Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod aaischa 24. 8. 2020 08:10

Plánované zavazováné DPS (důchoďák) který přišel v promo mailu bude přímo od airbank, nebo budou prodávat něco od NN jak se někde po netu občas psalo v létě?

V mailu od airbank žádné info nebylo, jen dotaz zdali je zájem.. A 300kc případný bonus..
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 24. 8. 2020 09:12

díky, máš pravdu že to tam je, jen jsem už po půlnocí nehledal až tak hluboko, došel jsem na přehled plateb i na lupu, ale té další možnosti už jsem si nevšiml.
Na druhou stranu, když po zobrazení filtru vidím odkaz "Zrušit filtr a zobrazit VŠECHNY platby", tak to ve mě evokuje, že uvidím skutečně všechny, včetně té před chvílí vyfiltrované.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 24. 8. 2020 11:35

To UI má jisté mouchy v intuitivnosti. Já před časem hledal nějakou budoucí platbu, po chvíli jsem to vzdal a šel radši ke compu.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 8. 2020 12:04

Mně to přijde logické, tím Všechny platby se myslí všechny zrealizované (tedy takové co už ovlivnily zůstatek), proč mezi ně míchat ty ještě nerealizované? To snad v historii nemíchá (skoro) žádná z bank ani v IB, bývá to vždy někde bokem. Zde tedy pod filtrem Budoucí, jasné.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod HankaDu 24. 8. 2020 14:27

HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 24. 8. 2020 15:52

Bývávala to moje hlavní transakční banka ale jen do nástupu okamžitých plateb, které jsou jinde bezplatně. Výběry z bankomatů moc nevyužívám, ale na hledání příslušného k bance mě moc neužije, takže to také nevyužiji. A počet b.ú. bych měl zredukovat jen na jeden, aby byl bezplatný (to kdysi byly ty divočiny, kdy na každém b.ú. byl limit pro výhodné úročení...)
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 24. 8. 2020 19:09

Za mě nový ceník OK - zrušení kačky za OP je fajn, vybírám pouze z bankomatů Airbank, takže zdražení se mě také netýká.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 8. 2020 19:18

Mám nastavenou kartu pro disponenta pro manželku a tak účet využíváme na nákupy do domácnosti. Spořící účet držím jen kvůli bonusu 0,2%..až i ten zruší, tak se rozloučím i já, kartu pro disponenta vydá už kde,kdo...
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 24. 8. 2020 19:23

Já Air Bank používal pro platby kartou, hlavně proto, že měla slušný úrok i na běžném účtu. Teď už má jen na spořicím a nic moc. Tak jsem přešel k Hello. Na výběry jsem používal Raifku, ale tu teď ruším hlavně kvůli zpoplatnění přihlašovacích SMS. Mile mne překvapilo, že když jsem omylem (nebo spíš z neznalosti) vybral kartou Air bank, že pak šel poplatek za ten výběr z cizího bankomatu vrátit.

Když se to tak vezme, tak na každou "činnost" mám jinou banku. Na platby a výběry kartou, na trvalé příkazy, na spoření, na příchozí platby, na vklad hotovosti.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 24. 8. 2020 19:44

Tak to mě pěkně serou, mám u nich několik bězných účtů pro dělení plateb
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 24. 8. 2020 20:35

dr._lukas píše: Spořící účet držím jen kvůli bonusu 0,2%..až i ten zruší, tak se rozloučím i já...

To už bylo asimilováno nebo jsou lepší s.ú. jako W 1,7%
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 24. 8. 2020 20:46

dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 24. 8. 2020 23:03

Člověk si vždycky nastaví nějaký systém a chytřejší banka mu vždycky musí házet pravidelně klacky pod nohy. Nejdřív propagovali rozdělení peněz na víc účtů, tak jsem měl na jednom platebním vyšší zůstatky, navázané platby, SIPO (a byl relativně úročený). Na druhém pak pár korun + kartu k tomu (hlavně abych udělal každý měsíc povinný pětikorunový obrat). Teď to tím novým ceníkem všechno ruší, platit za druhý účet je nesmysl, takže ten platební účet zruším (stejně už úročený není a měl jsem tam pořád dost peněz) a pravidelné platby převedu do jiné banky. Nevím, jestli to Airbank nějak pomůže.

Jinak IB se u Airbank od začátku zlepšilo, ale celkově se z ní stáva banka jen na 2 věci: mizerné úročení, mizerné kurzy, v zahraničí nepoužitelné, na tuzemsko mi stačí kreditka. Dost smutný.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 25. 8. 2020 07:08

Z AirBank se stává ještě víc -ční banka než všechny ostatní...
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod richtrj 25. 8. 2020 07:21

Pravý Tomáš Marný píše:Z AirBank se stává ještě víc -ční banka než všechny ostatní...

Přesně... V poplatku za výběr z cizích bankomatu takřka dohnali Spořku. Taky přemýšlím, jestli nezměnit transakční banku. Už mě u nich drží jen ten skvělý Internetbanking. Ale ten bankomat je opruz a bez té hotovosti to prostě všude nejde.
richtrj
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků