Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 22. 4. 2014 20:38

Ahoj, taková možnost je ale všude, tu mám v inet bankovnictví v RB také..., otázka je, jestli a jak vysoký limit, schválí
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 22. 4. 2014 21:24

astrapa píše:Koukám na ty karty a v ČR opravdu asi lepší cestovní pojištění není, dokonce i placená kreditka od KB (6500 Kč) má parametrově pojištění prakticky shodné.

V tomto se jako Zajímavé se jeví konto ucb premium, samozřejmě za splnění podmínek vedení zdarma.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 22. 4. 2014 21:30

No ale Diners má jednoznačně pojištění lepší, než UCB. Nebo v jakém parametru je UCB lepší?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 4. 2014 22:41

Může být úplně zdarma?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod tx999 22. 4. 2014 23:38

Ano, muze. Jenze u pojisteni treba pro me neni rozhodujicim parametreem cena, ale predevsim reputace pojistovny. A u DC hraje roli I to, ze dokazou resit prblemy se ztratou karty v zahranici
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 4. 2014 01:58

PULPANM píše:Ahoj, taková možnost je ale všude, tu mám v inet bankovnictví v RB také..., otázka je, jestli a jak vysoký limit, schválí

astrapa se ale neptal, jak to funguje "všude", ale jak navyšování limitů funguje u Diners.
Že je to individuální, jsem mu napsal taky.
Ale chápu, že po 2 týdnech užívání karty jsi asi větší odborník, než kdokoli jiný tady 8-)
anonymni

Odeslat příspěvekod avathar 23. 4. 2014 05:52

Pokud je pro tebe důležité pojištění, tak se pojistis v zahraničí, kde za zhruba stejné peníze dostaneš sice stejné limity v milionech jako v ČR, jenže měna bude libra nebo euro.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 23. 4. 2014 07:59

nnnokiaE52 píše:
PULPANM píše:Ahoj, taková možnost je ale všude, tu mám v inet bankovnictví v RB také..., otázka je, jestli a jak vysoký limit, schválí

astrapa se ale neptal, jak to funguje "všude", ale jak navyšování limitů funguje u Diners.
Že je to individuální, jsem mu napsal taky.
Ale chápu, že po 2 týdnech užívání karty jsi asi větší odborník, než kdokoli jiný tady 8-)

nnnokiaE52- Nehraju si na odborníka, myslel jsem to dobře, jako radu, tak jak jsi psal, nebo kdo, že po přihlášení do inet bankovnictví můžeš vyplnit žádost o limit na kartě a uvidíš, co diners na to.
Stejné to mám právě v RB.
Kdybych byl takový odborník, tak tady nebudu diskutovat a dotazovat se

-- 23. 4. 2014 08:01 --

avathar píše:Pokud je pro tebe důležité pojištění, tak se pojistis v zahraničí, kde za zhruba stejné peníze dostaneš sice stejné limity v milionech jako v ČR, jenže měna bude libra nebo euro.

To je asi pravda, ale s pojištění v cizině, případně s plněním od pojišťovny v cizině, nemám nejmenší zkušenosti.Stačí mi zkušenosti s plněním ČP:(
Takže tady se mi líbí, že vyjedu s rodinou a jsme všichni (4) celkem solidně pojištění za 990,-
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 4. 2014 08:10

avathar píše:Pokud je pro tebe důležité pojištění, tak se pojistis v zahraničí, kde za zhruba stejné peníze dostaneš sice stejné limity v milionech jako v ČR, jenže měna bude libra nebo euro.

Nějaké příklady máš, třeba pro Itálii? Uzavření smlouvy po internetu? V létě by se mi to hodilo :-D
Ale napadá mě, že pokud to neuzavřu předem, jak to pak bude s cestou? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod avathar 23. 4. 2014 08:31

Nejlepší na tom je, že jses pojištěný de facto u stejné pojišťovny jako když uzavřeš smlouvu v ČR a asistenční služba je taky stejná :), stejné call centrum jako jsem dostal od pojišťovny v ČR. Takže tam budou lidi mluvící i česky. Mrkni třeba na globelink.com
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 23. 4. 2014 21:34

Má Diners Club ještě nějaké jiné vychytávky, o kterých je dobré vědět, kromě výhodného cestovního pojištění? Je ještě něčím ta karta zajímavá?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod tx999 23. 4. 2014 22:25

V zasade, co jsem cetl zkusenosti, tak se dokazou o cloveka postarat i v zahranici v pripade ztraty karty (nahradni karta/nahradni hotovost). U vetsiny bank/beznych uctu/beznych karet je toto bud zcela nemozne nebo za hodne mastny poplatek. Ale na toto by asi umel fundovane odpovedet dalich (ten snad dokonce nejaky podobny "test" delal)
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 23. 4. 2014 23:18

Tak to zní zajímavě, pokud je to pravda, zůstal bych vůči Diners Club loajální.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod astrapa 24. 4. 2014 10:17

Zjistil jsem pozoruhodnou věc- dnes jsem platil a přestože na přepážce byly jen nálepky Visy a MC, tak terminál vzal i kartu Diners CLub.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod PULPANM 24. 4. 2014 18:34

To už se mi taky stalo ale nevím, u jakého obchodníka
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků