IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 8. 3. 2010 13:03

KaliH2O píše:Nemyslím si, že je to blbost, dle zákona je to uvedení v omyl a zatajení podstatných skutečností = PODVOD ze srany IFP a jejich "poradců". Uzavírají toto "drahé" pojistné i s lidmi bez příjmů (maminky na mateřské, nezaměstnaní, podnikatelé, kterým se právě nedaří..) všichni tito lidé v tom okamžiku vidí snadný zdroj příjmů, nikdo jim nevysvětlí, že budou dělat něco, nač nemají dle zákona oprávnění a hlavně, že s každým dalším člověkem, podepíšou další možný dluh 48.000,- Pochybuji, že některý z poradců s novým pojištěným dělal analýzu jeho životních potřeb.

Takzvaný PODVOD děláte VY nikoliv IFP. Vaše takzvaná analýza ve skutečnosti znamená vypovědět všechny smlouvy jenž před Vámi uzavřel klient jinde. Udělat mu všechny nové a tím vydělat co nejvíc na provizích. To IFP takovou analýzu rozhodně nedělá a to je pro klienty přínos. Ani Vám nejsme konkurencí, neboť nabízíme výdělek a nikoliv produkty. To co zde předvádíte za pomluvy je nehorázné. ČNB by se na Vás měla podívat. Na IFP se letos již dívala a na rozdíl od jiných můžu s klidem pracovat dál, protože dělám poctivou práci a pomáhám lidem.
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KaliH2O 8. 3. 2010 13:07

to už tady bylo:

"...Anebo o tom jak když jdu uzavírat smlouvu tak mám mít připravené 2.000,- které "půjčím" tomu chudákovy který by je třeba nemusel mít , anebo jak mu mám doslovně "... sedět za krkem , dokud nepodepíše směnku a nesloží 2.000,-kč..." atd atd mohl bych pokračovat jenže se zavzdušnuji , jednák nad tím jak jsem sám naletěl a jednak nad tím co všechno si lidi dovolí a využívají neznalostí paragrafů ostatních lidí.


Pokud někdo bude chtít ptejte se rád Vám odpovím , už nechci aby byli další "milionáři " od IFP , sportu zdar , hokeji zvláště."
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 8. 3. 2010 13:17

PS. jaký podvod dělám???
Koho uvádím v omyl a čím???
Kolik ho bude stát, když tu Vaši smlouvu na moji radu vůbec nepodepíše???
nebo spíš, kolik ušetří ?
Vaše pojistka poslušnosti člena typu "kolik směnek podepíšeš, tolikrát jsi člověkem" je opravdu "inovátorská" stejně jako váš tzv dvoustupňový marketing....
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 8. 3. 2010 13:41

RomanovCZ píše:... a na rozdíl od jiných můžu s klidem pracovat dál, protože dělám poctivou práci a pomáhám lidem.


:D :D :D

Tohle by mohl být výrok týdne, kybyste neměl tak tvrdou konkurenci. "Krasobruslení moc nerozumím" :D
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 8. 3. 2010 13:47

"RomanovCZ Vaše takzvaná analýza ve skutečnosti znamená vypovědět všechny smlouvy jenž před Vámi uzavřel klient jinde. Udělat mu všechny nové a tím vydělat co nejvíc na provizích. To IFP takovou analýzu rozhodně nedělá a to je pro klienty přínos"

To není MOJE analýza ..., pokud vím, tak byste ji zrovna VY při sjednání takového IŽP jako je "Jistota" měli mít založenu u každého klienta. Ovšem u nezaměstnaného by to byl trochu problém, že?
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 8. 3. 2010 13:51

Váš podvod je ta vaše analýza . . .
v omyl uvádíte klienty tím že bude lepší smlouvu zrušit a udělat novou u Vás . .
Bude ho to stát výdělek a taky důchod jenž mohl mýt díky IFP zaplacený
ušetří teď ale v 60 letech půjde pod most
směnku podepíše jen těm kamarádům které přivede . . . nikomu cizímu.
Ani já jsem nepodepsal víc jak 4 směnky . . . není žádný důvod u IFP podepisovat víc.
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KaliH2O 8. 3. 2010 14:06

???jaká MOJE analýza ??? kde jsem psala, že si mají umě udělat novou smlouvu- nejsem Vaše konkurence jsem váš odpůrce!!!!! co to melete ??? neučil jste se náhodou u pana Pplk.JUDr.Jána Murčeka -DEMAGOGU!
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jsemztohojelen 8. 3. 2010 14:54

neblbni, vždyť to s tebou šlehne ;-) navíc, takovej prevít neřekne rovný slovo >:-(
jsemztohojelen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 3. 2010 15:21

podvod, podvod, vyplach mozku, sekta
anonymni

Odeslat příspěvekod S474N 8. 3. 2010 16:23

KaliH2O: on to bere stylem "podle sebe soudim tebe". Tudiz kdyz on o sobe vi, ze je prasivej "financni poradce", tak predpoklada, ze i ty jsi stejna zumpa jako on. Nejak nedovede pochopit, ze vetsina lidi zde ma na samozvane financni poradce pomerne vyhraneny nazor :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 8. 3. 2010 18:45

Já už v tomto vlákně snad ani názor nemám žádný. Ze mě se asi stane bezmyšlenkovitý jedinec. Jinak bych z toho nebyl jelen, ale blázen.
Romanove, Romanove jestli Tebe jednou nezavřou na hodně dlouho, tak se fakt budu divit. Choré výplody Tvého mozku jsou mimo jakoukoli realitu.
Hej a ti 4 Tvoji kamarádi jsou ještě Tvými kamarády? A tos jich víc už nenašel?
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 9. 3. 2010 06:34

papshop: ať te to ani nenapadne, těch bez mozku už je tady dost...
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cingischan 9. 3. 2010 07:25

.....Váš podvod je ta vaše analýza . . .
v omyl uvádíte klienty tím že bude lepší smlouvu zrušit a udělat novou u Vás . .
Bude ho to stát výdělek a taky důchod jenž mohl mýt díky IFP zaplacený
ušetří teď ale v 60 letech půjde pod most
směnku podepíše jen těm kamarádům které přivede . . . nikomu cizímu.
Ani já jsem nepodepsal víc jak 4 směnky . . . není žádný důvod u IFP podepisovat víc......


ROMANOVE!!!!! Ty jsi si šlehnul rovnou dvojitou dávku Kinedrilu co??? Protože takové blbosti se melou jen a pouze v rauši. Co to meleš za hovadiny panáčku??? Jsi tak hloupý a negramotný jako všichni v IFP , je neskutečné co tahle země dokáže vyprodukovat za vychcánky kteří se nebojí ždímat lidi z peněz a přesně jak píše KaliH2O , je třeba pár chudáků kterým řeknete jen ten balast na který je nalákate a na kterých Ty a Tobě podobní budete vydělávat.

P.S. Ty blbe malovanej alespon si přečti co psala než zase vypustíš nejakou hovadinu, ona jim chce pomoci ne jim sjednávat nejaké další pojištění.
cingischan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cingischan 9. 3. 2010 07:26

Proč je tu na udaji o času ještě pořád - nebo už - letní čas???? Vtip :-)
cingischan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 3. 2010 07:31

To cingischan: Uživatelský panel, Nastavení, Platní letní čas... Jak prosté, že ;-)?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků