Půjčka 500.000,- od nebankovní společnosti

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vit.spinka 28. 2. 2013 16:03

Jasně, je spousta produktů, kde nemovitost není potřeba. Ale pak nejsou neúčelové a/nebo pro fyzické osoby.
Nebo jsou jen pro bonitní klientelu - třeba zlatá kreditní karta.

Ty tady nejspíš nepřicházejí v úvahu - jestli nějaký ano, tak sem s ním.
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 1. 3. 2013 01:22

Tady je hezké že se platí záloha při podpisu smlouvy kdy má byt půjčka již schválena a připravena. Čili proč nelze poplatek odečíst rovnou z vyplacené částky? No protože nic vyplaceno nebude, o to jde od začátku....
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sofieee 30. 5. 2013 10:48

Censored
sofieee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alexpraha 30. 5. 2013 11:31

Pro další diskuzi chybí jedna informace, zda Vetešník má záznam v registrech (Solus, BRKI, atd) nebo nikoliv.
V případě prázdného rejstříku, jdu do banky, začít tam, kde mám účet, a požádám o konsolidaci úvěrů. Žádný problém. Ten kdo má hromadu dluhů a přitom je splácí (čili nic v registru) je pro banky kvalitní klient.
V případě negativního záznamu je nejlepší "žrát suchý chleba", jak hezky říká jeden diktující. Pak zbývá jen domluva s věřiteli, na prodloužení splatnosti, a možnosti předčasné splátky.

Vždy jsem se divil, že někdo může mít dluhy ve statisících. Případy, kdy se někdo zadluží pro jídlo, místo aby šel pro podporu v nezaměstnanosti, to ponechme stranou. Až se mi jednou rozsvítilo. Byl jsem u známého, potřeboval poradit právě zda si má vzít půjčku nebo ne. Na co, jsem se divil, práci měl, děti již pryč z domova. Na nové auto, chata padá, musím tam jezdit. Z čeho budeš opravovat chatu, když ani auto nepořídíš za keš? Diskuze začala váznout. A proč nemáš prachy? Měl by jsi být v pohodě. Taky bez diskuze. Jen jsem si všiml, že má o 5000 Kč lepší mobil než já, novou LCD televizi v době, kdy stála 30k, novou koženou sedačku za 80k - byla prý ve slevě. A to byl prosím zkušený chlap s maturitou, dozorčí automatické linky. Od té doby posílám všechny zadlužené do občanské poradny.
Naposledy upravil alexpraha dne 30. 5. 2013 20:46, celkově upraveno 1
alexpraha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 30. 5. 2013 13:51

Docela dobre je ten opakujici se vyraz "fee" namisto poplatku.
Vtipny je pak napr. i clanek E vseob.podminek, dle ktereho muze pujcku poskytovatel vyplatit po castech kde poprve dostane zadatel jen 1.000 Kc :) Ale samozrejme se nic nerika o snizene splatce, takze je nutno ji hradit v plne vysi, jinak by se pristoupilo k sankcim, ktere jsou ve VOP taky specifikovane a zrovna nizke teda rozhodne nejsou.
Hadam ze ucelem toho vseho muze byt jen vydirat poplatky na nekom, kdo si neuvedomuje navaznosti a dusledky toho, co podepisuje.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elko79 24. 9. 2013 08:02

Na tak velkou částku jít k nebankovní společnosti, to je hotové šílenství pro extra odvážné. K nebankovkám s chodí pro drobné a to ještě jen velmi specifická cílovka :-D Vždyt ty jejich sazby jsou šíléné, půjčí 5 tisíc, za deset dnů si vezmou o 4 stovky víc, viz. třeba kalkulačka na http://www.pujcka-do-vyplaty.com/
Elko79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 9. 2013 08:44

Elko79: Ano, Cetelem s úrokovou sazbou 14 % p.a. na spotřebitelském úvěru je čisté zlo. Taková Raiffka rozešle klientům raději personalizovanou nabídku vytištěnou na kvalitní 100 g / m^2 křídový papír s akční sazbou 18 % p.a. - to by ten klient musel být asi šílenec, aby toho nevyužil.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 24. 9. 2013 09:08

Nevypada to nahodou tak, ze za tvych jistych a predem vyplacenych 9tKc Ti posleze sdeli, zda jsi nebo nejsi pro ne bonitni zakaznik a k tomu tel. info linka za desityk Kc/min. ?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 24. 9. 2013 12:36

Nevypadá to jako ten dnešní srdcervoucí iDnes článek, s půjčkou od lichváře? ;-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Elko79 25. 9. 2013 14:45

Ten byl docela drsnej, je smutný, jak jsou lidi nepozorní, až hloupí:-(
Elko79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 9. 2013 18:34

Nepozorní až hloupí? Přímo blbí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vacamar 22. 1. 2016 11:18

@Elko79 má pravdu, nad 200k bych si u nebankovky asi nepůjčil. Ale půjčoval jsem si 30k a obecně musím říct, že menší a časově kratší půjčky často vyjdou u nebankovky líp jak od banky, navíc s tím není tolik práce. A když vyberete slušnou, jako já :-D , věnuje se vám za odměnu moc pěkná paní :tleskani
Naposledy upravil PatrikChrz dne 27. 1. 2016 14:05, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna spamovací část :)
Vacamar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 22. 1. 2016 11:59

Když se mi bude věnovat za odměnu moc pěkná paní, bez té půjčky, tak to asi vyjde i levněji. Jen nevím co na to žena
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 22. 1. 2016 13:21

A není to naopak? Jak ta paní z výměny manželek, která se chystala splácet půjčku na vánoce prostitucí.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod mobilman 22. 1. 2016 14:35

Coze, to jako fakt? Nevis ktery to byl dil? Rad to nekde najdu a pobavim se :)
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků