FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Jakou kreditní kartu

Offline - Návštěvník Profil 
11. 4. 2014 23:38 Odeslat příspěvek
Dá se u té Citi life nastavit automatická splátka 100% použitých prostředků, aby na to člověk nemusel myslet? Že by si Citi sama stáhla inkasem peníze z mého účtu v jiné bance?
Uvažuju o využití akce Onadnes, žádnou kreditku od Citi ani jiný jejich produkt zatím nemám.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
12. 4. 2014 00:02 Odeslat příspěvek
ano dá již při žádosti, Citi si to stahuje tak tři dny předem, když je tam nedostatečný zůstatek tak si stáhne alespon minimální splátku.


Offline - Nadšenec Profil 
12. 4. 2014 09:44 Odeslat příspěvek
Bude to má první kreditka, takže procházím fóra na netu a studuji ceník a obchodní podmínky City bank, než jim něco podepíšu. Ty obchodní podmínky jsou dost nepřehledné a rozsáhlé, mám strach, aby mi všechno, na co si dávat pozor, došlo. Můžete mi jenom napsat, kdo jste u nich s něčím narazil? Jo a stačí si jenom posílat výpisy je lepší mít internet banking? Je stále pro IB potřeba autentifikační kalkulačka, kterou si budu muset koupit za cca 500 Kč?


Offline - Diskutér Profil 
12. 4. 2014 11:51 Odeslat příspěvek
Výpisy stačí elektronické na mail a IB ke kreditce si můžeš aktivovat sám, postup mají na stránkách, kalkulačku už naopak ruší. Já s všeobecnými podmínkami nemám problém, mám inkaso plné splátky z účtu a dostatečný limit, abych ho nepřekročil.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 6. 2014 17:27 Odeslat příspěvek
ahoj, potřeboval bych poradit jakou kreditní kartu, jde mi jen o jednu věc když budu někde v cizině tak je kreditní karta vyžadovaná například pro zapůjčení automobilu, neplánuju kreditní kartu využívat, chci jen ab byla připravená když jsem v cizině, takže aby vedení bylo zdarma, ideálně aby to byla visa a součástí té karty bylo cestovní pojištění zdarma


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 6. 2014 19:37 Odeslat příspěvek
Zdarma bez poplatků je např. citi classics, ale je to Mastercard. VISA kreditka zdarma dělá mBanka. Tady ty zakladni ale se mi zda nemaji na sobe cestovni pojisteni.

Nebo muzes mit kreditku VISA Gold i u Unicredit v ramci Premium konta, ale tam musis na tom konte udelat mesicni obrat 50 tisic. Staci umely obrat z jineho tveho konta v jine bance.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 12. 2015 11:39 Odeslat příspěvek
Ahoj zkušení, je něco na trhu čím se dá platit třeba v Makru + u nich tanktovat s nějakým cash-backem? Díky moc..


Offline - Administrátor Profil 
3. 12. 2015 12:18 Odeslat příspěvek
V obchodě berou určitě všechny MC a Visa, benzin nevím, nemám auto.

Takže Citi, mBank, Cetelem, Raifka, Home Credit Premia


Offline - Inventář Profil 
3. 12. 2015 12:25 Odeslat příspěvek
Tak obecně na PHM je nejlepší asi Cetelem s aktivovanou výhodou 4 % vratky na pumpách, ale ono je asi efektivnější mít 2 % obecnou vratku na všechno a ze všech nákupů, než specializované druhy odměn.


Offline - Nadšenec Profil 
16. 2. 2018 08:09 Odeslat příspěvek
Chceli by sme kupit nejaky nabytok a veci pre domacnost... nebola by naskodu nejaka vratka. Ktoru kartu by ste poradili? Myslim, ze uz v dnesnej dobe asi nikto nema viac ako 2%... Co som pozeral, tak snad vsade je limit vratky 500/mesacne.

vdaka


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 2. 2018 08:14 Odeslat příspěvek
Moneta ma kreditku s vratkou 5℅. Money Card Smart.


Offline - Inventář Profil 
16. 2. 2018 08:49 Odeslat příspěvek
V nastavení Hobby, dům, zahrada (nebo tak něco) vrací 5 % i na nábytek, ovšem jen v některých obchodech - co vím, tak Ikea, Sconto, v Kice dokonce ještě pár procent navíc. Limit na 5% vratku je 500,-/M, ale jde to někde obejít tak, že pár měsíců střádá člověk dárkové poukázky.


Offline - Nadšenec Profil 
16. 2. 2018 10:02 Odeslat příspěvek
to znie dobre. za akych podmienok je ta karta od monety zdarma?

nabytok je totizto na objednavku a ja mozem kazdy mesiac zaplatit povedzme 10.000, aby sa mi vratilo tych 500. Cize idealne. Len je otazka, ci kartu stihnu dodat do konca februara.

:-)


Offline - Diskutér Profil 
16. 2. 2018 10:39 Odeslat příspěvek
Zdarma při měsíční útratě aspoň 3000, což je tím pádem splněno automaticky.


Offline - Inventář Profil 
16. 2. 2018 10:46 Odeslat příspěvek
alfas123: Pro jistotu opakuji, že vrací jen v některých obchodech, takže by bylo potřeba nejprve ověřit, zda tam ten Tvůj spadá. Do konce února to asi bude dost napjaté, ale stihnout by to jít mělo. Kartu jsem měl za 6 kalendářních dnů od sepsání žádosti/smlouvy.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  Další stránka
Stránka 17 z 31 [ Příspěvků: 451 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies