BTC bitcash Bitcoins

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 12. 8. 2011 11:57

Ta rychlost transakcí ale NENÍ aktuálně rychlejší jak platba kartou, převáděj jsi už nějaké bitcoins? Trvá to minuty až desítky minut (pokud chceš mít jistotu)!!!

Jak v krámě zaplatím a čekám X minut, až se to převede? nEVÍM...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 14. 8. 2011 18:29

A hele, tak preci se obcas najde ekonom schopen samostatneho uvazovani a ne jen papouskovani vycteneho... http://byznys.ihned.cz/analyzy-a-koment ... lnich-bank

Uvadim zde, nebot diskuze inflace vs deflace a take diskuze ohledne nalevani penez do ekonomiky jsou pro Bitcoin dulezite.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .m.. 17. 8. 2011 10:55

podle mě to je zajímavé téma / věc, z toho, co jsem viděl má bitcoin potenciál být velkou změnou. Už někdo zkoušel vyměnit bitcoiny za nějakou jinou měnu - nebo budu první oběť bubliny ? ;)
.m..
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 8. 2012 19:19

Používáte někdo? Napadá někoho k čemu krom věcí na hraně zákona a za hranou to může být dobré?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalamancharo 1. 8. 2012 19:40

Jsou lidi, kteří to vykoupí za reálné love... Ale pravou podstatu se nesnažím raději ani pochopit.
kalamancharo

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 8. 2012 21:10

To ze existuji smenarny vim. Jenom nevim jestli to ma i nejake rozumne legalni vyuziti
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdibrid 1. 8. 2012 22:23

zatím asi ne, ale jestli se to ujme tak to vidím jako silnou konkurenci drahým zahraničním bankovním převodům a taky zajímavou měnu pro diverzifikaci investic.
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 8. 2012 22:41

no asi jak kde. třeba strongcoin má poplatek 1% z transakce takže když k tomu přidáš naprosto nejistý kurz měny a nejistý převod z bitcoinu na reálné peníze tak mi to moc super nepřijde.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2012 06:35

Konkurenci pro drahe zahranicni prevody je zejmena paypal, pripadne dalsi mikroplatebni systemy.
U velkych castek pak zahranicni prevody uz tak drahe nevychazeji. Navic v € je mozne v cim dal vice statech platit zcela zdarma (v CR je mozne vyuzit devizove spolecnosti).

-- 2. 8. 2012 07:40 --

Jinak diskuse o Bitcoinu probehla jiz zde: forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=1146980

miki: mohl bys je, prosim, sloucit? Jsem na mobilu
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 2. 8. 2012 11:00

Pouzivam, dokonce jsem premyslel, jestli do toho nenasypat nejaky zajimavejsi obnos, kdyz to ted litalo mezi 4-8 BTC za USD
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2012 11:24

...sloučeno s předešlým tématem
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 8. 2012 11:41

Ency: nepleteš si poměr? já vidím aktuálně 9,4USD za 1BTC.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 2. 8. 2012 15:47

Jo pletu :) ale rozumime si :D
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 2. 8. 2012 17:55

Podle me se v tuhle chvili nemuze vyplatit zacit minovat - pokud shodou okolnosti uz clovek nema doma zakoupeny HW s vhodnym Mhash/Watt vykonem. I vzhledem k nejistemu prosinci 2012 ( a ted nemam na mysli konec sveta :) )
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 8. 2012 17:58

co je s prosincem?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků