IFP - Institut Finančního Poradenství - VAROVÁNÍ

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Petronel 28. 11. 2011 21:04

Strašný kecy... podle mě , člověk který umí číst a používat mozek ..tak pochopí , že závazek má ať s výdělkem nebo bez... jestli jsou lidi tak vypatlaní , tak bohužel... ale kdyby to bylo na mě, tak jim krom směnek dám i šílený pokuty a zažaluji je za cokoliv, co z nich za kecy vypadne...
A docela se bavím , jak si tu tzv "pojišťovací poradci " hraji na spásu... strašný kec... na seminářích se učí jak člověka vyděsit , pak vysvětlit že bez ižp nebude mít důchod a hlavně ho nějak pojistit... ještě směšnější jsou tzv analýzy... jakože se velice zajímáte o člověka a výsledek je jen ten, prodat produkt, který je za nejvíc bodů a největší provizi... každý má plnou pusinku keců... tak to dělají jiní, ale já ne... další kecy... pak se musím smát kecům co jsem slýchával, když jsem jednal s poradci od ZFP,OVB, Partners aj.. jak po sobě flušou... a jak se chlubí tím, jak ti druzí to dělají nahov.. a jak oni to po nich opravují... když si dám vše dohromady, tak mi to přijde,že vy poradci jste jen rádoby poradci, když po sobě jen musíte opravovat... dalším směšným faktem je to že se vetřete do bytu lidem , a jakože jim jdete jen zkontrolovat smlouvy... divný je, že většinou padne otázka... ježiši, kdo vám to dělal, to je hrůůza... byl jsem svědkem, kdy tuhle větu použili 3 různí pojišťovací poradci u jednoho klienta.. nikoliv však na jedné smlouvě,ale vždy už na té opravené-čili aktuální... tak kdo pak dělá větší prasárny? IFP..která lidem umožnila jak si nainvestovat peníze ,tak i vydělat? mě to přijde jako menší zlo, něž jak fin. poradci lozi a přepisují smlouvy.. a zrovna ty ižp.. a zrovna kolem těch dvou let.. nejlepší jsou ti, co chodí vždy po dovršení dvou let a že mají zase novinku a jdou "upravovat" čili pořád točí provize na tom chudákovi klientovi.. ale ten nikdy nic nenaspoří, může jen doufat, že má alespoň dobré krytí na zdraví.. neříkám,, že to tak dělají všichni ,ale 90% si troufám říct, že ano... a co se týká kvality... jak může někdo si říkat fin. poradce po semináři a pár školeních? vždyť tomu ještě prd rozumí,tak jak si může dovolit chodit po lidech jim radit do jejich financí, když v mnohých případech si neumí dobře zařídit ani ty své.. čest vyjímkám.. a jak se tihle fin. poradci živí? no tím, že chodí do bytu lidem v pořadí.. rodina, přátelé, známí a lidi na doporučeni ( ale tam už většina dávno ani nedojde) a co dělala IFP? nechala uplně stejná doporučení dělat lidi mezi sebou... a co se ukázalo.. že IFP je nějaký podvod? ..Néééééé... ukázalo se jen to, jak jsou liid v ČR falešní a prolhaní... podepsali si jasné smlouvy a pak se vymlouvají? kecy... pobraly prachy, zaplatili své, nebo části svých dluhů a jen se jim nechtělo platit svých závazku... a kdo říká,že je to jinak tak je lhář... a kdo nevydělal, tak věděl do čeho jde a měl jen podmínku jednu jedinou.. platit svou smlouvu.. a kdo je tak retardovaný, že podepsal a myslel si ,že s tím nějak vyje** tak asi má smůlu , a to jsem rád, že konečně nějaká firma, která si nenechá srá* na hlavu.. daleko přísněji bych trestal tyhle šmejdy, co se chtějí vylhat... nicméně,ať to nějak uzavřu.. jestli IFP je podvod..tak jakýkoliv vázaný pojišťovák a nebo fin. poradce..tak je jen jedna velká banda podvodníků.. opět čest vyjímkám.. a pokud chceme aby v téhle oblasti bylo opravdu jasno..tak asi bude dobudoucna třeba vyškolit precizně lidi, kteří nebudou závislí na provizi ,ale budou přistupovat podle klienta přesně podle jeho potřeb a dalších kritérií a pak vyškolit další,kteří je budou kontrolovat ,zda nepochybili... Jo a abych nezapoměl.. vy rádoby fin. poradci a pojišťováci... až vás sejmou storna, tak si řeknete sami..že lepší je mít domluvu ,že něco nějak bude písemně , než že vám to klient jen slíbí... kdo má mozek a umí jej využívat, tak mě pochopí.. kdo ne.. tak bohužel ... ale nebojte-vím, že takových hlupáků je hodně.. přeji všem mnoho zdaru a doufám ,že než budete pořád někoho a něco pomlouvat ,kritizovat a zesměšňovat...tak se zamyslíte první nad sebou... maucta..Petr
Petronel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlaH 3. 1. 2012 13:25

Dobrý den,
patřím mezi ty co byly podvedeni firmou IFP :-( . Dívala jsem se na soustu odkazu a tento jsem našla o Fábiovi http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/e ... zoval.html
Jinak má profil na facebooku https://www.facebook.com/podvodIFP
Člověk si k mateřské chtěl něco vydělat, ale spíš to bylo pravý opak :-(

-- 3. 1. 2012 13:29 --

KaliH2O píše:Zdravím všechny, několik lidí už tu varovalo před praktikami společnosti IFP a jejich poradci. Než jim podepíšete "COKOLI" PŘEČTĚTE SI TO, něco vám říkají a NĚCO JINÉHO JE NA PAPÍŘE.
Nepodepisujte směnky !!! :pozor , neplaťte :pozor hned při podpisu první splátku pojistného PŘIPRAVÍTE SE TÍM O MOŽNOST ODSTOUPENÍ, až si pak doma přečtete, co jste VLASTNĚ podepsali.
Kdokoli z vás, kteří chtějí s touto firmou spolupracovat, můžete mi napsat a já vám pošlu ÚPLNÉ TEXTY toho, co Vám dají podepsat. Protože až u nich sednete na židli bude pozdě.
ČPP už je jedinou pojišťovnou, která s nimi ještě spolupracuje, to mluví za vše.



Ano to je pravda referenti nám říkali, že bonusy které dostáváme jsou nevratné, že jsou jištěné směnkami.
Když jsem to podepsala , pak jsem zjistila, že pokud ukončí smlouvu, že se musí bonus vrátit.
ČPP už s nimi nepracuje, přišli na to jaký jsou IFP podvodníci.
Na IFP jsou podanné hromadné žaloby
PavlaH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 3. 2012 09:42

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 9. 3. 2012 12:39

Heh, takze tipuju, ze do ted papirove prosperujici firma najednou vlitne do likvidace :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 9. 3. 2012 12:56

... no a samotné směnky budou prodané nějaké inkasní agentuře, pokud to už neudělali.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergo 9. 3. 2012 13:04

No a opet se pro "postizene" mo nezmeni. Konecne na ne doslo, na kazde prase se vari voda. Nekdy to trva dele, to protoze je hodne vody.
Hergo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 28. 3. 2012 19:23

Takze panove (a taky damy), mam naprosto cerstve informace, ze IPF slo do pozadi a vyskocilo zde neco noveho a to "EQUALISER a.s.", ktery pry spolupracuje s "Transpacific Investments LLC". A prekvapive se v tom angazuji nam znami lide, kuprikladu tady zase pan RomanovCZ. Pozor, tim nechci tvrdit, ze je to nejaky podvod, ale vzhledem k tomu, ze "zname sve pappenheimske", tak doporucuji obezretnost!

Nejake linky, co se k tomu vali na netu:
:arrow: http://www.podvodnefirmy.cz/POJI%C5%A0T%C4%9ANi

:arrow: http://www.facebook.com/people/Roman-Po ... 0360414253
Obrázek

EDIT: a jeste nakonec takovy muj mensi komentar, naprosto obecny. Pokud si chci pujcit, tak si preci pujcim penize a nebudu si sjednavat pojisteni, ktere mne naopak penize odcerpa. Vzdyt je to naprosto proti logice. A uz vubec nebudu podepisovat smenky kvuli zajisteni pojisteni.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kaprik.j 28. 6. 2012 09:26

pokud uz na vas vytahli smenky ( a asi nas nebude malo... ) jen podotykam, ze namitky proti smenecnemu platebnimu rozkazu musite podat DO 3 DNU - VCETNE SOBOT NEDELI I SVATKU nejen pracovnich !!! jo a muj nazor - sezente si hlavne jedine pravnika, zadne vyzirky jako OS HELP a dalsi - jak muze byt napr. toto sdruzeni seriozni, kdyz jedinym jejich argumentem, pokud mate vuci nim nejake namitky (a i dokonce jen slusne napsane), tak jsou pouze hrube urazky z jejich strany a odstraneni vasich "skodlivych" poznamek i zamezeni pristupu do diskuze (Facebook), co kdyby nahodou ostatni zacali take tak uvazovat... Jirka
kaprik.j
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 15. 11. 2012 14:00

To se tak jednou clovek diva na porad "Na vlastni oci" a najednou v druhe reportazi slysi nejenom nazev IFP, ale najednou uslysi i jmeno "Roman Policky" a co vic, dokonce tam dava i rozhovor. Opravdu zajimavy zpusob, jak se dostat do televize:
:arrow: http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/na-v ... blice.html

Stopaz:
15:07 - zacatek reportaze
19:30 - nas Romanov

No jak vidno, byl to opravdu kristalove cisty byznys. Ostatne jako vetsina veci, ktere se tu rozebiraj na foru. :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 15. 11. 2012 16:39

S474N good work!
Dobrý k*r*e*tén, ještě tam řekne, že ON se cítí podvedený...no jejich máti si teď rve vlasy na hlavě, holky ještě nezačly ani vydělávat a už mají desetitisícové dluhy na krku...

A majitel IFP = další vyžrané prase,které zmizelo...
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod xls 25. 2. 2013 12:31

Každý letadlo jednou spadne. I když tohle bylo zralý na sestřelení už po založení.
xls
Inventář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků