IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Hergo 24. 6. 2010 11:38

Tak je to vse, se pokochejte. Ja doufam, ze to nekomu k necemu bude.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 26. 6. 2010 00:51

S474N píše:Lektor: kamarade, ty mas taky koukam dost. Jak moc jsi na chodu IFP zainteresovan? Pilotni kabina nebo pouze jako posledni ometak zavazadloveho prostoru jako Romanov?

S potěšením musím konstatovat, že po roce tvrdé práce od podpisu jako řadový klient (ometák) jsem již na obratu 50 smluv měsíčně a do konce září budu na 100 smlouvách měsíčně 8-D

Lidé na mne hledí s úctou a váží si mé práce. Často mi i děkují za pomoc a nalezení řešení v těžkých životních situacích. Holt jsem si řek, že trošku máknu a Vás pomlouvače nechám vyhrávat jen tady a ne v reálném světě 8-)

Někdo tady rád plká . . . jiný raději pracuje aby rodina měla na jídlo na bydlení a na dovču . . .
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hergo 26. 6. 2010 09:09

Muzu se na neco zeptat?? Me by zajimalo jak to delas s danenim.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 6. 2010 09:49

RomanovCZ:
neverim, 50 smluv mesicne, neverim.
anonymni

Odeslat příspěvekod S474N 26. 6. 2010 09:55

RomanovCZ:myslis ty lide, kteri nechapou podstatu "hry"? Tak to gratuluji, vyzobavas si ty hejly pekne. Jenom netusim, az nektery z nich zada jednou ve vyhledavaci IFP, jak mu budes vysvetlovat vsechny ty veci :mrgreen: :mrgreen:

BTW takze Astra pujde do srotu a misto jejiho tuneni je uz na ceste nova Audi? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergo 26. 6. 2010 10:03

Audi?? Myslis ten koncernovy paskvill??

-- 26. 6. 2010 11:13 --

Tak jsem vytvoril na pc "ODSTOUPENI OD SMLOUVY" s IFP. Mama tam zajela a manik ji OPET zacal lamat, ze si to ma rozmyslet a jestli si uvedomuje jakou dela chybu, taky ze pani ktera tam prave sedela tak vydelala prvni tisice a blablablablabla........ a jine h..v..a.

Stala si za svym a trvala na odstoupeni. No na to ji rekl, ze musi vypsat formular a hned se zacal tvarit, ze asi zadny nema na miste. Hmm, to nevadi ja to mam tady napsane, hodila m to na stul. Manik to zkusil jinak, ze chce zaplatit poplatek (manipulacni) - pry musi. Posledni pokus mu taky nevysel, mamina na nej, ze platit nic nemusi a ze odstupuje od smlouvy ve stanovene lhute a tak at si nakasle. Manik, kdyz videl, ze s ni nehne tak vytahnul smlouvy, ostatni papiry a smenku a pry spolecne vsechny papiry roztrhali. Nechal si jedno odstoupeni od smlouvy co mu tam mamina donesla. Pry uz nebyl tak usluzny a slusny.

To uz taky o necem vypovida, zmena chovani je jeden z dulezitych aspektu ktery Vam ukaze ze NECO NENI ci NEBYLO zas az tak v poradku.


Prikladam odstoupeni od smlouvy ktere predlozila mamina, je opet vymazano kdo, cislo smlouvy a taky bydliste. Puvodne jsem si myslel, ze se odstupuje od smlouvy v IFP, tudiz tam bylo puvodne, ze odstupuje od Inominatni smlouvy, musi tam byt odstoupeni od IŽP s ČPP - pozor na to. Tuto info mam primo od cloveka, ktery dela IFP a lanari ovecky.
Odstoupeni.JPG


-- 26. 6. 2010 11:31 --

Vsechny pripadne dotazy jsem ochoten zodpovedet. NEVERIM tomu, ze nejaky pan (ktery me nikdy nevidel a nezna me) chce abych si vydelal. Neverim tomu, ze clovek ktery me lanari, chce pomoci nejakemu xxxxxxxxx xxxxxxxx z XXXXXXXX a ze to dela ze sveho presvedceni a NIC Z TOHO NEMA, teda krome provize.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 27. 6. 2010 10:48

RomanovCZ: 50 smluv měsíčně? Jen jestli to ve skutečnosti není jak s tou kontrolou od ČNB na vedlejším fóru ;-)
MS-fanousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hergo 27. 6. 2010 11:20

Asi tak nejak, 50 - to i me pripada uhozene a ze jsem recesista amam rad nadsazku.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 28. 6. 2010 21:46

RomanovCZ píše:S potěšením musím konstatovat, že po roce tvrdé práce od podpisu jako řadový klient (ometák) jsem již na obratu 50 smluv měsíčně a do konce září budu na 100 smlouvách měsíčně 8-D

Tak to je opravdu skvela zprava. Jaka je vase adresa financniho uradu? Ten to urcite rad potvrdi jako autorita na zaklade kontroly, kdyz jim tam prijde hlaska :=)

RomanovCZ píše:Lidé na mne hledí s úctou a váží si mé práce. Často mi i děkují za pomoc a nalezení řešení v těžkých životních situacích. Holt jsem si řek, že trošku máknu a Vás pomlouvače nechám vyhrávat jen tady a ne v reálném světě 8-)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 28. 6. 2010 22:15

4honza: ale to je preci velmi jednoduche, ne?

:arrow: http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/dar ... k=cz&xml=1

Mimochodem, je opravdu zajimave cist ty "spokojene" zakazniky:
pozor na ně ,podvodníci sjednává Roman Polický až jsem mu volalla co byl zaplacený poplatek tak řekl,že TO už nedělá........

:arrow: http://uverove-podvody.blog.cz/0710/nes ... ozor-na-ne

Ale chapu, ze kdyz ted Roman dela 50 smluv mesicne, tak si muze dovolit dovolenou na Krete v 5ti hvezde pro dva, ovsem nejak mu uz par let schazi ta "druha", tak ji ted marne shani na netu. Romane, drzim ti palce a verim, ze kdyz si umanes tu cikanku ziskat, tak ji urcite ziskas a nam to natres :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veckoo 29. 6. 2010 11:29

Tak to byl drsný zásah!
Roman si myslel, jak se tu blýskne víc jak psí kulky a dopadl jako sedláci u Chlumce.
veckoo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrasz 29. 6. 2010 13:35

RomanovCZ píše:Lidé na mne hledí s úctou a váží si mé práce. Často mi i děkují za pomoc a nalezení řešení v těžkých životních situacích. Holt jsem si řek, že trošku máknu a Vás pomlouvače nechám vyhrávat jen tady a ne v reálném světě 8-)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Není nad to lhát nejen jiným, ale i sám sobě a věřit svým vlastním vykonstruovaným bludům. ROFL :lol:
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergo 29. 6. 2010 15:21

Po jiste dobe se vlastni lzi da uverit.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 1. 7. 2010 07:47

No pouze jste dokázali jaká je vaše úroveň .. nic víc ...
Vaše ubohost nezná mezí . . .
každý kdo vydělává balík tak neplatí daně . . . fakt logické
a každého komu se daří je potřeba srazit do bláta . . .
nic víc nic míň . . haleluja
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hergo 1. 7. 2010 08:26

Ja jsem se jenom ptal jak je to s danema. Videl jsem jine vlakno a tak se "NEKDO" - žéééé, ohanel tim, ze to za nej dani IFP. Chtel jsem vedet jak to delas Ty.
Hergo
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků