Vydělávat se dá i v klidu domova…

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 22. 11. 2011 18:07

S474N ty arogantni hyeno... Kvuli tobe mame na foru tak spatnou povest a letadlari se sem boji. A tak to ma byt, dobra prace, jen tak dal :-)
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 11. 2011 18:11

S474N píše:Chapu, takze finance z hejla jsou,

Osel naložený zlatem je všude vítán. :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 22. 11. 2011 19:44

:D na poradci-sobě.cz s nimi vyběhli už před půl rokem :D to byla zajímavá diskuze D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 11. 2011 20:34

agalludo píše:sem na tom lepe nez ty nem,am zapotrebí chladit si žáhu na forech... :tleskani

-- 22. 11. 2011 18:35 --

v tom je prave ten for pri praci nepouzivam klavesnici.....neni treba resit preklepy ...:) :)

To je skvělé, ta tvoje práce mne teda vůbec nezajímá, ale to odkud jsi sebrala tu křišťálovou kouli, abys věděla, že jsi na tom lépe než já, to mne zajímá moc... A taky to, jak píšeš bez klávesnice... Já bych se styděl dávat na web takové prasečiny, co dokážeš ty, ale holt jsme každý jiný.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 22. 11. 2011 21:01

a mimochodem máš skoro půl roku zpoždění, už tu byl v červnu tvůj kolega... viewtopic.php?f=1858&t=1144325&p=8251635&hilit=Talk+fusion#p8251635
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arnie222 23. 11. 2011 08:04

hm hm, zase dalsi .. co si "nechce nechat pre seba" informacie ako zarobit a podobne kydy :)) kto uz nato naleti ? nebolo uz dost tychto sr*ciek vo svete aby z kazdej socialnej vrstvy ludia vedeli ze ide len o odrb ?

len totalny zufalec moze zaplatit a dufat ze nieco zarobi len za nejake trapne 2 hodiny prace. . ano zarobi, ak najde X dalsich blbcov co zaplatia ... a princip je stale ten isty vsade.

samozrejme ti ludia dostavaju komunikacne skolenia .. takze na vsetko zname povedia nie a porozpravaju vam to iste mozno inymi slovami a tvrdenim ze je to nieco ine .. ludia, poslite takychto rovno do <> ... nech sa preberu a nech zacnu makat, nic nie je zadarmo .. a len totalny looser moze tvrdit ze za 2 hodiny prace zarobi ovela viac, ze sa len staci zaregistrovat a toto a hento ..

ps: neverte tym kecom ze je natom lepsie, ze zarobi tolko a hento .. je to len obkec, vobec to nemusi byt pravda a mozno minul posledne peniaze na mesacne pripojenie internetu aby vo svojej poslednej zufalej chvilke nahnal par ludi co mu budu platit ..
arnie222
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 23. 11. 2011 10:14

Ja nevim proc ji tak trapite...vzdyt ten titulek ma pravdu! Vydelavat se da i v klidu domova!
Ja jsem si v nedeli sedl doma na misu a tak krasne jsem si vydelal...a ani dve hodiny mi to nezabralo!

Pripomina mi to stejny sracky jako kdyz me lakala znama byvalky do Amwaye, samy kecy o pasivnich prijmech, o nabizeni prilezitosti a blablabla, ale CO vlastne budu delat abych ty uzasny prachy vydelal jsem z ni nemohl a nemohl dostat...
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 23. 11. 2011 11:06

Neměla by být diskuse v sekcích MLM a Investování otevřená až po alespoň x-tém příspěvku, nebo by stačila kontrola alespoň na rank Návštěvník? V téhle sekci zakládají tahle témata výhradně jednopříspěvkáči, co si naivně myslí, že tady na ně čekají nějací hejlové, kteří jim nasypou svoje prachy. Pak už je to férovka všichni na jednoho :-)

Nebo ať mají Kolemjdoucí příspěvky do téhle sekce placené, ať z toho provozovatel taky něco má :)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 11. 2011 13:14

O co jde? Já jsem nepochopil jediný příspěvek od agallude. :-[
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 23. 11. 2011 13:24

Jack111: tak to je ucelem, hlavne posli love :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 11. 2011 01:44

to je nejaka ptakovina ve stylu volani zdarma pres net za balicek penezi, kupujou se startovaci balicky a z toho kdo se registruje pod tebe jsou provize.
kdyz tu pise o tech sluzbach tak to asi nic jinyho byt nemuze, uz to tady nekdo psal mam pocit.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 24. 11. 2011 08:16

audiobullys: tak ono neni az takovy problem to vygooglovat, ze.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 24. 11. 2011 10:04

Netreba google. Odkaz jsem tu daval pred par posty
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agalludo 29. 11. 2011 14:56

´´Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) podporuje MLM

Je největší univerzitou poskytující ekonomické vzdělání v České republice, která je vysoce hodnocena jak doma, tak v zahraničí. Čestný titul VŠE „doktor honoris causa“ převzala řada významných českých i zahraničních ekonomů, např. nositelé Nobelovy ceny prof. Robert A. Mundell, prof. Milton Friedman či prof. Gary S. Becker.

Ptáme se vážené paní prof. Ing. Dany Zadražilové, CSc. – děkanky Fakulty mezinárodních vztahů VŠE.
Někteří lidé MLM haní a kritizují, jiní jej opěvují. Jaký je postoj FMV VŠE k síťovému marketingu?

Síťový marketing, víceúrovňový marketing, přímý prodej nebo chcete-li interaktivní distribuce je jednoznačně plnohodnotnou formou podnikání. Tento obchodní koncept si vydobyl své místo na trhu. V rámci relevantních předmětů se studenti naší fakulty běžně seznamují s jeho podstatou, možnostmi a riziky.

Obchodní koncept přímého prodeje je bohužel často napodobován neseriózními pyramidovými strukturami, které mohou na první pohled vypadat podobně. České národní sdružení přímého prodeje uvádí např. následující znaky, kterými se seriózní podnikatelská činnost odlišuje od nebezpečných pyramidových struktur:

Seriózní síťový marketing je obchod, kde zisk je založen výhradně na obratu tvořeném prodejem zboží od mateřské firmy konečnému spotřebiteli. Naopak pyramidové struktury profitují z nabírání nových členů, za jejichž získávání se vyplácí odměna.

Seriózní podnikatelé v přímém prodeji vybírají velmi nízký vstupní poplatek. Dokonce bývá zvykem poskytnou novým zájemcům lhůtu na vyzkoušení příležitosti s možností vrácení takového poplatku. Naopak pyramidové struktury požadují vysoké vstupní poplatky (např. za startovní materiály), které jsou nevratné.

Žádná seriózní firma v oblasti síťového marketingu nestanovuje svým členům povinné odběry výrobků.
Zjistili jsme, že prof. Ing. Jiří Jindra, CSc., emeritní děkan FMV VŠE a první prezident Svazu obchodu ČR, byl podporovatelem přímého prodeje a síťového marketingu. Považujete sebe samotnou za podporovatelku tohoto typu podnikání?

Přímý prodej považuji za součást běžného obchodního podnikání. Nerozděluji firmy podle formy prodeje, ale podle jejich chování na trhu, vztahu k zákazníkům a zaměstnancům, zájmu o společenskou odpovědnost. Výhodou přímého prodeje jako formy podnikání jsou nízké vstupní náklady spojené za zahájením podnikání a minimální riziko. Důležitý je obchodní talent a také víra v kvalitu prodávaného produktu.
Navázala někdy VŠE nějaký kontakt se společnostmi síťového marketingu?

Fakulta mezinárodních vztahů dlouhodobě spolupracuje jako člen Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR s členy Asociace osobního prodeje, z konkrétních společností např. s firmou Amway. Společně jsme např. organizovali konference zaměřené na přímý prodej, využíváme průzkumy, které tato světově známá firma provádí, spolupracovali jsme v několika vzdělávacích programech. České národní sdružení přímého prodeje je členem evropské FEDSA a celosvětově WFDSA, nadnárodních federací přímého prodeje. Domnívám se, že členství v těchto sdruženích je určitou vizitkou serióznosti a pro potenciálního podnikatele v síťovém marketingu by mělo být jednou z prvních skutečností, kterou si zjistí.
Zdroj: Portal dreamlife.cz

-- 29. 11. 2011 15:58 --

http://magazin.sluvko.cz/jak-je-to-opra ... lk-fusion/

-- 29. 11. 2011 16:06 --

http://www.mesec.cz/clanky/multilevel-c ... -do-pekel/
agalludo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 11. 2011 15:12

Na VŠE má třeba pobočku Česká spořitelna a na základě smluv o spolupráci podporuje např. studentské práce a nabízí vybraným studentům praxi, atd. A přesto mě to nevede k domněnce, že je nejefektivnější volbou si otevřít účet zrovna u České spořitelny.
http://www.vse.cz/zpravodaj/88
http://www.ilist.cz/clanky/na-vse-ma-po ... sporitelna
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků