IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Hergo 13. 7. 2010 09:48

Ma pravdu predsedo.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 13. 7. 2010 16:01

Udržet si povolení od ČNB asi nebdue tak těžké, když se se moc nekontroluje ;-)
MS-fanousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 14. 7. 2010 21:25

papshop píše:To Romanov:
Pokud si najdete IFP na justici, pokud si zjistíte od ČNB jak TĚŽKÉ je získat a udržet licenci ryze českého Makléře.
Zajímavá informace. Zkoušky jsem měl složené cca za 7 minut a odcházel jsem ze sálu zkušebny ČNB - pravda, jako první, někteří se tam mořili ještě skoro hodinu. Licenci ČNB vystavuje po úhradě poplatku a předložení několika dalších dokladů jako je výpis z OR, trestního rejstříku odpovědné osoby a žádosti. Jestli to bylo pro IFP těžké, tak to budou vážně mistři.


Fakt srandovní . ... za 7 minut máte PPZ ale když jste se to učil tak jste si měl přečíst v učebnici kolik let praxe jako PPZ potřebujete na likvidátora a kolik na makléře. Pouze jste nám řekl, že jste se učit neobtěžoval. Což opět pouze dokazuje jak zavádějící je tato debata kde i analfabet může tvrdit jaká je IFP špatná . . .
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hergo 14. 7. 2010 21:30

Pripadne i analfabet hned pochopi, ze je IFP spatna.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papshop 15. 7. 2010 12:08

RomanovCZ píše:
papshop píše:To Romanov:
Pokud si najdete IFP na justici, pokud si zjistíte od ČNB jak TĚŽKÉ je získat a udržet licenci ryze českého Makléře.
Zajímavá informace. Zkoušky jsem měl složené cca za 7 minut a odcházel jsem ze sálu zkušebny ČNB - pravda, jako první, někteří se tam mořili ještě skoro hodinu. Licenci ČNB vystavuje po úhradě poplatku a předložení několika dalších dokladů jako je výpis z OR, trestního rejstříku odpovědné osoby a žádosti. Jestli to bylo pro IFP těžké, tak to budou vážně mistři.


Fakt srandovní . ... za 7 minut máte PPZ ale když jste se to učil tak jste si měl přečíst v učebnici kolik let praxe jako PPZ potřebujete na likvidátora a kolik na makléře. Pouze jste nám řekl, že jste se učit neobtěžoval. Což opět pouze dokazuje jak zavádějící je tato debata kde i analfabet může tvrdit jaká je IFP špatná . . .


Řekl bych, že srandovní jste vy, protože bych se sotva obtěžoval skládat MAKLÉŘSKÉ A AGENTSKÉ zkoušky - což je střední a vyšší stupeň, pokud bych nesplňoval potřebnou praxi. Tímto příspěvkem jste pouze doložil, že vaše znalosti o problematice nejsou vůbec žádné a pokud nevíte jaký je rozdíl mezi PPZ, PA a PM, divím se, že máte i nadále odvahu se zde neustále obhajovat.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lektor 5. 8. 2010 22:54

Nazdar HEJLOVÉ a Vy ostatní. Hejl Romanov má pravdu a 50smluv udělal. VY OSTATNÍ můžete jen závidět a jsem rád, že bez Vás to také funguje, a možná lépe než s Vámi. VY OSTATNÍ: Co si vůbec dovolujete ptát se na daně, poukazovat na Krétu a na nové Audinky? Jaké na to máte vůbec právo? Ptá se Vás snad někdo, jak vysoké platíte daně Vy? Jestli máte včas zaplacenou elektriku, nájem, splátky úvěrů, hypoték ap.? Jestli jste se náhodou neopozdili? Ani jednou? Fakt? A když jo? Řekněte popravdě jaké to mělo pro Vás následky. VY OSTATNÍ: Ptá se Vás zde někdo v čem jezdíte? Kam jezdíte na dovolenou? A kde jste na to vůbec vzali? VYDĚLALI jste na to V ZAMĚSTNÁNÍ? Tak to jo. To Vás šlechtí. Ale ten, kdo Vás zaměstnává musel k tomu šroubečku, který jste třeba vyrobili, připočíst SAKRAMARŽI, aby Vám mohl dát výplatu, zaplatit za Vás odvody, nakoupit materiál a ostatní služby, energie, pojištění atd. Musel zaplatit mzdouvou účetní, která ten Váš plat vypočte, pokladní, která Vám ho pak vydá nebo přepošle na účet. A ještě z tohoto navýšení musel zaplatit základní DPH 20% nebo sníženou 10%. A z toho co ZBYDE zaplatit daň ze zisku? A to vše za to, že Vám dává práci, plat a dočká se opovržení vydřiducha-kapitalisty? Že mu potom ODBORY VYHROŽUJÍ STÁVKOU ZA ZVÝŠENÍ MEZD
Kdo rozumný by se do takového podnikání pustil. NIKDO!
NAŠTĚSTÍ TU JSOU TAKOVÍ BLÁZNI, kteří se do toho pustí. Díky jim máme v obchodech rohlíky, pivo, zájezdy, auta. Myslím si, že takový člověk či instituce, který dnes dokáže toto všechno překonat, ustát a ještě dávat lidem práci a za tu práci je i odměnit, má právo vozit se v třeba v Audi, trávit dovolenou kdekoli, třeba na Krétě. Vždyť to co si může dovolit, může si dovolit až z toho co zbyde. :shock: Vy ostatní, co vydíte jen to, že Vás někdo zaměstnává, pak jste dloooooooooooooooooooouhou dobu slepí a pak vidíte u toho někoho NOVÉ AUTO, NÁKLADNOU DOVOLENOU, A PŘEJETE MU VYSOKÉ DANĚ, vzpamatujte se! Vy máte také takové možnosti. Také takové šance. A to teď nemluvím o IFP. Romanov uspěl (bohužel v Čechách se úspěch neodpouští) v IFP a jen pro to, že ZVEDL ZADEK ZE ŽIDLE A ZAČAL NĚCO DĚLAT. ŽE SE ROZHODL. Trvalo mu to víc jak rok, ale dočkal se. A kdyby nikdo, tak já si ho za to vážím :tleskani Fandím Ti Romanove. Fandím i Vám všem ostatním, kteří se rozhodnete konečně vzít život do svých rukou. Kdekoli a s čímkoli. :potichu Fandím i Vám všem, kteří se nerozhodnete pro nic. I takový život může být krásný. :twisted: Fandím i Vám všem kritikům, kteří, ač nezúčastnění, poukazujete na nedostatky. Díky Vám se zlepšujeme! A budeme zlepšovat! Buďte zdrávi a pište své příspěvky. I ČERNÉ OVCE jsou v týdnu 4x a BÍLÉ jen 1x. Pište! Pište! Pište!
Pokud se při vymýšlení něčeho nového nesetkáš s odporem, nic nového jsi nevymyslel!
Lektor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 6. 8. 2010 05:51

Lektor: Romanov "udelal" 50 smluv nebo "se udelal" na 50 smluv? :mrgreen: :mrgreen:

No my ostatni totiz neonanujeme nad svym vozidlem, nepiseme ruzne po netu, jak si do popelnice montujeme svetla, abychom z ni udelali Audinu a podobne nesmysly. Kam jezdim na dovolenou? Kam zrovna chci - ted mam v planu napriklad Thajsko.

Lektor píše: Vy ostatní, co vydíte jen to, že Vás někdo zaměstnává, pak jste dloooooooooooooooooooouhou dobu slepí a pak vidíte u toho někoho NOVÉ AUTO

Nikoliv, my ostatni predevsim vidime, co za burana muze napsat slovo vydet.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 6. 8. 2010 06:04

to Lektor: Tak předně, mě jsou vaše pojistné smlouvy či smluvy na IŽP zcela ukradené, ale hlášky typu, kdo vám dal právo, se mě dotýkají. Takže právo mám dané listinou základních práv a svobod, díky které se mohu k čemukoliv vyjádřit. Pokud toto někdo nechápe a někomu to upírá, nepatří na tuto planetu. Jistě, že to, kam kdo jezdí na dovolenou a kolikrát ročně, je osobní věc, hlavně, když si na to sám a poctivě vydělá, stejně tak s autem. A ač podle níže uvedených měřítek jsem asi boháč a snob, (za což se nepovažuji), stejně se mi kšeftíky páně Romanova nelíbí a považuji je za oblbování a škubání hejlů.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 8. 2010 06:32

To Lektor: Přijít ke mně takovej namachrovanej blbeček, že se mnou uzavře jakoukoli smlouvu, tak dostane nejdřív pěstí mezi světla a zbytek dodělá pes...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 6. 8. 2010 07:22

Hmmmm, blbec VYDÍ :D :D :D
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 8. 2010 07:32

No vydí je podobné jako vydírá, vytírá ... ne? :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hergo 6. 8. 2010 09:50

Tomáš Marný píše:To Lektor: Přijít ke mně takovej namachrovanej blbeček, že se mnou uzavře jakoukoli smlouvu, tak dostane nejdřív pěstí mezi světla a zbytek dodělá pes...



To je pekne - souhlas. Jen nevis zda je ten zmetek ockovany. Ja jenom aby pes od nej neco nechytl.

-- 6. 8. 2010 10:55 --

Lektor píše:VY OSTATNÍ: Co si vůbec dovolujete ptát se na daně, poukazovat na Krétu a na nové Audinky? Jaké na to máte vůbec právo? Ptá se Vás snad někdo, jak vysoké platíte daně Vy? Jestli máte včas zaplacenou elektriku, nájem, splátky úvěrů, hypoték ap.? Jestli jste se náhodou neopozdili? Ani jednou? Fakt? A když jo? Řekněte popravdě jaké to mělo pro Vás následky.


Jsem se naucil jednu vec, kdyz Te neco zajima tak se ptej - LINA HUBA HOLE NESTESTI. Nejde o to, ze se ptam na dane a jine veci, jde o to zda mi ten dotycny odpovi. Ptat se mohu na co chci, to uz tady padlo a odpoved stejne nedostanu (s tim jsem pocital).

PS: DOVOLOVAT si muzu co chci, jina vec je ta zda mi to prinese nejaky uzitek.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 7. 8. 2010 18:53

Lektor> Choďte sem každý den a pište co nejčastěji. Opravdu mne Váš příspěvek rozesmál.
MS-fanousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HELP - Sdružení práv podvedených 11. 8. 2010 12:57

:!:

HELP - Sdružení práv podvedených, se společností IFP a. s. zabývá od listopadu 2009 a je toho názoru, že praktiky při uzavírání smluv jsou podvodné, nekalé a proti dobrým mravům.

Akciová společnost IFP se navenek tváří, jako slušný finanční poradce.

Však ten, který měl možnost nahlédnout pod pokličku okamžitě vystřízlivěl.

IFP láká na pracovní nabídku občany ČR všech věkových kategorií, kdy ve finále svým klientům podstrčí pojišťovací produkt od ČPP (Česká Podnikatelská Pojišťovna), jakožto podmínku ke spolupráci. Za každého nového člena, kterého přivedou a podepíše stejnou smlouvu vyplácejí provize, aniž by jejich klienti (podvedení) byli registrováni u ČNB.

Pro případ, že by klienti vypověděli investiční životní pojištnění, které jim IFP sjednalo, vymáhají 24.000,-Kč pokutu, neboť klienti nevědomě podepsali směnku.

Ta je navíc čistá, tzn., že není vyplněna částka, ani datum splatnosti.

Takto podvedení klienti pod hrozbou exekuce vodí do systému další osoby v domnění, že to pokutu a případnou exekuci odvrátí.

HELP - Sdružení práv podvedených má s takovýmito fy. několikaleté zkušenosti a takto podvedené zastupuje, aby poškození nemuseli onu pokutu platit.

Předseda HELP - Sdružení práv podvedených doplňuje.

"Dříve to byly pyramidy a letadla, jež jsou nyní zakázána. Hlavy české se však nenechali zahanbit a transformovali se do sofistikovanějších systémů. IFP a. s. obchází zákony ČR a využívá děr v legislativě, aby parazitovala na občanech.

Z makroekonomického hlediska je činnost IFP a dalších nekalích společností velkým rizikem pro ekonomiku našeho státu, neboť peníze byly utrženy podvodem a poškozený nedostal trhu odpovídající komoditu. Tyto společnosti spadají tedy do šedé sféry a je potřeba proti nim razantně zasáhnout"

Na sdružení se obracejí desítky lidí, kteří se cítí podvedeni a společnými silami se doberou navrácení (zneplatnění směnky) a anulaci inominátní smlouvy.

Kauzu s IFP můžete sledovat zde
:arrow: http://www.facebook.com/pages/Podvedeni ... 5443361758

Ostatní kauzy sledujte zde
:arrow: http://www.facebook.com/pages/HELP-Sdru ... 8910831964
HELP - Sdružení práv podvedených
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 11. 8. 2010 14:06

HELP : no, pokud je pravda to co píšete tak bych k tomu jen dodal " a dobře vám tak". Ještě bych tak pochopil že si lidé nečtou ty smlouvy, na X stránkách, drobným písmem ..... ale věta "klienti nevědomě podepsali směnku" to mě skutečně dostalo.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron