Nakupujete rádi v hypermarketech?

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 4. 2010 14:54

Ty seš nějakej cimprlich. Co by za to děti v Africe daly :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 26. 4. 2010 15:59

:D :D Já myslím, že by za to nedaly asi nic. :-)
Patriku podle toho cos o sobě psal, tak jsi taky dost vybíravý. ;-)
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 26. 4. 2010 16:09

PatrikChrz píše:Ty seš nějakej cimprlich. Co by za to děti v Africe daly :)


nevim jak ted, ale pred 20 lety by za to daly maximalne digitalni hodinky :-D ja bych si dal kolu (slazenou) s rumem, pro neutralizaci skodlivin minimalne 40g cisteho vitaminu C :-)

Ja nevim, zda to s Aspartamem je nejake hype nebo pravda (zda byly prokazane skodlive ucinky, skodlivejsi nez normalni trtinovy cukr), ale to, ze Zero rozlepta ziletky a prudce reaguje s Mentosem(r) je zdokumentovany fakt 8-P
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 26. 4. 2010 16:36

Ne to není zdokumentovaný fakt. To je jenom xkrát opakovaný blábol. Zkus si to sám. Žiletku ti to nerozpustí. S mentosem reagují i jiné nápoje, pokud jsou sycený.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 4. 2010 19:08

Jakýkoliv sycený nápoj reaguje (a to velmi silně) s cukrem (obsaženým v Metos). Si to vyzkoušej, hoď do syceného nápoje obyčejnou kostku cukru.

-- 26. 4. 2010 20:26 --

Ondrasz píše::D :D Já myslím, že by za to nedaly asi nic. :-)
Patriku podle toho cos o sobě psal, tak jsi taky dost vybíravý. ;-)

Ale jo, jsem, i když zrovna ty levné coly mi nevadí, já jsem háklivej hlavně u masných výrobků.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boban 26. 4. 2010 21:02

S474N píše:Ono na kazdy hypermarket ma neco levnejsiho, napriklad v Kauflandu jsou dobre konzervy (napriklad tunak, nebo ruzne jahody, mandarinky atd)


Všechny zavařeniny jsou z Číny! Díval jste se?

S474N píše:100% dzusy, takze vzdycky beru 2-3 kartony.

Zajeďte za hranice na západ, a zastavte se na krabicový džus na první pumpě. Poznáte jaká je "náš 100%" džus sračka z koncentrátů kdovíjak dlouho skladovaných před vznikem šarže.

S474N píše:Jinak takovy Globus je zase super na maso, salamy a parky.

A když chci vodu, koupím si ji v PETce :D Je nadliské úsilí koupit 95% šunku. Máme vynikající technologie výroby, umíme nacpat do kila masa kilo vody a všechno drží pohromadě!

Člověk otevře oči, až se pákrát musí vrátit ze zahraničí domů, a nestačí se divit, jaké bláto tu žerem. My melancholici trpíme, všechno na obalu musíme přečíst, než vložíme do košíku. Není tu šance pořádně nakoupit celý sortiment potravin. A tak bedýnkujeme, chodíme na trh, dovážíme z UK, raději méně, co nejvíce surovin z prověřených zdrojů, na cenu nečumět, protože zdraví si zpět nekoupíte. Ale do 40ti je to legrace, následky přijdou později.
Proč máme asi tolik rakoviny...
- čas neexistuje -
boban
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 27. 4. 2010 08:07

boban: to je sice pekne, ale myslis si, ze normalni lidi budou zakladni potraviny jezdit nakupovat do zahranici? Asi tezko, ze?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veckoo 27. 4. 2010 08:20

Bobanův příspěvek je velmi velmi pravdivý a výstižný. Bohužel! Potraviny jsou pozdější skázou zdraví a v ČR se těžko nakupuje a poté ještě hůře marodí.
veckoo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 27. 4. 2010 16:49

Jack111 píše:Ne to není zdokumentovaný fakt. To je jenom xkrát opakovaný blábol. Zkus si to sám. Žiletku ti to nerozpustí. S mentosem reagují i jiné nápoje, pokud jsou sycený.


Uznavam, misto Mentosu by mozna stacila jedla soda, a ze cola nerozlepta Gillete za noc, musis vic pockat, prijde to! Nabrouseni ziletky v pyramide je ceskoslovensky patent.

A Cola? http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Coca_Cola :tleskani

Pokud jde o ty masa z Lidlu, zkusil jsem CZ Slezska Klobasa 90% veprove maso a vysledek - fuj, co to tady s m r d i... Jake uzeniny maji byt tedy kvalitni?

Na vetsine ostatnich bylo napsano = 10 g vyrobku bylo vyrobeno ze 185 g masa, no co si o tom myslet, to si mam jak prepocitat? :-D

Anebo mam jezdit kupovat potraviny do UK? A ktere konkretne? : :?:
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 6. 5. 2010 20:37

Kdyz jsme u tech hypermarketu a colach, tak jsem byl ted o vikendu docela prijemne prekvapen. Byl jsem s jednim znamym na cestach a nejak jsme se bavili o tech ruznych radoby colach apod. a ze jsou to zumpy s aspartamem ci jinymi umelymi sladidly. No a potom mi rekl, ze mu jeden znamej pry doporucil Freeway Colu z Lidl a ze ji prej zkusil a ze to neni az takova hruza. Tak rikam, ze to znam tyhle smejdy, ze je to plny aspartamu a kdovi ceho. No tak jsme se tam par minut handrkovali a najednou pred nama Lidl, tak me doslova dokopal k tomu, abych se na to podival. Takze jsem zkoukl etiketu a nikde zadnej aspartam, psali ze cukr, tak rikam, 15 Kc klidne risknu, tak jsem to vycashoval a venku otevrel. No a opravdu musim rict, ze jsem byl mile prekvapen. Chut nekde mezi original Colou a RC Colou, rozhodne kdyby tohle cloveku nekde nalili v hospode jako Coca Colu, tak si myslim, ze by nic nepoznal. Takze mensi tip o pro vas ostatni a schvalne jestli to risknete jako ja, tak dejte vedet!

freeway.jpg
freeway.jpg (1.78 ) Zobrazeno 12519 krát
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 6. 5. 2010 22:40

Pred cca rokem meli v Tescu jakousi Tesco Colu za 3,90 Kc !! /2L a chutnala jako prava Cola (na etikete mela ledove kostky zalite Colou), neslo to poznat prakticky poznat.

Uz jsem ji dlouho nevidel. Maji tam ruzne SunShine coly za 9, 16 Kc apod, ale zadna se chutove ani neblizila prave Cole, bez ohledu i na tu cenu.

I originalni Cola se IMHO v Gen.Bottlers tvori smichanim pitne vody (z vodovodu) a Cola sirupu a haldy Co2 a asi vsechny 10° Piva jakbysmet, je tam tolik Co2, ze vam to z lahve vypeni ven, aniz ji natrepete. Udajne se to dela uplne stejne, chmelovy extrakt z Ciny smichany s vodou

CO2 je pro telo odpadnim produktem a zli jazykove tvrdi, ze uzivani zpusobuje mnozstvi civilizacnich nemoci, pokud mate vice inf., sem s nimi.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 5. 2010 08:03

vpe: no u te Coly ala Tesco bych se bal, ze uz bude na 99,999% aspartam. Ale to uz si asi nepamatujes, ze?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 5. 2010 14:32

S474N: Člověk kolikrát nepozná ani pravou. Se mi zdá, že ne vždy chutná stejně a to jsem prakticky bez chutě :-D
V hospodě navíc nalévají nealko před hosty, to by museli předem přelévat do flašek. Za tu práci jim to nestojí. Lepší nalít originál pod míru.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 5. 2010 14:39

Jack111: no v hospodach je to tragedie. Ja mam radeji spise Fantu/Mirindu a kdyz si ji clovek koupi v lahvi, tak je to doslova tmava neprusvitna tekutina. Kdyz si ji clovek da v restauraci, tak je to prusvitna brecka naprosto bez chuti (myslim to co leze s potsmixu).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 7. 5. 2010 18:53

Ne to si fakt nepamatuji jestli tam byl aspartam :-) On je levnejsi nez bily cukr? Mel jsem za to, ze aspartam je jen v "Diet" napojich ...

Jeste mi vysvetlete, proc tmavy cukr (nerafinovany?) je Xx drzasi jak bily cukr?

A napoje v postmixu, to je sra... nejvetsi, sirup plus hadice z vodovodni trubky (plus asi to jedovate Co2) a kdyz jim dojde sirup, tak z toho tece obarvena voda (ono to snad nema ani zadne cidlo?), urcite to znate treba z Ikey ...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků