nad čím špekulujete.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 23. 2. 2010 13:18

rsautodíly.cz, čekám na Vaši odpověď.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 13:19

papshop píše:To je pravda, mohu, ale to by IFP neobdrželo provizi, tak v čem je tedy ten fígl a není nutné u Vás sepsat IŽP - to potom lze vydělávat i bez IŽP, bez vkladu, bez směnky, nebo ne? Prostě jen přijdu a začnu nahánět další - to dělat nechci, já nechci být otrokář, tak co vlastně budu dělat, když si všichni sjednají IŽP sami a nahánět další, kteří si sjednají přes net sami IŽP taky nechci.
A pokud již IŽP dávno mám a nové nepotřebuji. Tak mi řekněte, co vlastně u Vás budu dělat?



Nikoho nenaháníte jen doporučujete to jsou 2 rozdílné pojmy bnuďto si u nás budete spořit a firma to bude platit z Vašich bonusů nebo nic. Jděte si na první roh založte si spoření a jen plaťte.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 23. 2. 2010 13:20

No to jste mi toho moc nevysvětlil. Pořád nevím, co bych u Vás dělal, když to není letadlo - tj. přivedení dalších nešťastníků na palubu.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 13:21

Už jsem psal kupte si letenku a pojďte látat s náma :-) Přijde mi jako, že si jede svojí pravdu a nemá cenu s Vámi cokoli řešit. Každý má na to svůj pohled a ten nikomu neberu.

Pro Vás prostě tenb způsob vydělávání není a tečka nic víc rozebírat nebudu.
Naposledy upravil rsautodily.cz dne 23. 2. 2010 13:22, celkově upraveno 1
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 23. 2. 2010 13:21

Jo doporučení, ne lanaření. A ty bonusy se vezmou kde, když u Vás spořit nechci?
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 13:24

Když si u nás nechcete spořit tak s námi nemůžete vydělávat. Protože peníze se berou z provize od pojišťovny když nejsou žádné provize tak není co vyplácet. Obracíte to naruby. A nebudu reagovat na takovéto Vaše nesmyslné reakce. :-D
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 23. 2. 2010 13:29

Takže vážený a milý pane, když sjednáte - a podle pravidel ČNB IŽP komukoli, podle zpracované analýzy, která je ze zákona povinná (to Vám snad vysvětlovat nemusím, to určitě víte), tak za sjednané pojištění obdržíte provizi - při 2000,-měsíční platbě do IŽP něco mezi 24-36.000,-Kč. Po spoustě průserů, které již mají některé pojišťovny a MLM firmy za sebou jistě víte, že IŽP na spoření ve výši 2000,-měsíčně u osoby, která nemá dle analýzy přebytek minimálně ve výši 4000 a již má pokryta veškerá rizika i odloženou dostatečnou rezervu na krytí min. na 1 další rok před ČNB neobhájíte. A na kobereček nepůjde IFP, ale Vy - zprostředkovatel - jste totiž PPZ, nebo to alespoň předpokládám, neboť jinak byste ani žádné IŽP sjednával nesměl. Ještě mě tu chcete přesvědčovat o tom, že je pro mě výhodnější pracovat v systému IFP, kde za mě zaplatí usmolených 2000 a upíši se směnkou, nebo pracovat ve společnosti, která dodržuje pravidla a jedná podle zákonů a ještě si vydělám za poctivě vypracovanou smlouvu IŽP, která má podklad proč existuje větší sumu? Ještě máte argument?
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 13:38

Další nesmysl od Vás.
Nic nesepisuji jen doporučuji :-) A to je velký rozdíl pokud někdo chce spořit může :-) Pokud nechce tak nechce. Fakt je to bezpředmětné.
Pořád to překrucujete a vymejšlíte jde Vám o něco? Nesjste člen tak nechápu proč to řešíte. To je jako bavit se o zybijačce bez prasete.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 13:42

Napište mi už sakra nějakej argument ať dostanu od IFP půl mega (když najdu nedostatek proč by to nemělo fungovat) na to celou dobu čekám.
rsautodily.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KaliH2O 23. 2. 2010 13:46

jak už jsem tu psala, nesmíte ani doporučovat, už vůbec ne za provizi, to tady veřejně přiznáváte, že IFP jedná v rozporu se zákonem
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 23. 2. 2010 13:49

rsautodily.cz
Chci mít podepsanou smlouvu, že když odhalím nedostatky, proč by to nemělo fungovat, že dostanu těch 500.000,- Kč. A kdy mi ty peníze vyplatí?
Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 23. 2. 2010 13:49

tady už se mnohokrát psalo, že to klidně někomu může fungovat ( a funguje), jde tady o to jak a za jakou cenu a co to může v budoucnu znamenat. Co je Aval na směnce už opakovat nemusím
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 23. 2. 2010 13:51

rsautodily.cz píše:Další nesmysl od Vás.
Nic nesepisuji jen doporučuji :-) A to je velký rozdíl pokud někdo chce spořit může :-) Pokud nechce tak nechce. Fakt je to bezpředmětné.
Pořád to překrucujete a vymejšlíte jde Vám o něco? Nesjste člen tak nechápu proč to řešíte. To je jako bavit se o zybijačce bez prasete.

A co na to má vliv jestli jsem nebo nejsem člen? Takže o pojištění, které DOPORUČUJETE nevíte vůbec nic, vy doporučujete spoření. SPOŘENÍ přes IŽP. Takže základní pojem jsme si ujasnili, vy ani nevíte, co doporučujete. A že to ze zákona dělat nesmíte to také nevíte. Tak co vlastně doporučujete?
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rsautodily.cz 23. 2. 2010 13:52

Hned je dostanete až mu řekenete proč by to nemělo fungovat.

Dobře řešíme tu za jakých okolností to funguje, ale to je jak jsem psal, že fabriky taky fungují, ale za jakou cenu. Dělají takéí z lidí jen otroky záleží jak to každý jedinec přijme.

Jinak podotýkám peníze z lidí dělají otroky každý jsme otrokem dnešní doby a peněz.
rsautodily.cz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků