Výběr kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 8. 2011 04:58

alf6: tak to určitě ber :). Nechceš mě tam nějak propašovat ? :D. Třeba na brigošku 1 hodinu měsíčně - a hned bych si založil účet :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 16. 8. 2011 11:43

...a zase si neodpovedel na to, zda i klic-kalkulacku k IB mas zdarma :)

Patriku, kdyz jsi u tech kurzu, onehdy mel na dealingu jedne banky, kde berou uz od 3mistne a 1,- k tomu sumy, spread na dolaru jen 9 haleru, to ti zadna smenarna neda ani citi :-) I kdyz pro tebe nanic, ten limit je vysoky.

-- 16. 8. 2011 12:47 --

saabik píše:v tech jakychsi pobockach obslouzej kazdyho, i bez pulmilionu.


to tvrdis ty, banka rikala neco jineho, tak a ted si vyberte... proc na tom odkazu to ma banka takto koncipovano? urcite ne jen kvuli pokladne.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 8. 2011 11:59

Mluvime tedy o celem spreadu (nakup-prodej), ne o jeho polovine (prodej/nakup minus stred)?
Jinak kurz na webu Easychange (aktualne spread tech 12 haleru) je tzv. "nejhorsi mozny", po telefonu lze samozrejme usmlouvat lepsi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 16. 8. 2011 12:50

spread je celý rozdíl a marže je polovina spreadu, myslím, kdyžtak mě oprav, ono dost záleží jak kdy a jak kde, kazdopadne 10 hal. je dosazitelny spread ale to ty jiste vis (otazne je pak jen rychlost a transakcni naklady = cas apod)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 16. 8. 2011 18:42

vpe. uz jsem odpovedel :-)) jo, kalkulacka je zdarma..jako vse...pouze za predpokladu, ze me tam bude chodit vyplata :nenapadne
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 16. 8. 2011 19:01

ALF6 píše:Tak je to tu...mam v balicku jeste 5 vyberu zdarma v mesici z jakehokoliv bankomatu v CR. Zadne povinne zustatky atd...proste zdarma,jen za predpokladu, ze mne do Citi bude chodit vyplata. Ucet si mohu takto ponechat i po te, kdybych zmenil zamestnavatele. :-D


to jsou mi novinky. jakej typ uctu to mas?
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 16. 8. 2011 22:17

pro zamestnance, kterym mozna zamestnavatel prodal data bance (a dostal slevu na vedeni uctu) a banka Alfovi tak bude sledovat, kolik ze mu to chodi mzdy a bude doufat, ze nekdy mu neco nauctuje :)

takove nabidky jsou celkem bezne, ze si zamestnanci mohou koupit neco "levneji" od dodavatele vetsinou vetsiho zamestnavatele...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 16. 8. 2011 23:27

I to je mozne...nic neni zadarmo
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Dvořák 18. 8. 2011 18:49

Na výběr z bankomatu je nejlepší kreditka ČSOB. Samotný výběr z jakéhokoliv bankomatu je zdarma a navíc se na něj vztahuje bezúročné období.

Vyzkoušel jsem to a opravdu to tak je.
Jan Dvořák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 18. 8. 2011 20:58

To se mi nezda, dle ceniku si za to csob v CR vezme 6Kc vlastni / 30 Kc cizi bankomat + 1,5% z castky. Imho v CR zadna kreditka ktera by umoznovala zdarma vyber z bankomatu neexistuje.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jan Dvořák 18. 8. 2011 21:57

Akorát, že já to viděl na vlastním výpise. ;-)
Jan Dvořák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 18. 8. 2011 22:09

ALF6 mám možnost podobné nabídky, která se vztahuje na vedení BÚ Genius Gold u GE zdarma a taky zlaté kreditky s vedením za 36Kč měsíčně oproti standartním 119Kč měsíčně.
Nabídka by to byla celkem zajímavá, nemít už jinou kreditku u nich a vedení účtu jinde taky zdarma. Bohužel neumožňují přechod z jedné kreditky na druhou.
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 19. 8. 2011 00:02

Ja se zatim jeste nerozhodl...U te Citi je zustatek na beznem ucte 500 Kc..jinak mam ale vse zdarma a k tomu 5 vyberu z kterehokoliv bankomatu v Cr.Coz by se me hodilo... :-) Ted pouzivam jako hlavni ucet Era online ucet, kde ale musim mit zustatek 15 000. Podotykam, ze vic jak 5 krat v mesici si nevyberu. To tedy radeji ten zustatek 500 a moznost vybrat z kterehokoliv bankomatu. Pokavad budu chtit, je k tomu ta Citi Life..zdarma naporad, za predpokladu, ze ji alespon 1 mesicne pouziju. Jako plus je i to, ze toto muzu mit za stavajich podminek i pote, co zmenim zamestnavatele...-jen me tam musi chodit vyplata. U te Ery je jeste vyhoda ta, ze se da zadat platebni prikaz primo z bankomatu. Obcas to i pouzivam. U te City je nevyhoda, ze se neda zjistit zustatek na debetni karte z bankomatu..pry se musi volat. Na druhe strane, to se da vse zjistit z IB.
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 20. 8. 2011 22:37

hernajs, tak uz se rozhodni, kdo tady ma stale cist tu reklamu na Citi bordel na koleckach :-)

Jan Dvořák: takze vypis ma vetsi vypovidaci schopnost, jak cenik? A o chybach uz jsi slysel? Ja je i videl, v uctovani kreditek maji ruzne banky ruzny bor... a to jak ve prospech klienta, tak i naopak, videl jsem uz lecos.

http://www.csob.cz/cz/Csob/Sazebniky/St ... bcany.aspx
kap.
KREDITNÍ A ÚVĚROVÉ KARTY

zdarma tam vidim akorat cashback a Vklad hotovosti bankomatem ČSOB (stejne jako u GE, kde to drive zpoplatnovali)

Automatické inkaso plné splátky kreditní karty 200,–/rok


moc pěkné :-D
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Dvořák 20. 8. 2011 22:47

Jasně, neplacení poplatku má pro mě větší váhu než ceník ;-)
Jan Dvořák
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků