výměna řidičského průkazu

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 22. 9. 2010 18:44

S474N: Ono jde spis o to, ze v treba v radiu sice neco reknou o vymene ridicaku, ovsem bez konkretniho upresneni, koho se to tyka. A to je tu v dnesni dobe jeste moznost, ze se jedna zase o nejakou reklamu.
Muj osobni nazor je, ze je treba informovat konkretne ty lidi, kterych se to tyka. Soucasna metoda "stat neco vymyslel a ty obcane litej" mi pripada jako vylozene hulvatska. Nemusite s mym nazorem souhlasit, ale to je tak jedine, co muzete delat. Pokud se Vas nazor lisi, prosim, to uz neni moje vec. A tim bych to rad uzavrel.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 22. 9. 2010 18:47

Noxik: pokud to bereš takhle, tak mě přijde hulvátské, že si stát vůbec může vymyslet co musím a nesmím dělat. A ještě to vydávat za demokratické, tedy většinou odsouhlasené. Metoda že 101 ocasů se dohodne na čemkoliv a ovčane lítej je špatná už v principu...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 9. 2010 19:32

to není špatnej nápad posílat lidem každý prd. Samozřejmě ne jenom zákony, ale i třeba změny územního plánu nebo personální změny na úřadech a to i na vrátnici. Však to všechno se nás přece týká. A číst to nebude nikdo :-D
Proč zrovna řidičák? Copak člověk udělá řidičák a o silniční zákon se už nemusí nikdy starat? AŤ si každej hlídá sám, co k životu potřebuje.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 22. 9. 2010 20:01

Jack111: Zadam, aby slusnost nebyla zamenovana za debilitu. Dovedeno do absurdna, veru nevim, jak by se Vam libilo, kdyby jste zitra pri chuzi na ulici dostal pokutu, protoze byl schvalen zakon, ze musite skakat po jedne noze pod pokutou tolik a tolik.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 9. 2010 20:25

Asi by se nám to nelíbilo, ale to by bylo tak všechno, co bychom proti tomu mohli dělat... Neznalost zákona neomlouvá.
Jo, a tohle je kec:
"treba v radiu sice neco reknou o vymene ridicaku, ovsem bez konkretniho upresneni, koho se to tyka."
Neslyšel jsem to sice v rádiu, anžto ho neposlouchám, ale četl jsem to na webu a tam bylo zcela jasně napsáno, že jde o ŘP vydané do r. 2000. Pro méně chápavé jedince tam byl i obrázek takového řidičáku...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 9. 2010 20:32

Noxik píše:Jack111: Zadam, aby slusnost nebyla zamenovana za debilitu. Dovedeno do absurdna, veru nevim, jak by se Vam libilo, kdyby jste zitra pri chuzi na ulici dostal pokutu, protoze byl schvalen zakon, ze musite skakat po jedne noze pod pokutou tolik a tolik.


Mě se nelíbí plno zákonů... :nenapadne
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 23. 9. 2010 07:22

Noxik: neboj, jsem opravdu presvedcen, ze v tvem pripade urcite nikdo slusnost za debilitu zamenovat nebude :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 9. 2010 07:24

Já čekám na doporučený dopis o tom že si mám do auta pořídit novou lékárničku. Jo a toho cyklistu co jel proti mě v jednosměrce jsem pěkně sjel, on prej "tam mám značku" - blbost, mě nikdo o takový značce neřekl... :D :oboze
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 4. 2. 2017 12:20

Nevíte, jestli jde k novému řidičáku dodat fotku pouze v elektronické podobě a jak to případně udělat? Nechce se mi chodit k fotografovi ani do fotobudky... :)
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 4. 2. 2017 13:30

Ne, musíš mít s sebou normální fotku resp. 1x barevnou nebo černobílou průkazovou fotografii rozměru 35 x 45 mm, odpovídající aktuální podobě žadatele.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 2. 2017 18:12

Na fotku 10x15 cm se ti vejde 2 radky po 4 fotkach, tedy celkem 8 pasovych foto. Pripravis si to doma v klidu, vytisknes nekde v "kiosku" za max 10 Kc a mas vyreseno i do budoucna.

A kdyz budes jo drzej, tak jeste pozadas obsluhu, jestli ti nepujci ty kleste na vycvaknuti fotek :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků