Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kalion 1. 10. 2007 18:20

Zdravím,
chci se zeptat kdo ze stávajících klientů s programem Základ nebo Plus Zdarma přešel na nový účet eKonto...
Muj problém je v tom, že používám starou službu Osobní úvěrová linka. I přes její poplatky (50,-/měsíčně) mi vyhovuje spíše než debet...... ekonto bohužel tuto osobní úvěrovou linku nezná , takže pouze mít schválený povolený Debet. Chci se zepta na zkušenosti s ekontem poplatky za položky atd... díky
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KubaPa 1. 10. 2007 22:17

Mám základ zdarma a chystám se přejít na ekonto - budu muset na účtu měsíčně protočit víc peněz (25 000 namísto 15 000), ale zato bych měl mít povolený debet zdarma (pokud ho budu v budoucnu chtít, zatím ho nepotřebuji) a ušetřím na poplatku za platební kartu.
KubaPa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manas 2. 10. 2007 08:25

No ja jsem na eBanku volal, mam take Osobni uverovou linku a na infolince mne potvrdili, ze mne zustane tak jako doposavad. I v ceniku eKonta je polozka Osobni uverova linka uvedena, takze nevim kde jste vzal ze ji eKonto nezna. http://www.ebanka.cz/Osobni-finance/Cen ... .htm#Uvery bod 5.
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 2. 10. 2007 08:48

Mě to sdělili na Infolince a pak jsem o tom mluvil s osobním bankéřem, který potvrdil že tuto zastaralou službu nový učet nezná. jak jsem již psal mě vyhovuje Osobní úvěrová linka více než debet i přes určité zńevýhodnění.
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod manas 2. 10. 2007 09:03

No jo, je pekne ze neco rikal osobni banker, ty toho napovidaji, ale v ceniku tato polozka uvedena je, to znamena ze stale plati a eKonto ji znat musi. Tot muj nazor.
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 2. 10. 2007 09:05

Však já tam ted volal, vysvětlil jsem mu předchozí sdělení a bankéř na infolince mi slíbil že to prověří a 15 minut zavolá...
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod manas 2. 10. 2007 09:17

Tak ted mne volali zpet z eBanky a pri prechodu na eKonto OUL zustava.
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 10. 2007 09:26

Tak teda nevim, ale mam ten jejich puvodni program, povolenej minus sto klacku a nevidim ani jedinou vyhodu v prechodu na eKonto.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 2. 10. 2007 09:33

já bych viděl... třeba pokud spľnujete podmínky na 2 loajalitu tak máte dvě platební karty z toho jednu embos. bez poplatku..
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod manas 2. 10. 2007 09:33

No ja zatim vaham, oproti memu dosavadnimu je tam zdrazene skoro vse, odchozi platby, informacni zpravy.....ale na druhou stranu jsem zvykly vybirat z bankomatu kdy mne napadne, a ted za 9,90 by to bylo fajn, i to vedeni da se rici vseho zdarma by bodlo. Zkousel jsem si prepocitat posledni 3 mesice jak by to vypadalo s poplatky jako u eKonta a vyslo mne z toho ze bych usetril kazdy mesic cca 300,- na poplatcich. Takze mne se to vyplati. Jen stale vaham, mam strach aby tam nebylo neco skryteho co clovek ted nevnima ci nevidi.
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 2. 10. 2007 09:51

Tak, mě také ted po zpětném zavolání ebanka sdělila že OUL zůstává. Tak nevím co ten můj mamlas blbnul.:)
Sice tam dochází ke zdražení několika položek,ale jiné jsou bez poplatku ( sestavení výpisů) a ty platebky.. což v mém případě je cca 900 za rok
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 2. 10. 2007 10:30

Ja si vetsinu klasickych plateb (typicky inkasa mobilu, televize, atd.) presunul na ucet od FIO, kde je vsechno gratis. eBanku si nechavam pouze kvuli rychlym platbam a dalsim vyhodam, ktere me v zadne nove bance okamzite nedaji (povoleny minus, limit na karte, atd.).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 24. 10. 2007 16:24

Tak jsem si dneska prevedl svuj ucet na eKonto a fakt nechapu, proc kvuli tomu tahaji lidi na pobocku :| Ta zenska stejne jen dala pozadavek do systemu a dala mi podepsat papir ze chci zmenit cenovy plan - to by se v pohode dalo zaridit pres internet banking :|
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 24. 10. 2007 16:29

A opravdu si to nemohl udelat pres inet?

BTW proc si to zmenil, vzdyt to neni ani v jednom bode vyhodnejsi, ne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 24. 10. 2007 18:16

V inet bankingu jsem nenasel jak a na infolince mi rekli, ze musim na pobocku.

eKonto ma vedeni karty zdarma.
lemming
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků