IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 8. 2010 15:59

HELP: hele, jako dobrý, ale nemusíš tím zamořovat celý fórum.

Tohle je to, na čem stojí celý business prodeje životního pojištění a investic. Naberou jelimany, které donutí si daný produkt uzavřít (už v tom momentě na nich vydělali) a ti schopnější z nich ještě podojí svoje okolí (rodinu, kamarády). Firmu to nic nestojí (když neprodá, nedostane provizi) a tak jsou všechny inzertní servery takovýchto nabídek plné. Se stačí podívat - finanční poradci a realitní makléři.

Nyní jsou snahy spotřebitelských organizací, aby kdokoliv, kdo kupuje takovýto produkt musel prokázat, že skutečně ví, co kupuje. Samozřejmě prodejci jsou z toho zděšeni - viz např. článek na peníze.cz http://www.penize.cz/podilove-fondy/868 ... pro-chytre protože tím by se celý trh zhroutil (lidí, kteří budou vědět o co jde a přesto si produkt koupí bude míň než prodejců :) ).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 11. 8. 2010 20:53

No ja nevim, nekde jsem cetl, ze ten Fabio to taky nedela z lidske lasky.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domdule 2. 9. 2010 15:36

vazne by me zajimalo,jak IFP muze nabizet pojisteni za 2000,-mesicne 18letym studentkam strednich skol,ktere ani nejsou schopne si to samy platit,je to spina...jedine cim toho dosahnou u tech holek bude mozna psychika v p*deli a jeste k tomu pred maturitou...nakopala bych zadek temhle lharum a podvodnikum,co nezkusenym mladym lidem bez penez namluvi lzive informace...bohuzel to maji tak dukladne podchycene,ze se z toho skutecne neda vycouvat a je lepsi po 2 roky platit 2000,- ,ale doufam,ze uz jim na tenhle hnuj nikdo neskoci...
domdule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 2. 9. 2010 16:38

domdule: holt zanedbana vychova, takze by rodice meli zacit nejprve u sebe. :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 9. 2010 23:20

domdule: ale skočí. Lidská hloupost a chamtivost jsou nejlepší výrobní prostředky, nyní v krizi se k tomu ještě přidává zoufalost. Stačí se podívat, jaké pozice jsou nyní nejvíce nabízeny - prodejci všeho druhu, zejména finanční a realitní.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 25. 9. 2010 23:50

Akciový Klokan píše:HELP : no, pokud je pravda to co píšete tak bych k tomu jen dodal " a dobře vám tak". Ještě bych tak pochopil že si lidé nečtou ty smlouvy, na X stránkách, drobným písmem ..... ale věta "klienti nevědomě podepsali směnku" to mě skutečně dostalo.


IFP má smlouvu na pár řádků a velkým písmem. :kuk:
A dlouho jsem se neozval, protože jsem hodně pracoval :nenapadne
Obrat jsem udržel na 35 smlouvách měsíčně a v srpnové uzávěrce jsem zopakoval 50 smluv
Z řad klientů jsem již několik lidí proškolil na manažerský post a do konce roku docílím ředitelské pozice prací a potem za letošní rok.

Možná to je ten důvod, který Vám tak nevoní ? Že u IFP není protekce ? že se musí člověk vypracovat vlastní prací ? Že nerozdáváme pečené holuby ? 8-)
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hergo 25. 9. 2010 23:55

Ne to je fakt nerozdavate, protoze je okradate. Joo a ty bludy co tady slintas??? Opravdu ti to zeru. Spis jsem si myslel jestli uz te nevysetruji, pripadne na intenzivce neosetruji.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 26. 9. 2010 10:56

Hergo: vsak to je pouze otazkou casu, urcite se dockame i tohohle :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 26. 9. 2010 12:02

prej musi se vypracovat vlastni praci:). to je sranda
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergo 26. 9. 2010 13:17

Nejsem neprejici clovek, kazdemu podle zasluh a krysy bych jako rybu napnul na vrata at je slunce vysusi.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lektor 28. 9. 2010 00:05

Hergo píše:Nejsem neprejici clovek, kazdemu podle zasluh a krysy bych jako rybu napnul na vrata at je slunce vysusi.

Jsem ryba podle zvěrokruhu - tak si posluž. Moje žena je krysa podle čínského zvěrokruhu - tak si posluž. Natáhni nás na vrata oba. A co jsi ty? :/
Pokud se při vymýšlení něčeho nového nesetkáš s odporem, nic nového jsi nevymyslel!
Lektor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 28. 9. 2010 20:12

Klidně dělejte i 500 smluv, ale podávejte přesné a úplné informace tzn. nelžete. Ať si o výhodnosti IŽP, jako nástroje zajištění důchodu, udělá každý vlastní obrázek.
MS-fanousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 28. 9. 2010 20:35

vsichni vedi, ze bouchaci IZP nerikaji lidem vse. to by totiz nic neprodali. chudaci lidi...
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergo 28. 9. 2010 21:49

Lektor píše:
Hergo píše:Nejsem neprejici clovek, kazdemu podle zasluh a krysy bych jako rybu napnul na vrata at je slunce vysusi.

Jsem ryba podle zvěrokruhu - tak si posluž. Moje žena je krysa podle čínského zvěrokruhu - tak si posluž. Natáhni nás na vrata oba. A co jsi ty? :/


Co jsem ja?? Ja jsem ten ktery, by takove kuny hodil prasatum. Jeste, ze je prase vsezravec a nezvedne se mu z takove spodiny zaludek jako me.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kanada22 7. 7. 2011 10:57

KaliH2O píše:Zdravím všechny, několik lidí už tu varovalo před praktikami společnosti IFP a jejich poradci. Než jim podepíšete "COKOLI" PŘEČTĚTE SI TO, něco vám říkají a NĚCO JINÉHO JE NA PAPÍŘE.
Nepodepisujte směnky !!! :pozor , neplaťte :pozor hned při podpisu první splátku pojistného PŘIPRAVÍTE SE TÍM O MOŽNOST ODSTOUPENÍ, až si pak doma přečtete, co jste VLASTNĚ podepsali.
Kdokoli z vás, kteří chtějí s touto firmou spolupracovat, můžete mi napsat a já vám pošlu ÚPLNÉ TEXTY toho, co Vám dají podepsat. Protože až u nich sednete na židli bude pozdě.
ČPP už je jedinou pojišťovnou, která s nimi ještě spolupracuje, to mluví za vše.

Dobrý den i já jsem se nechala zlákat,byla jsem ve finanční tísni,a jak to dopadlo? Ukončila jsem smlouvu s pojištovnou,vše proběhlo v pohodě. Ted mi přišlo zaplatit 24300 a to ještě čekám že mi přijde žádost o zaplacení té směnky.Nevím co mám dělat,snad někdo poradí.
kanada22
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků