Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Thom 21. 5. 2013 06:24

Většinou se nejdříve vyšetřuje, pak dochází případně k obvinění.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 21. 5. 2013 06:42

Thom píše:Většinou se nejdříve vyšetřuje, pak dochází případně k obvinění.


Než bude někdo konkrétní obviněn ( člověk nebo i celá právnická osoba ) může klidně trvat rok či dva. Připomeňme si například experta na poctivost v ČSSD, MUDr. Davida Ratha ......
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filip893 21. 5. 2013 07:14

Funguje někomu elektronický výpis? Při kliknutí se mi následně objeví jen chybové okno:

HTTP Status 404 -
type Status report
description The requested resource () is not available.
JBoss Web/2.1.2.GA
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 5. 2013 07:17

@gogospk: /OT Myslíš toho, který nechal postavit kladenskou nemocnici za stejné peníze, jako měla stát za Bendla, ale za ty peníze pořídil více vybavení? A který dostal úplatek za opravu zámku od firmy, aniž by bylo jisté, že se ten zámek bude vůbec opravovat, natož že ho bude opravovat opravdu ona firma? /OT
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 21. 5. 2013 07:23

filip893 píše:Funguje někomu elektronický výpis? Při kliknutí se mi následně objeví jen chybové okno:

HTTP Status 404 -
type Status report
description The requested resource () is not available.
JBoss Web/2.1.2.GA


Elektronický výpis mně taky nefunguje, stejné hlášky jako u tebe. Včera večer kolem 23 hod. ještě fungoval.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gogospk 21. 5. 2013 07:28

Tomáš Marný píše:@gogospk: /OT Myslíš toho, který nechal postavit kladenskou nemocnici za stejné peníze, jako měla stát za Bendla, ale za ty peníze pořídil více vybavení? A který dostal úplatek za opravu zámku od firmy, aniž by bylo jisté, že se ten zámek bude vůbec opravovat, natož že ho bude opravovat opravdu ona firma? /OT


Ano, myslím toho experta ČSSD na poctivost, který odpoledne ve sněmovně hřímal o tom, jak všichni z ODS kradou a kterého pak za pár hodin zbalila zásahovka s nakradenýma milionama v ruce , po půl ročním sledování a s důkazním materiálem čítajícím 1,5 tuny listinných důkazů. :-)
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filip893 21. 5. 2013 07:40

Tisková zpráva VSZ:

http://portal.justice.cz/justice2/soud/ ... 8&d=329277

Prověřována je mimo jiné úvěrová dokumentace několika desítek úvěrových dlužníků s celkovým objemem pohledávek ve výši téměř 4 mld. Kč. Tato výše pohledávek představuje cca. 40% celkového objemu úvěrového portfolia MSD.


Takže když MSD uvádělo ve svých reportech minimum problémových úvěrů, tak vysloveně lakovali věc na růžovo jemně řečeno.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogospk 21. 5. 2013 08:06

filip893 píše:Tisková zpráva VSZ:

http://portal.justice.cz/justice2/soud/ ... 8&d=329277

Prověřována je mimo jiné úvěrová dokumentace několika desítek úvěrových dlužníků s celkovým objemem pohledávek ve výši téměř 4 mld. Kč. Tato výše pohledávek představuje cca. 40% celkového objemu úvěrového portfolia MSD.


Takže když MSD uvádělo ve svých reportech minimum problémových úvěrů, tak vysloveně lakovali věc na růžovo jemně řečeno.

Nejdůležitější je asi věta:

"S ohledem na tato fakta, je nutno akcentovat závěr, že prohlášení vydaná v souvislosti se zajištěním finančních prostředků MSD, jež tvrdí, že byly zajištěny všechny finanční prostředky určené k výplatě vkladů, nejsou v souladu se skutkovým stavem věci"
gogospk
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod Mobilmaniakkkk 21. 5. 2013 11:05

filip893 píše:Funguje někomu elektronický výpis? Při kliknutí se mi následně objeví jen chybové okno:

HTTP Status 404 -
type Status report
description The requested resource () is not available.
JBoss Web/2.1.2.GA



Ted mi výpis šel. je to pomalé jako vždy, ale naskočilo to
Mobilmaniakkkk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 21. 5. 2013 11:59

LuiS_666 píše:Inak predpokladám, ze na vklad právnických osob sa ochrana vkladov nevztahuje (?)

Bolo,(je) vobec možné takto investovať ako právnická osoba do družstva ?


predpokladas mylne http://www.fpv.cz/cs/co-je-pojisteno.html
http://www.fpv.cz/cs/otazky-a-odpovedi.html hned 1. odstavec

Jak "investovat"? Pletes si vklady s investicemi?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Franklin 21. 5. 2013 14:59


Tenhle odkaz tu dneska už byl, ale i tak díky. ;-)
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 21. 5. 2013 15:01

Matrix33: Opakování matka moudrosti (tenhle link jsem dával na předchozí stránce threadu jako odpověď Dr._Lukasovi), ale tady nechápu kontext. Neměl jsi v clipboardu něco jiného, než jsi zamýšlel vložit?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matrix33 21. 5. 2013 15:10

Jen mě zaujalo jak je tam hezky popsána realita. ;-)
Matrix33
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků