Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 17. 12. 2010 19:04

Kdyby to byl omyl, tak by takový účet stale nanabízeli, nemyslíš? :-D

Banku to v podstatě nic nestojí a chodit musíš do méně honosných poboček, kde jsou méně placení zaměstnanci.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 12. 2010 20:47

vpe píše:Kdyby to byl omyl, tak by takový účet stale nanabízeli, nemyslíš? :-D

Banku to v podstatě nic nestojí a chodit musíš do méně honosných poboček, kde jsou méně placení zaměstnanci.
Docela by mě zajímalo, o kolik stoupl počet OUZ za poslední rok.

PS své OUZ vůbec neinzeruje, najít ho v sazebníku také není jednoduché, prostě něco jako "nechtěné dítě". Uvidíme, jak PS dlouho vydrží ty nulové poplatky, když už vlastně nemá skoro konkurenci a není tedy důvod mít vše zdarma.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 17. 12. 2010 21:29

Inzerce se musi zaplatit = jen blazen by inzeroval neco, co mu vubec nic nevydelava, nemyslis?

A co kdyz nekdo prijde rusit ucet v PS/CSOB, uvede duvod: je drahej, tak mu obchodnik "doporuci" OUZ? No ale kdyz uz na nej nejde prejit, anebo treba jde, ale ne oficialne, jen na retenci :)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 12. 2010 18:37

vpe : tak PS počítá s tím, že budeš tu Maxkartu k OUZ používat i k placení u obchodníků a tím vlastně vydělávají, někdo i občas vybere z bankomatu cizí banky (39Kč), ... nějaké poplatky se tam najdou, pokud nejsi pozorný klient. ;-)
Měl jsem na mysli, spíš než inzerci v pravém slova smyslu, např. klasické odkazy na tento produkt na webu, UniCredit to má, PS ne.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 18. 12. 2010 19:02

jo a budou si kanibalizovat portfolio ... kdyz to omezili (nejde prejit, drive slo za 26 Kc), evidentne nemaji potrebu to propagovat a ja to chapu

zkus jim to v csob navrhnout, to je podobne smysluplna rada jako jsem tady cetl u wurstandroot nema inzerovat v televizi a uspory rozdelit klientum v urokach, uz nevim kdo to daval :-p
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 18. 12. 2010 21:00

:-)
Naposledy upravil SocPredator dne 18. 12. 2010 21:12, celkově upraveno 1
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 12. 2010 21:07

vpe píše:jo a budou si kanibalizovat portfolio ... kdyz to omezili (nejde prejit, drive slo za 26 Kc), evidentne nemaji potrebu to propagovat a ja to chapu

zkus jim to v csob navrhnout, to je podobne smysluplna rada jako jsem tady cetl u wurstandroot nema inzerovat v televizi a uspory rozdelit klientum v urokach, uz nevim kdo to daval :-p
Ombudsman PS mi potvrdil, že PS nechystá zpoplatnění OUZ. Tak buď se mu dá věřit a nebo neví, co ví dalich (ten mimo jiné tvrdil, že se v PS chystají změny OUZ).

Každopádně zatím OUZ funguje a já ČSOB/PS nic radit nebudu, ještě by s OUZ něco provedli a to by mě mrzelo, za celou dobu, co ho mám, jsem na poplatcích nezaplatil ani korunu :-)
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 18. 12. 2010 22:25

Změny byly (i na OUZ), jsou a budou, to neznamená, že zpoplatní OUZ, to by pak jaxi nedávalo smysl a banka, co ruší stávající účty, to si neumím představit :)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 12. 2010 06:57

Bavit se zde o osobním účtu u konkureční banky je lehce Offtopic... ale, ve FC u nás ve městě pracuje jedna známá a když jsem dělal osobnímu kontu zadarmo malou reklamu na facebooku mezi kamarády, okamžitě mě požádala, jestli bych to mohl smazat... Oni ty zmetci se nezmíní o tomto kontu už ani na pobočce, údajně bylo až moc lidí co si ho založili :-) Ale tak snad ho nezruší a to, že jeden pán povídal, tedy dalich, tak tomu už moc nevěřím... Měl údajně zaručené informace a ceník se nezměnil... A poštovka zcela určitě i na tomto kontu vydělává, třeba min týden jsme byli s kamarádem a přišla řeč na poštovku..říkal mě, že co jsem mu to doporučil za účet, že stejně za něj platí...říkám mu chodíš stále na poštu, že blbe? A chodí :-D Předtím měl klasický osobní účet...
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 12. 2010 09:14

To bolševický heslo v tvým podpisu je hrozně vtipný...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 12. 2010 09:47

:-D to bylo něco k tématu? :D Kdyby tu dělal správce Vokroj, už tě dávno odkrojí ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 20. 12. 2010 08:27

Tomáš Marný: toho si nevsimej, vono tady pana stve, ze musi makat, aby mohl jist. :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 20. 12. 2010 20:10

Napište do blistů, oni vám pošlou 250k.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 20. 12. 2010 20:35

250 tisíc? A za co?

"jestli bych to mohl smazat... "
bodejť, přidělával jsi jí zř. jen práci, ona za to nemá žádnou odměnu a jen práci, radši založí pořádný účet než OUZ, za kt. má provizi, to už se nepochlubila...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 20. 12. 2010 21:42

myslíš, že za konto zadarmo provizi nemá? :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků