IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 1. 7. 2010 08:48

Kdo tady kde psal o neplaceni dani? BTW kolik je prosim v tvem podani "balik" v reci Kc? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 1. 7. 2010 10:51

RomanovCZ píše:No pouze jste dokázali jaká je vaše úroveň .. nic víc ...
Vaše ubohost nezná mezí . . .
každý kdo vydělává balík tak neplatí daně . . . fakt logické
a každého komu se daří je potřeba srazit do bláta . . .
nic víc nic míň . . haleluja
Ono je otázka, jestli se ti daří skutečně férovou prací, nebo jen obíráním hloupých ovcí, rozumněj lidí, co si nechají prodat spousty pojistek, které nepotřebují. Hlavně že ty z toho máš tučné zisky. Promiň, ale tady na fóru je hodně lidí alergických na prodejce finančních produktů, co si říkají finanční poradci 8-) a jejich jediným cílem je třískat pojistky, aby měli co největší provize.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 7. 2010 11:40

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergo 1. 7. 2010 12:28

S474N píše:Kdo tady kde psal o neplaceni dani? BTW kolik je prosim v tvem podani "balik" v reci Kc? :mrgreen:


Ja procital vlakna v diskuzi o IFP a tam se to zminilo. Mam dokonce za to, ze se opravdu jednalo o RAMANOVA. Pokud by se na tom trvalo, dam si tu praci a zkusil bych to opet najit.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jsemztohojelen 2. 7. 2010 06:03

zdarec, tak koukám IFP stále v kurzu :-))
Teda čekal jsem, že je už někdo protáhne přes TV nebo tiskem a zatím nic moc informace, jen na pár diskuzích...

ROMANOV: těch 50 smluv je přes IFP ??? A to jen "razítkuješ" nebo "avaluješ" ???

S474N: ...myslím, že berňáky rády takové "poradce" -celkem jasné příjmy a výdajů moc doložit nemůžou :-))))
jsemztohojelen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod conin 12. 7. 2010 18:14

Co kdybych odstoupil od smlouvy po třech týdnech a pak bych odmít zaplatit pokutu? To by pak šli za avalem a chtěli po něm peníze a mě by nechali uplně na pokoji???
conin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hergo 12. 7. 2010 18:30

Podepsal si smenku?? Pokud ano tak ji stejne zaplatis.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 12. 7. 2010 23:26

Hergo píše:Pry uz nebyl tak usluzny a slusny.
To uz taky o necem vypovida, zmena chovani je jeden z dulezitych aspektu ktery Vam ukaze ze NECO NENI ci NEBYLO zas az tak v poradku.

Když pojedete třeba 80 km za klienty uděláte 30 minutovou přednášku a dalších 20 min zodpovíte dotazy načež Vám klienti řeknou že chtějí podepsat smlouvu. Poté 30 min zápasíte s NB vytvoříte smlouvu vytisknete a vyplníte formuláře což taky není zadarmo a pak Vám druhý den klient řekne že Vám nevěří že jste podvodníci že si to přečetl od anonymů na superfóru tak budete úslužný ???
Vaši maminku jistě na prezentaci přivedla kamarádka nebo někdo kdo komu maminka věří.
To chcete říct že ji chtěl okrást ???
Váš koníček je "The Power Of Dream" ale vlastní mámě sny dopřát nechcete ???
Hergo píše:NEVERIM tomu, ze nejaky pan (ktery me nikdy nevidel a nezna me) chce abych si vydelal. Neverim tomu, ze clovek ktery me lanari, chce pomoci nejakemu xxxxxxxxx xxxxxxxx z XXXXXXXX a ze to dela ze sveho presvedceni a NIC Z TOHO NEMA, teda krome provize.

Věříte tomu že Váš zaměstnavatel na Vás nechce vydělat? Věříte tomu že auto vám někdo prodá protože Vás má rád? Věříte že personální agentura dělá z lásky k lidem ?
Proč by měl přednášející obchodní zástupce IFP dělat zadarmo ?
Proč by za doporučení příležitosti Vaší mámě neměl dostat její kamarád či kamarádka odměnu ?
A proč by Vaše máma neměla dostat provizi, když ji dostaly tisíce klientů před ní ???
Mám už v týmu několik lidí co dělali vrcholový management v jiných firmách a ti si nejprve firmu ověřili a pak podepsali. Vy jste jen řekl nevěřím a nic jste si neověřil a to je rozdíl!

-- 13. 7. 2010 00:39 --

DoubleSix píše:Ono je otázka, jestli se ti daří skutečně férovou prací, nebo jen obíráním hloupých ovcí, rozumněj lidí, co si nechají prodat spousty pojistek, které nepotřebují. Hlavně že ty z toho máš tučné zisky. Promiň, ale tady na fóru je hodně lidí alergických na prodejce finančních produktů, co si říkají finanční poradci 8-) a jejich jediným cílem je třískat pojistky, aby měli co největší provize.

Je vidět že o IFP nic nevíte. IFP nikomu netříská x pojistek. IFP nemá žádné finanční poradce !!!
IFP nabízí příležitost zajímavé odměny za nepoměrně méně práce než kdokoliv jiný.
Žádný můj klient nemá horší než 50% úspěšnost. Tzn. když přivede 4 známé má minimálně 2 smlouvy. Což mu zabralo 4 hodiny práce + cesta (tu vám v práci taky neplatí) a vydělal minimálně 12000,- což je 3000,- Kč na hodinu. Chcete snad říct že jsem z něj udělal hlupáka ?
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hergo 12. 7. 2010 23:42

Bohuzel se o zadnou kamaradku nejednalo. Moje mamina nasla potisteny papir ve schrance a jelikoz neni obeznamena s praktikama takovychto lidi tak tam zavolala - nasledne dostala kontakt na pana a onen pan se ji velice rad ujal. Ta osoba, ktera ji hodila listek do schranky nemela ani tolik odvahy aby se ji treba zeptala, ci ji to osobne rekla - navrhla, hlavne, ze se mela mamina na ni odvolat.

Mam dotaz - proc pisete, ze jsem si nic neoveril. Nevite co delam a koho znam - jake mam moznosti, to je jenom vase snaha o nejaky alibismus v tom, ze jsem toto odsoudil jiz v prvopocatku.

PS: Nikdo za mou maminou nejel, ona jela tam a to 2x, taky ji cestu nikdo nezaplati a cas nenahradi. A jestli nekdo zapasi 30 minut s NB, hmm, tak to muze rovnou zabalit.

-- 13. 7. 2010 00:45 --

Joooo a jeste malickost, The Power Of Dream??? vy vite jake mam sny?? Tak to bych se mel stavit. Vidim, ze tady vi nekdo daleko vice nez ja. Rad se necham poucit.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 12. 7. 2010 23:55

Pokud Vaši maminku kontaktovali na inzerát tak to bylo odsouzeníhodné a souhlasím s Vámi. Nicméně nemohu souhlasit s ověřením firmy. Pokud za ověření považujete pročtení pár fór kde jména a telefony mají pouze obhájci IFP.
nikoliv protistrana, je to jistě ze zřejmých důvodů.

Pokud si najdete IFP na justici, pokud si zjistíte od ČNB jak TĚŽKÉ je získat a udržet licenci ryze českého Makléře. Pokud si poslechnete profesionální prezentaci a nikoliv inzerátnický paskvil, pak není možné abyste o firmě smýšlel zle.
nicméně bych rád upozornil vedení firmy na poškozování dobrého jména formou inzerce a když zdroj sdělíte bude naše práce kvalitnější.

Na ICQ to máte uvedeno jako koníček .... už jste sny zahodil ?
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hergo 13. 7. 2010 00:46

Je vice nez jasne, ze se nemuzu podelit o zdrojich, je to asi pekne "blba" vymluva, ale pro me je to vice nez realny fakt. Informace vytezene pro mou potrebu nebyli POUZE z netu, to je velky rozdil mezi mnou a nekterym uzivatelem zde. Nemam nic spolecneho s IFP a tak info ktere jsem dostal bylo a je pouze informativniho charakteru pro mou osobu, pro me to je ale dostacujici.

SNY?? Jestli jsem je zahodil?? Neee, zahodil jsem ICQ a jine nesmysly. Sny mam a svete div se - plnim si je. Nejsem narocny, jsem spokojeny a vyrovnany.

PS: Je velice zajimave, kdyz si dokonce zavolate IFP "poradci" a on vam s chuti rekne co a jak a rozpovida se. Je velice jednoduchce obratit roli pri vedeni rozhovoru. Nejednou neni ten, ktery ho vede a ma pod kontrolou. A dokonce je jeste schopen poradit jak to zaridit a udelat pri odstoupeni smlouvy. TO MI PRIPADA DOCELA NA BEDNU, nejak jsem to zcela nepochopil. No co uz, hlavne, ze se tato hruza podarila zazehnat.

-- 13. 7. 2010 01:51 --

Si nejak nevybavuji, ze bych vypisoval ICQ.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 13. 7. 2010 07:00

To Romanov:

Pokud si najdete IFP na justici, pokud si zjistíte od ČNB jak TĚŽKÉ je získat a udržet licenci ryze českého Makléře.

Zajímavá informace. Zkoušky jsem měl složené cca za 7 minut a odcházel jsem ze sálu zkušebny ČNB - pravda, jako první, někteří se tam mořili ještě skoro hodinu. Licenci ČNB vystavuje po úhradě poplatku a předložení několika dalších dokladů jako je výpis z OR, trestního rejstříku odpovědné osoby a žádosti. Jestli to bylo pro IFP těžké, tak to budou vážně mistři.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 13. 7. 2010 07:29

RomanovCZ: me se libi, jak furt ten byznys okecavas z uplne jine strany, nez o cem to je. Porad dokolecka meles o snech, o moznosti si vydelat nejaky love a dalsi nesmysly, ale to, ze to cele stoji a pada na uzavirani smluv, ktere jsou pro lidi naprosto ZBYTECNE a nerespektujici jejich potreby porad nejak nehodlas sam reflektovat - dle meho zamerne, dulezity preci je, ze ty poletis na Kretu a bude nova audinka, ze?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergo 13. 7. 2010 07:32

S474N píše:RomanovCZ: me se libi, jak furt ten byznys okecavas z uplne jine strany, nez o cem to je. Porad dokolecka meles o snech, o moznosti si vydelat nejaky love a dalsi nesmysly, ale to, ze to cele stoji a pada na uzavirani smluv, ktere jsou pro lidi naprosto ZBYTECNE a nerespektujici jejich potreby porad nejak nehodlas sam reflektovat - dle meho zamerne, dulezity preci je, ze ty poletis na Kretu a bude nova audinka, ze?


Jo jako, ze je mu vlastne jedno kdo mu na to doda kacky?? No udelat si peklo v rodine, mezi prateli a hromadou znamych?? No nevim, penize nejsou vse a snad to za to ani nestoji. I u me v praci jsou lide kteri do toho natahli rodinu a jak je zle.

-- 13. 7. 2010 08:34 --

Mimochodem, opravdu to stoji na smlouvach - zivotnich pojistkach - to proste neukecas a jejich "vyhodnost" se mi taky nejak nepozdava.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 13. 7. 2010 08:06

RomanovCZ píše:Pokud Vaši maminku kontaktovali na inzerát tak to bylo odsouzeníhodné a souhlasím s Vámi. Nicméně nemohu souhlasit s ověřením firmy. Pokud za ověření považujete pročtení pár fór kde jména a telefony mají pouze obhájci IFP.


To je zase demagogie jak stehno. Zastupci IFP a podobnych firem radi rozdavaji svoje kontakty, protoze par hejlu se stejne da vzdycky nachytat a aby meli koho kontaktovat, tak je radi zverejni. V diskusich sve jmeno vetsina lidi nezverjnuje z prosteho duvodu, aby je neotravovali nektera individua, kterym slapnete na kuri oko. To opravdu neni o tom, kdo se pod svuj nazor podepise, ale o realnych argumentech, ktere si muze kazdy vyhodnotit sam. V cele diskusi o IFP je argumentace jejich zastancu postavena na tvrzeni, ze je to snadny zpusob vydelku, ke kteremu muze prijit kazdy. Dalsi kopec jejich argumentu je ten, ze tuto informaci jim poskytli na skoleni apod. (to se tyka registraci na zivnostaku, povoleni od CNB, zdanovani apod.). Znalost legislativy temer nulova.

O vyhodnosti techto produktu je zbytecne psat, protoze kazdy rozumny clovek slysici slovo smenka v kombinaci se slovy o vyhodnem sporeni musi totiz obratit oci v sloup. Argumentacni vatu o tom, ze jsme zavistivi, neprejicni, ze tomu nerozumime, ze vse je pro dobro klienta na tomhle foru znaji vsichni z ruznych "letadlovych" vlaken.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků