Mate uver u Cetelem?

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Laco 21. 8. 2006 10:13

Ma nekdo z vas pujcku od Cetelemu? A jak jste s ni spokojeni? Uvazuji o uveru na nakup auta a u Cetelemu se to zda byt nejvyhodnejsi.
Laco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paysoft 21. 8. 2006 18:01

Mám úvěr Cetelemu od dubna, peníze jsem měla na účtu do 48 hodin, jsem maximálně spokojena. Jednání rychlé, vstřícné, úrok bezkonkurenční. Vřele doporučuji.
paysoft
paysoft
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 29. 8. 2006 11:16

Viz moje příspěvky zde
http://forum.finexpert.cz/viewtopic.php ... c&start=15
jinak naprostá spokojenost zprostředkoval mi ho prodejce.
Přeplatím celkem jen 21% ceny a splátky jsou na 5 let.
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 1. 2007 03:39

Nemám sice od nich úvěr v pravém slova smyslu, ale využívám od nich aura kartu a jsou nejlepší na trhu. Splácí se minimálně 4% z celkovýho limitu karty, horní hranice splátky, ani počet splátek není dán. Splatit lze jednorázově, nebo kdykoli jindy a to vždy bez jakýchkoli sankcí. No a když nejsou finance na splátku, stačí si z tý karty zdarma poslat zbytek na účet a z toho ty peníze zase poslat zpátky. Pokud tam teda ještě něco je. A po splacení je neustále k dispozici i nadále, ale už se vůbec nic neplatí za vedení účtu, ani za mezinárodní platební kartu. A když něco kartou zaplatím a peníze vrátím do asi padesáti dnů, neplatím ani úrok. A když chci prachy převést na účet, stačí zavolat a většinou druhý den je tam mám. Prostě fakt super záležitost. Škoda jen, že maximální kredit je 60 kapříků. Být desetkrát vyšší, lichváři od konkurence nemaj šanci...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 5. 4. 2007 08:45

Mám dotaz - chci od Cetelem malou půjčku (jejich Půjčka na cokoli) do cca 30 000,- s tím, že ji splatím max. do 11-ti měsíců. Když použiju cetelemský kalkulátor, vyjde mi délka splácení, výše splátky, RPSN a roční úroková sazba.
Musím nějak do celkové zaplacené částky započítat i RPSN a roční úrokovou sazbu?
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 5. 4. 2007 11:57

Poplatky, RPSN, úroková sazba jsou již součástí té splátky která Vám vyšla v kalkulačce. Je to rozepsáno pouze kvůli zákonu, protože s jejich výší musíte být seznámen. Jinak jsem si sám kupoval auto pro soukromé použití přes Cetelem, a pokud porovnám leasing od Škofinu, který mi nyní končí na firemní auto a teď jsem v lednu kupoval přes Essox nové firemní /prodejce jiný úvěr nebyl schopen zprostředkovat/, pak mi jednoznačně nejlépe vyšel úvěr přes Cetelem. I s výhodou, že pokud je úvěr po odečtení akontace nižší než 300.000,- pak není potřeba uzavírat havarijní pojištění - ostatní jej mají jako podmínku a hned je úspora cca 10.000,- ročně.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 5. 4. 2007 21:17

Tak to je super, oni jsou kluci v Cetelemu docela levní. Dík za odpověď.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 5. 4. 2007 21:30

Levný není žádný úvěr, ale občas to jinak nejde.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 18. 6. 2007 12:27

pridavam se k pozitivnimu hodnoceni Cetelemu.. nemam sice zadny uver na auto ale klasickou bezucelovou pujcku 250tisic Kc a k tomu jejich kreditku. Ta kreditka takovej prumer ale pujcka teda rozhodne levnejsi nez byly uroky a RPSN od banky... jednoznacne doporucuju.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 19. 6. 2007 02:02

Kupoval jsem ojeté auto, prošel pár nabídek včetně leasingu a Cetelem byl jasnou volbou. Ideální je uzavřít smlouvu přes web, máte to pak bez poplatku. Chování Cetelemu, podmínky, sazby i způsoby řešení nestandardních situací (např. problémy se splácením, doložení příjmů atp.) = určitě DOPORUČUJI!
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dede 8. 12. 2007 01:50

Neví někdo, jak je to s mimořádnými splátkami u Cetelemu?
Maník na infolince pořád blekotal něco o tom, že můžu mimořádně splatit maximálně 20000kč, při vyšší částce si prý účtují 5% sankci. Když jsem to chtěl vyvětlit, tak to opakoval pořád dokola.
dede
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 8. 12. 2007 02:26

Stačí se mrknout do všeobecných úvěrových podmínek ...
viz bod III.3.3:
Cetelem je při předčasném splacení úvěru nebo jeho čerpání se specifickými podmínkami splácení, oprávněn požadovat od klienta současně s úhradou předčasné splátky úhradu nákladů s tím spojených, a to až do výše 5 % z předčasně splacené úvěrové jistiny.
Dokonce tam ani těch 20 000 Kč není ...
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 8. 12. 2007 11:39

Já to tam našel také, ale nechtělo se mi věřit, že na infolince lžou.
dede
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod khonsun 8. 12. 2007 18:01

Kupoval jsem pres ne klimatizaci v Globusu, protoze nechteli nic navic. V jejich losovani jsem si vytahl nejakych 20 procent a skutecne jsem to mel celkove levnejsi, nez kdybych platil hotove. Protoze jsem vporadku splacel /duchodce/, poslali mi kartu na 20 tis kreditu, ale tu nevyuzivam. Takze spokojenost.
Za 21 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků