IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 9. 3. 2010 09:53

cingischan: videl si vubec tu smlouvu? Ja ji tu mam pred sebou a pise se tam jasne, ze zaplacena castka ve vysi 48.000 CZK bude slouzit jako kauce po dobu dvou let. A po teto dobe bude castka nebo smenka vracena.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 9. 3. 2010 10:05

Klient se zavazuje, v souvislosti s pojistnou smlouvou číslo ………
1. Zaplatit 48.000 Kč na účet zadavatele 43-217…/0100 variabilní symbol …..č.smlouvy, konstantní symbol 3558
2. Současně se klient zavazuje zahájit úhradu pravidelných splátek 2.000 Kč lhůtního pojistného na účet 35-443 /0100 konstantní symbol 3558
Zaplacená částka ve výši 48.000 Kč bude sloužit jako kauce a bude použita zadavatelem na placení lhůtního pojistného na dobu dalších 24 měsíců. V případě, že klient zruší pojistnou smlouvu, nebo sníží výši splátek lhůtního pojistného, kauce propadá. V případě, že částka na kauci zaplacena nebude a klient vystaví k zajištění jejího zaplacení směnku vlastní bez protestu, zadavatel vrátí klientovi směnku ihned po úhradě celé směnečné sumy.

Vidí tu někdo, že by mohl ten klien za dva roky snížit pojitné? Včil mudruj :hm
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 9. 3. 2010 10:15

KaliH2O: a tvrdil jsem snad nekde, ze muze snizit pojistne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 9. 3. 2010 10:17

ty ne :D ale šlo také o to, že v té smlouvě je pro IFP garantováno 2x 48.000,- ;-)
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.boy 9. 3. 2010 10:34

http://ekonomika.idnes.cz/student-vyhra ... nomika_spi

Student vyhrál proti Eurofinancialu - nemusí platit za výhodnou "brigádu" :-)) a pak se ještě někdo hádejte, že IFP nejsou podvodníci - takhle to rozhodl soud podle zákona (třeba občanský zákoník, podle kterého je napsána smlouva s IFP - par. 51?) :-) Princip je absolutně stejný, jen místo směnky hraje roli rozhodčí soud..
r.boy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KaliH2O 9. 3. 2010 10:42

no to je bezva :-)
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.boy 9. 3. 2010 10:47

však, já si myslím, že si nic jinýho nezaslouží! Jejich demagogický závěry, výklady, kdy se baví o všem možným a jen ne o tématu, doporučení a celkový "charitativní projekt", který by spasil celou republiku zázračným výdělkem od IFP mě štve..
r.boy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KaliH2O 9. 3. 2010 10:58

Jenže směnka není rozhodčí doložka, kdo ji podepsal (popř. aval) za ni bude muset zaplatit. Taky mě to vytáčí, chovají se jako nějaká sekta ... Pokud jejich poradce zjistí, že třeba ta chytaná klientka (mamina na mateřské) má doma ekonoma, tak to hlavně nesmí říkat doma!! CO TO JE za chování??
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 9. 3. 2010 11:01

Mudrování je na prd. Poškozených je už docela dost, doporučuji tedy poškozeným, aby spojili síly a samozřejmě se proti podvodníkům bránili klidně pomocí advokátů a soudů.

IFP se tváří sice strašně tvrdě, ale másla na hlavě mají až po uši, takže ztracené to určitě není. Kdo bude jenom přihlížet, ten bude dozajista oškubán do posledního haléře na směnce, pokud do IFP už spadnul. I pokud se nepodaří z nich vše vymlátit, tak je dost velká šance, že nebudou obírat další hejly, takže alespoň nějaké zadostiučinění.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 9. 3. 2010 11:53

máš pravdu
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cingischan 9. 3. 2010 12:06

S474N píše:cingischan: videl si vubec tu smlouvu? Ja ji tu mam pred sebou a pise se tam jasne, ze zaplacena castka ve vysi 48.000 CZK bude slouzit jako kauce po dobu dvou let. A po teto dobe bude castka nebo smenka vracena.



:-) :-) :-) Když si to přečeteš kousek nazpět , pokud si to nepamatuješ když sem přispíváš , psal jsem že jsem jeden z těch co si naběhli, takže mám smlouvu resp. obě s IFP i s ČPP a směnku - ( prázdnou , bohužel ) v ruce , ale hlavně jsem slyšel co mi říkali - vše tedy absolutní nesmysly nekorespondujicí ani s jednou smlouvou, velice obratní výmluvní a hlavně překrucující informace jsou lidé od IFP. Tak asi tak .

Nejsem právník ani nerozumím obchodnímu právu. Naletěl jsem a až po "vystřízlivění" jsem zjistil co jsem podepsal, celá operace trvala cca hodinu od uvodního slova k podpisu a hlavně rychle...
cingischan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cingischan 9. 3. 2010 12:11

r.boy píše:http://ekonomika.idnes.cz/student-vyhral-proti-eurofinancialu-nemusi-platit-za-vyhodnou-brigadu-1ns-/ekonomika.asp?c=A100308_113408_ekonomika_spi

Student vyhrál proti Eurofinancialu - nemusí platit za výhodnou "brigádu" :-)) a pak se ještě někdo hádejte, že IFP nejsou podvodníci - takhle to rozhodl soud podle zákona (třeba občanský zákoník, podle kterého je napsána smlouva s IFP - par. 51?) :-) Princip je absolutně stejný, jen místo směnky hraje roli rozhodčí soud..



Děkuji za konečně přínosný příspěvek. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
cingischan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lektor 10. 3. 2010 18:07

Mě tady ta diskuse připadá, jako když se dva dohadují, jestli je lepší jet na dovolenou do Řecka nebo do Turecka a přitom tam ani jeden v životě nebyl. Jen jeden má kamaráda, který sice zájezd zaplatil, ale pak ho chtěl rychle zrušit, protože mu někdo nakukal, že to za to nestojí. Jenže ono to již bez poplatků zrušit nešlo. A tak je sklamán a říká to všude, že zájezdy jsou špatné a cestovka ještě horší.
Pokud se při vymýšlení něčeho nového nesetkáš s odporem, nic nového jsi nevymyslel!
Lektor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 3. 2010 19:49

Lektor: zajímavé je, že když někde dojdou argumenty, objeví se další nový nick s prvním příspěvkem a začne se zase znova...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cingischan 10. 3. 2010 20:55

mikicz píše:Lektor: zajímavé je, že když někde dojdou argumenty, objeví se další nový nick s prvním příspěvkem a začne se zase znova...



Ted jsi asi trefil hřebíček na hlavičku, dnešní registrace mudrlanta o zajezdech hovoří za vše....
cingischan
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků