Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 3. 7. 2019 17:16

Každý k tomu má svůj přístup. Bez "prémiového" bankovnictví se to samozřejmě také dá, ale lépe mi to vychází s ním a klidně za to bance pustím chlup tím, že používám její kreditku. U EP to ale byl extrém, tam by člověk přišel o kalhoty i nervy - než všechno nastěhovat (i zadarmo) k nim, jak si představovali, tak to už je lepší jakákoli low cost banka. Tam aspoň všechno nabízené funguje a netahají člověk pořád na pobočku.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod psovod78 3. 7. 2019 19:45

On ten vyvoj "muzu mit 2 % tak proc bych ztracel desetitisice rocne tim, ze bych mel penize u CS, to si to pojisteji radsi koupim" je docela nedavny. Pred rokem aby 1 % clovek pohledal.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 7. 2019 19:56

drkarel píše:A teď si oba představte, že jsou i lidi, kteří takový příjem mají a vůbec o nějaké "prémiové" bankovnictví nestojí. :D

neni divu kdyz vidi co je s tim s**ni... :D By me zajmalo, jakou ma banku miliardar pan Janecek? :hm

-- 3. 7. 2019 21:06 --

tmx643 píše:Jaké mýty? Dotyčný si chtěl přeposílat dokonce mezi čsob a čs peníze z kreditky, čili ani ne jeho peníze!

A proc by nemohl? :shock:
Prece treba Erste uvadi, ze staci mit mesicne pripsano na uctu 70 000czk, nepise ale uz nic ze techto pripsanych 70 000czk musi klient utratit pres jejich ucet a nebo ano? :-)
Ja to nikde necetl, tudiz pokud tam protocim 80k, splnil jsem podminku a mam narok na ten ucet a vyhody zdarma ;-)
Banker mi to jednou rekl, mohl bych se zacit hadat, ale to mi za to nestalo, takze jsem ucet jednoduse prestehoval jinam.
Byl jsem v CSOB, bankerka mi vse vysvetlila a rekl jsem ji mensi prijem a rikala v poho, ze proste hlavni je mit vzdy ty penize pripsany nejaky, aby tam system nevyhodil poplatek, ze je to skoda.
Tudiz by me to asi taky rekla, ze tam nesmim treba 50 000czk z jejich kreditky tocit uctama :-) JaA to tak normalne delal, proste pokud se ti to nehodi tak tocis treba 100k z kreditky a zas se to tam da.
Penize generuji zase penize ;-)

A kdo rika ze je to banky?
Jak ja poznam ze to jsou penize banky?
Nekde jinde se psalo, ze banka penize nevlastni, pokud by totiz penize chteli vsichni klienti vybrat tak zkrachuje jelikoz realne ty penize nema. Dokonce driv na toto snad probehl soud v USA, ze klient mel nejakou pujcku a hajil se u soudu ze realne banka mu penize nepujcila, ze to byly penize "imaginarni".
A tech par lidi co nekde toci, myslim ze to ani banka nepozna, ale je nenazrana, tudiz se je snazi skripnout :-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marcurba 10. 7. 2019 22:59

Máte někdo zkušenost s přechodem ČSOB z Priority Passu na LoungeKey? Dává ČSOB 4+4 vstupy na aktuální rok? Tedy pokud jsem využil 4x priority pass, mám při přechodu na LoungeKey nárok zase na další 4 vstupy zdarma s touto službou? Prosím reálné zkušenosti, žádné já myslím. Dík
marcurba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod doonio 11. 7. 2019 07:47

Já raději nemyslím, ale nebylo by jednoduší zavolat bankéřce (pro zichr si hovor nahrát) a pokud ti řekne, že Lounge Key ti dá 4 vstupy bez ohledu co bylo předtím, tak je to hotovka a hurá na letiště :-D

Reálnou zkušenost nemám, ale jsem v podobné situaci, na PP jsem už použil 3vstupy a Lounge key ještě nezaregistroval/nevyužil.
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 7. 2019 08:12

není třeba se registrovat
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 7. 2019 22:38

Je to zas tady, situace se opakuje... Erste, taky vam prislo?
Od bankerky email

ráda bych se s Vámi sešla ohledně pravidelné revize Vašich účtů, novinek na straně banky a také aktualizace Vaší životní situace.
Prosím tedy o návrh termínu schůzky v prostorách.

Aha takze me musi aktualizovat zivotni situaci? :D S tim jsem se jeste v bankach nesetkal, ale koukam ze v ramci Sporky je mozne vse :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 7. 2019 05:20

taky mi to přišlo, v pondělí tam jdu :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 13. 7. 2019 06:17

Bud budete investovat, nebo dostanete vypoved. :D
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 13. 7. 2019 11:07

tak dej vědět, jaks dopad. mě to přišlo taky a dokonce i navázané osobě
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curvecardik2 13. 7. 2019 14:02

Šetří na poštovném, výpovědi předávají osobně.
curvecardik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 13. 7. 2019 14:54

N a s r a t ! Bance je prrd do životní situace, tím méně spořce. Krafky mají slouži, a ne otravovat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod e-osobne 13. 7. 2019 17:41

Ja bych tam nechodil, vymluvil bych se, ze nemam na to cas a ze jsem na par let v cizine.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 13. 7. 2019 21:39

Chvíli jsem přemýšlel, že bych i našel nějaký fond, do kterého bych 300 Kč měsíčně posílal, abych si mohl Erste premier zřídit. No zase mě to přešlo. :D Aby si mě někdo zval na pohovor do banky, na to vážně nejsem zvědavý. :D
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 13. 7. 2019 22:46

výsledek jakekoliv navstevy je cokoliv prodat.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků