IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 3. 2010 21:00

mikicz: presne, vypada to jako by za to byli placeni.

Taky se rad necham najmout, dystak sz.
anonymni

Odeslat příspěvekod papshop 10. 3. 2010 22:16

Lektor píše:Mě tady ta diskuse připadá, jako když se dva dohadují, jestli je lepší jet na dovolenou do Řecka nebo do Turecka a přitom tam ani jeden v životě nebyl. Jen jeden má kamaráda, který sice zájezd zaplatil, ale pak ho chtěl rychle zrušit, protože mu někdo nakukal, že to za to nestojí. Jenže ono to již bez poplatků zrušit nešlo. A tak je sklamán a říká to všude, že zájezdy jsou špatné a cestovka ještě horší.

Já mám zase pocit, že Lektor si zakoupil zájezd a ještě nedočetl nebo nepochopil obchodní podmínky, tak se těší na výlet. Varianta 2 je, že sedí na kapitánském můstku a vybírá od nových účastníků zájezdu vstupenky.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 11. 3. 2010 08:47

No obhájci IFP přece nemůžou dopustit, aby tato fóra vyznívala negativně. Vždyť by to mohlo odehnat tu skupinu lidí co si informace hledají na internetu. A argumenty? To je problém. Jak chcete reálně plošně obhájit to co nabízejí?
Co to je proboha za nápad spořit si na důchod pomoci pojištění? Jak může být výhodné něco, kde zmizí skoro dva roky plateb v kapsách "prodejců"?
MS-fanousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 3. 2010 09:05

MS-fanousek píše:No obhájci IFP přece nemůžou dopustit, aby tato fóra vyznívala negativně. Vždyť by to mohlo odehnat tu skupinu lidí co si informace hledají na internetu.

Myslím, že ti, kdo si před uzavřením smlouvy shánějí jakékoliv informace kdekoliv nejsou tou pravou cílovou skupinou :). Bohužel takových lidí moc není (se podívej kolik je zde na fóru pravidelných přespěvatelů).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lektor 11. 3. 2010 22:02

:shock: Jako kdybych píchnul klackem do vosího hnízda. Nebo přímo k sršňům. "Všechno je na h..., jenom včely jsou na med. Ale ten je taky na h...."
Lektor se hlásí k tomu: Jet do Řecka i do Turecka a potom srovnávat. V obou destinacích (a absolutně odlišných) se dá najít něco hezkého. Musí se však smířit s tím, že mu nikdo nebude věřit. Vždyť tam nemají knedlíky. :roll:
Pokud se při vymýšlení něčeho nového nesetkáš s odporem, nic nového jsi nevymyslel!
Lektor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 11. 3. 2010 22:44

Jenom že mě nevyhovuje letenka, ani destinace, co potom s tím? Lektore? Já bych raději Mauricius a 1 třídou nebo bussinesclass.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lektor 11. 3. 2010 22:55

To je fajn. Pak tě přeci nebudu přemlouvat, abys jel do Turecka nebo Řecka. Popřeji Ti hezkou cestu, příjemné zážitky a šťastný návrat.
P.S. Jo a potom bychom si o Mauriciu mohli popovídat. Bez předsudků a s fotkami či videem.
Pokud se při vymýšlení něčeho nového nesetkáš s odporem, nic nového jsi nevymyslel!
Lektor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 11. 3. 2010 23:01

Bez problémů, popovídat si můžeme o finančním poradenství kdykoli. S tím nemám problém, už se tím 12 let živím.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lektor 11. 3. 2010 23:20

Beru. A mohli by přijít i ti, co nebyli ani v Turecku, ani v Řecku a dokonce ani na Mauriciu. :-D
Pokud se při vymýšlení něčeho nového nesetkáš s odporem, nic nového jsi nevymyslel!
Lektor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 12. 3. 2010 08:21

Mám dojem, že by přišli jen ti, co byli jen v pr... Teď to neberte nikdo osobně, ale u nás se to tak říká.

Ale vážně, bez jakýchkoli sarkasmů - do takového systému vstoupí jen zoufalý člověk za vidinou rychlého zbohatnutí, který nebude koukat nalevo ani napravo, je mu jedno, komu napráská takovou smlouvu, aby se sám zahojil, protože je oblbnutý vstupním školením a vůbec nechápe smysl toho, o co se jedná. Člověk s rozumem ví, že pečení holubi do pusy sami nelítají a proto do toho nevstoupí.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.boy 12. 3. 2010 10:04

začínám shromažďovat lidi pro hromadnou žalobu na IFP v Praze - zastoupení dobrou advokátkou.. kdo se přidá??
r.boy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papshop 12. 3. 2010 10:49

Tak to budeš muset oslovit napřímo ty, kteří se tu svěřili, že naletěli. My ostatní se nemáme k čemu přidat, neboť nejsme členy.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.boy 12. 3. 2010 12:53

už to nějak řešíme..

Jinak bych se chtěl zeptat zástupců společnosti IFP, proč jejich právníci či co nechodí na domluvené schůzky?? Nevím kde pracovali před tím, ale nějaké zvyklosti je lepší opustit když se mění zaměstnání, zvlášť pokud se jedná o "jedničku na trhu" a podobný ptákoviny..
r.boy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 12. 3. 2010 21:11

Lektor> Naštěstí není potřeba všechno zkusit. Člověk je vybaven tak, aby dokázal na základě zkušeností, znalostí a logiky odhadnout výsledek. A pak si stačí odpověď na otázky. Pro koho jsou výhodné pyramidy? Lze každému s klidem doporučit nabízený produkt? Neznám lepší způsob zajištění na stáří? Mám žaludek obelhávat své kamarády, kteří mi věří?
MS-fanousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 13. 3. 2010 17:25

r.boy píše:http://ekonomika.idnes.cz/student-vyhral-proti-eurofinancialu-nemusi-platit-za-vyhodnou-brigadu-1ns-/ekonomika.asp?c=A100308_113408_ekonomika_spi

Student vyhrál proti Eurofinancialu - nemusí platit za výhodnou "brigádu" :-)) takhle to rozhodl soud podle zákona

Ne že bych fandil Eurofinancialu. Můžu vám říct, že výhra opravdu zbytečná. Mám zkušenost, že takovou pohledávku stačí prodat do zahraničí. Firem podnikajících v tomto směru je dost.
Ze zahraničí pak pohledávku znovu vymáhat. Naše soudy jsou proti zahraničním pohledávkám bezmocné. Nenašel jsem však žádnou souvislost s IFP. Ale vy si určitě nějakou vymyslíte ;-)
RomanovCZ
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků