Výběr kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 26. 5. 2011 13:53

myšpulín píše:Já šetřím jak v akcích jako důchodce (když to stihnu) tak ještě s kreditkou. :D


Duchodce budoucnosti :twisted:
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 5. 2011 13:37

Divím se, že tohle už dávno nenapadlo víc lidí...
http://jihlava.idnes.cz/cisnik-si-opiso ... zpravy_bor
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 27. 5. 2011 13:40

Nepochybně to víc lidí napadlo. Ale ty soudnější vzápětí napadlo, jak rychle se dá takový podvodník vystopovat :mrgreen:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 5. 2011 13:44

O tomhle se tu někde nedávno diskutovalo
http://zpravy.idnes.cz/prodavacka-si-pa ... zpravy_alh
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 5. 2011 14:03

To Joezbrna: Nikdy bych nevěřil, kolik je mezi pinglama a pokladníma ze super-hyper- soudných lidí :-D.
BTW tenhle evidentně moc soudný nebyl: Policisté už mladíka, který byl za obdobnou činnost v minulosti trestán,...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 28. 5. 2011 06:35

Myšpulíne, karta Citi life ti už dorazila?
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 5. 2011 06:39

Ještě ne. Zatím je to teprve týden, co jsem ji objednával.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 28. 5. 2011 07:14

a jak ses s nima domluvil, to to uzavřou hned shopping kartu výpisem a hned přejdeš na life? Odpuštění poplatku v prvním roce ti nechají? Když už nedají těch prvních 250,-. A to pětikilo odemne ti už přišlo.? Já už to připsané mám.

edit: volal jsem dnes do citiny a kdo chce přejít ze shopping na life kartu, tak klidně může, ale bude platit měsíční poplatek za vedení dál a nedostane 250 kč bonus.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 29. 5. 2011 20:49

me ta citi life dorazila cca za tyden od obednani, akorat je to nic moc vzhled, bo ten plast je pruhlednej :)
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 30. 5. 2011 09:33

city shopping má taky průhlednej plast...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 30. 5. 2011 11:41

Co se tyce transparentnosti:

GE KK v tomto nejlepsi, na prehlednem vypise ma slevy za jednotlive nakupy/radky a jsou hned na vypise, presne si zkontrolujete, kolik sleva a kde byla...

Unicredit (Axa karta) ma jen kumulovanou slevu, nekdy tu partnerskou slevu pripisi az mesic pozadu dodatecne, ale take se nemusite o nic starat

Nevim jak RB, ale zakladni sleva je jen 0,8%

nejhorsi: Citibanka - tam aby se clovek neustale necoho domahal a neco reklamoval (spolehaji, ze si toho vetsina ani nevsimne, kdo by se s tim prepocitaval, zaokrouhlovani v neprospech klienta a jine figle, slibena sleva neni pripsana, jina neni proto ze jste se vcas neprihlasili apod. finty), jsou to sejdiri a delaji to schvalne, na kazdem 1,5 vypisu nejaka chyba v neprospech klienta a nyni si s Life budete muset jeste volat aby milostive pripsali slevu, (bezpochyby spolehaji na to, ze se na to cast klientu vykasle, zapomene apod), podminky jsou naprosto priserne (zkuste si precist ty nesrozumitelne a jednostranne nastavene VOP).
Partnerskou slevu nepripise Citibank vubec (tu si musite vydupat u prodejce).
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 30. 5. 2011 12:17

Ano, povrzuji slova Vpe co se týče Ge money a Citibank. Posílám na ukázku výpis z gemoney

pak pošlu ještě výpis ze citibank
Přílohy
gemoney.jpg
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 30. 5. 2011 12:19

vpe: co se RB tyce, tak z hlediska transparentnosti, kdyz to tady ctu, tak asi spicka. Normalne webovy rozhrani, prihlasis se a vidis ten samej vypis (uz jsem tady nekde daval i screenshot) co vidis v bance u kreditky s tim, ze mas jak utracenou castku, tak i kolik bodu si ziskal. Kdyz se podivas na tento screenshot, tak ti musi byt jasne, ze to 0,8% nebylo ani zdaleka :mrgreen:
Přílohy
exclusive.png
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 30. 5. 2011 12:46

V transparentnosti GE už nepředběhne, leda by zobrazila Kč místo bodů a body sama konvertovala na výpise ke dni zaúčtování platby a o ně už byl ponížen celkový splatný dluh, to je pak transparentnost. Pak by ale byla stejná jak GE, ale s nižší partnerskou slevou, takže by mohla být druhá.

Body na peníze neumí přepočítat bohužel ani infolinka R.banky 800900900 a je to taková šikovná mlha, tohle bych dal stejně na 2 až 3tí místo. Pokud chcete nakupovat u partnerů, tak touto mlhou asi projde, tohle byl žebřík průhlednosti výpisů, jsou i jiné parametry.

Citi, vzhledem k faktu, že 2% karetní síť MasterCard určitě nemá z úplně všech plateb (dobrý obchodník si dobede sjednat provizi <2% bez problému, která se dále dělí mezi více subjektů), tak ten skrytý ojeb tam je, mmj. právě v tom záměrném šizení a nefungování a nutnosti dělat další kroky pro klienta (volat pro připsání slevy :).
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 5. 2011 12:56

iguka píše:a jak ses s nima domluvil, to to uzavřou hned shopping kartu výpisem a hned přejdeš na life? Odpuštění poplatku v prvním roce ti nechají? Když už nedají těch prvních 250,-. A to pětikilo odemne ti už přišlo.? Já už to připsané mám.

edit: volal jsem dnes do citiny a kdo chce přejít ze shopping na life kartu, tak klidně může, ale bude platit měsíční poplatek za vedení dál a nedostane 250 kč bonus.

No řekli mi, že mi pošlou tu novou kartu, do 5 pracovních dnů. O tom, že bych ji neměl mít v prvním roce zadarmo jak je na webu nepadlo ani slovo, jen že nebudu mít těch 250kč za první použití. Uvidím.
Bonus za doporučení nemám, více v SZ
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků