IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod KaliH2O 21. 4. 2010 09:08

rozhodně se nestanu žádným ochráncem lidí od IFP 8-D to bych brzy dopadla jako pan Jungmann s trestním oznámením na krku a vyděračema v patách 8-P
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 21. 4. 2010 09:08

No tady na foru to vypadalo, ze se "bijes" docela dost.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 21. 4. 2010 09:32

ze začátku jsem měla elánu docela dost a byla jsem ochotna hodně se angažovat, ale už jsem vystřízlivěla, lidem se nedá zavděčit ...
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 4. 2010 12:14

S474N píše:KaliH2O: a co je spatneho na tom uvest kdo to resi a hlavne ZA KOLIK? Podle me je to snad normalni sluzba, kterou nabizi vsem od IFP a lidi by meli vedet, co je ceka.


Obávám se že ne každý je ve stejném průšvihu a ne stejné podmínky, takže to závisí i na úsilí, které tomu bude muset věnovat. Jinak na netu lze dohledat případy, kdy dotyčný řešil věci v souvislosti EF a dotyční se o podělili o zkušenosti, cena je v řádu tisíců. Soudní spor za vás samozřejmě nevyhraje, ale určitě má za sebou zkušenosti z mnoha případů podvodů podobných EF a IFP.

Kontakt lze nalézt zadáním jména firmy do google, mimochodem pan Jungmann také reagoval do vlákna u konkurence.

http://www.mesec.cz/adresar/eurofinanci ... 88/vlakno/
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 21. 4. 2010 12:30

4honza: máš pravdu :-)
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 4. 2010 12:41

KaliH2O:

Ono je to poměrně složité i z hlediska těch poškozených klientů, spousta z nich kvůli neznalosti faktů a finanční negramotnosti nejenže spadli do tohoto druhu finančního podvodu, ale sami se na něm mohli nepřímo podílet a porušit díky tomu i několik zákonů. Čím více poškozených se bude hlásit, tím více se bude určitě IFP bránit, protože "škoda" jim způsobená bude větší a větší.

Takže tito první mají víceméně i dost štěstí díky vám, ale další obrana IFP může být daleko silnější. EF se také samozřejmě nesmířila se svou prohrou u soudu a chce uteklé ovečky i nadále vysát.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 21. 4. 2010 12:47

jo, jo je to tak, taky si myslím, že s časem to bude stále těžší ...
navíc, jak jsi psal, tak jsou různé případy - někteří maj na sobě těch směnek už několik a IFP jim dala peníze za ty další lidi, tak těžko je nechaj jen tak odejít se směnkou
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Philco 21. 4. 2010 14:02

Udivuje mne neustále, že je tento národ prostě nepoučitelný... letadla tu byla, jsou a budou. Proboha, copak je tak těžké si dát 1+1=2? Kdyby bylo opravdu možné, aby všichni vydělávali (a navíc bez danění!) takovéhle sumy za NIC, tak jezdíme všichni ve Ferrari a pomůžeme státu se splacením státního dluhu.... :hm
Zarazila mne jen změna strategie získávání nových oveček do systému, už se neohánějí našimi pojišťovnami, ale zahraničními investory. Už při vyslovení slova "směnka" mám husí kůži!
V dnešní době, kdy Google najde všechno a kdejaký server informuje o krávovinách, mne jen udivuje, že se k problematice IFP clubu (mj. ani stránky http://www.ifp-club.eu už nejsou v provozu... což mne docela zaráží, když vezmu v potaz, jak veleúspěšný systém to je.. ) se nevyjádří oficiálně např. ČNB a podobně.
Philco
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 22. 4. 2010 05:36

Philco: mě to taky udivovalo, ale jak jsem zjistila, tak jsou osoby, které do obdobného mechanismu vstoupí i několikrát, prostě kdyby byli lidi poučitelný, tak by takové postupy nemohly stále dokola vznikat a vydělávat
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 4. 2010 06:52

George Bernard Shaw píše:Lidé jsou moudří nikoliv v poměru ke své zkušenosti, nýbrž v poměru ke své způsobilosti pro zkušenost.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaliH2O 23. 4. 2010 05:41

Tak hlásím 100% úspěšnost pana Jungmanna, včera si byl poslední kluk pro směnku na poště o<:)
Děkuji, pane Jungmanne- Vám i Vašim lidem, za všechny zúčastněné :tleskani
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.boy 29. 4. 2010 15:05

my jsme taky rádi, že jsme směnku dostali zpátky. Jen nechápu ty argumenty IFP, kteří tvrdí, že směnka slouží ke krytí dvouletého splácení atp, když byla splatná za 3 měsíce po podpisu, ve smlouvě o ní je jen to, na jaký účet se má zaplatit a dál je to nestadardní řešení, ke kterýmu může sáhnout pouze neprofesionální společnost, jakou IFP je.

Doufám, že to neskončí jen u toho, že IFP vrátí směnky, rád bych, aby se tenhle případ dostal do médií a řešila ho PČR a ČNB.

:-)
r.boy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 29. 4. 2010 16:54

r.boy píše:Doufám, že to neskončí jen u toho, že IFP vrátí směnky, rád bych, aby se tenhle případ dostal do médií a řešila ho PČR a ČNB.

Tak v tom pripade doufam, ze jsi byl prvni, kdo byl podavat oznameni na obou zminovanych.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lektor 29. 4. 2010 22:44

master22 píše:od papshop 13. 3. 2010 21:25

Lip bych to snad ani nenapsal, jednoduseji to snad ani popsat nejde ....

to - Jiří.Novotný - s Vasim prispevek take souhlasim
---------------------------------

to - rsaudily.cz - jelikoz Vas znam a vim kdo jste, tak mohu objektivne posoudit, ze vase auto ma blizeji spise k tomu favoritu nez k zminovanemu BMW :D ohatet se tu nejakou letenkou do hornich 8% neni asi dobry napad, protoze evidentne nema ten spravny smer

--------------------------------
to - RomanovCZ - a ty si normalne nafackuj, nebo to udela nekdo za tebe, co to meles za bludy? Tak zaprve bych pekne a jednoduse rozebral tu tvou moznost vydelku ....

co jsem pochopil, tak vas princip je takovy, ze aby clovek dostal provizi, musi si uzavrit zivotni pojisteji Jistota, privest " kamarada ", ktery si take uzavre Jistotu diky cemuz bude " obossovan " a pak za kazdyho dalsiho by dotycny mel dostat 12 000kc ...

vzhledem k tomu, ze provize za sjednani investicniho zivotniho pojisteni Jistata je cca 48 000kc ( btw: proto take IZP Jistota od CPP, ma nejvyssi poplatkovou strukturu - podle indexu tank ), tak si muzeme nasledne spocitat, kolik vydelam one spolecnosti a kolik z toho budu mit vlastne za svou tezce vydrenou praci ja.

Jelikoz jsem ve skole mel matematiku a daval jsem pozor, mam tu vyhodu, ze jsi od nekterych jedincu muzu spocitat soucet tri cisel a z konecneho vysledku odectu svou slibovanou provizi a tim zjistime, kolik jsem vydelal tem dobrakum, za to, ze mi dali tu moznost vydelat si pul milionu korun :D:D:D

---------------

moje smlouva + 48k pro IFP
kamarada smlouva +48k pro IFP
muj druhy kamarad z ktereho mam ja +12k a spolecnost tim padem +36k

sumasumarum = IFP 144k - JA 12k .... joooo, tomu se rika spravedlive prerozdelovani :D:D

-------------------
Provizi 48 000 klient zaplati tak jako tak .... za 2 roky sporeni by si na sve konto nasporil 48 000, v pripade, ze by smlouvu zrusil a chtel vybrat penize, ktere za tu dobu nasporil tak by v lepsim pripade nedostal nic ale pravdepodobne by jeste musel neco doplatit, nebot naklady na investicni zivotni pojisteni Jistota jsou opravdu obrovske. Tudiz nejsou splatitelne v prvnich dvou letech.

-----------------------
- a jeste se musim vyjadrit k tomu tvymu druhymu bludu. To, ze to bude za pet let povinny to je sice mozny, ale pevne verim a dal bych ruku do ohne za to, ze kdybych nechal dobehnout do svych 60ti vas nabizeny produkt Jistotu na 2000kc mesicne a za pet let, jelikoz to bude tedy povinny si na pobocce zalozim budouci produkt, treba od kooperativy " Perspektiva 21BN :D:D:D:D ", sice budu asi muset cekat ve fronte ale nevadi, take to bude na castku 2000kc mesicne. Tak opravdu pevne verim, ze mi jiste kooperativa vyjde minimalne dvakrat tolik co se tyce konecne vynosnosti.

( btw: kdysi na tom vasem pofidernim sezenim, mi bylo sdeleno, ze fondy CPP maji rocni vynosnost v prumeru 15%, uz jenom tohle me malem donutilo hnedka odejit a poslat je do nekam hodne daleko, ale nemohl jsem si nechat ujit to, jak se snazite lidem hodinu mluvit neustale o tom, jak budou bohaty a jak je to pritom uplne jednoduche )

---------------------------------

takhle to bohuzel ale dopada - otec rodiny bez prace, hleda praci ... aaa IFP, zkusim ... ok, musim si zalozit produkt ... +48k z rodinneho rozpoctu za dva roky

jelikoz chce byt tata rychle obossovanej, tak do toho zatahne manzelku, protoze je bohuzle zatim jeste i on sam presvedcenej, ze je to super, takze dalsich +48k z rodinneho rozpoctu za dva roky.

zadnou ovecku neprivedou, nikoho neokouzli, maji treba chytry pratele a tak, aby meli na splatky predeslych IZP udelaji IZP svy dceri, takze dalsich +48k za dva roky, ale +12k za provizi za dcerou ... bohuzel ta provize jim vystaci na dva mesice placeni .....

po pul roce zjisti, ze to asi nevychytali, budou chtit zrusit IZP a ejhle ... dluh +144k a co tedka? Ovecky ovecky pojdte domu!!!! :D:D:D:D a lovi se dal a vznika dalsi beznadejne vlakno :lol:

----------------

Zaver: Ano, nejake penize se jiste v IFP daji vydelat, ale za jakou cenu??? investovat 144k za dva roky a ziskat 12 000? Takovy clovek zjisti, ze aby se mu to vratilo musi sehnat alespon 14 lidi ( -2 ktere ho obossuji + 12x12 000k ), ktere okouzli, ze je to super ..... nebo staci okouzlit 6 ovecek, ale kazda z techto ovecek musi dovest take jednu svou ovecku kamaradku, aby jich bylo zminovanych 12.

takze v praxi proste naserete 14 lidi, ne tedka, ale jiste za 2 roky, az si dany produkt budou chtit zrusit, nebot oni urcite nenajdou tech 14 lidi, aby se jim to vratilo.

A utapet 2000kc mesicne do neceho, z ceho budu mit MOZNA vynos az za 14 let ( a to jeste za predpokladau, ze nic nevyberete za tu dobu ), protoze az za +-14 let se na investicnim zivotnim pojisteni Jistota dostane bilance do stavu, kdy je na ucte IZP tolik, kolik jsme tam opravdu navkladali za tech 14 let ( 12x14x2000 = 336 000kc ), a to neni sci-fi, ale tvrda realita. Takze vyse zminova rodina posle nekam do sveta obihat za 14 let 1 minion korun a az pak si ho tedy bude moci vybrat. A TO SE VYPLATI!!! :D:D:D

--------------------------------

zeptejte se sam sami sebe, jestli se vam vyplati investovat hodiny casu, ci ztratu pratelstvi jenom kvuli tomu, aby vam to v lepsim pripade alespon pokrylo naklady na tu vasi blbost! :D


Zdravím master22. Zdá se, že jsi jeden z mála diskutujících, který ví, jak jednoduše funguje systém š+z.
Mimochodem, vrátil jsem se z Turecka, a byl jsem velmi spokojen. Zdá se, že jsou mnohem dál než my, i když je to jen můj subjektivní dojem, a že je to tam mnohem lepší, než třeba v současné době v Řecku (tam jsem také byl). Alespoň ve vztahu člověk k člověku. Budu to tvrdit dál, i když mi bude spousta lidí říkat to staré osvědčené: "no víš, to turecké hospodářství". A přitom tam vůbec nebyli.
Jako většina cestovek nabízí kromě jiného i Turecko, Řecko, Španělsko atd., tak většina pojišťoven nabízí kromě jiného i IŽP. Je to snad podvod? Je to něco špatného? Myslíš si, že ty cestovky to dělají z lásky k lidem? Že na tom nechtějí profitovat?
Pokud je Tvé šťastné číslo 22, tak víš o čem mluvím.
PS: Pro ostatní diskutující:
Nedělám propagaci Turecku. Jezděte si kam chcete a s kým chcete. Jestli chcete.
Lektor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KaliH2O 30. 4. 2010 12:14

Lektor: ??? nepochopila jsem Váš příspěvek + kopírované příspěvky -vzájemná souvislost mi uniká
ač žena s velkým množstvím "oslích můstků" na tohle nemám 8-D

-- 30. 4. 2010 13:15 --

PS jedině, že byste chtěl odsunout příspěvek od r.boy
KaliH2O
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků