Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 3. 2021 00:30

@čulibrk:
No ale zase Hello bank vidí dle historie/MCC kódů transakcí, že v lékárnách nic nekupuješ, jak jsi sám přiznal. Možná právě proto jsi tuto nabídku dostal, aby podpořili tvé utrácení i v tomto segmentu. Bude to zkrátka dost zacílené, než dřívější nabídky "pro všechny" :(
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 3. 2021 08:06

Na tom něco bude, kdybych dostal tuto nabídku já, banka by ze slev v lékárnách občas byla i před platební neschopností. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 3. 2021 17:15

https://www.hellobank.cz/o-nas/novinky/ ... muzu-a-zen

No tak po precteni tehle aktuality tato banka u mne klesla hodne nizko!
A to je pry teprve prvni z mnoha dalsich cilu!!

Je videt, ze zapadni francouzska matka s jejich bruselskymi manyry asi pekne tlaci na pilu korektnosti/kvot/feminismu apod nesmyslu :-(

EDIT:
Misto aby pracovali na dodelani okamzitych plateb a Google Pay, tak vymysli takoveto Euro hujerske projekty :pozor
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 8. 3. 2021 17:34

Tak stejne uz dlouho planuju u tech zabozroutu vynulovat ucet, tak toto to jen urychluje.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 8. 3. 2021 19:05

Udržitelný rozvoj. Já už začínám mít alergii na některé výrazy a tohle je jeden z nich, který mě nadavuje jen když to čtu nebo slyším... V případě banky to je doslova nesmysl, jejím cílem je od založení drancovat a dojit, vysávat krev a hrabat na úkor ostatních! Pokud si takhle představují udržitelný rozvoj, tak ano, už ho chápu taky. Ale rovným počtem chlapů a ženských bez ohledu na schopnosti jen aby vyrovnali kvóty... to nebude správná cesta...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod VVNP 8. 3. 2021 21:19

Hmmm super. Díky za odkaz na novinku. Takový přístup se mi líbí. To si u mě Hello šplhla!
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 3. 2021 22:33

Také mi na tom nepřijde nic špatného, v minulosti mě potěšil třeba jejich eko projekt podpory sdílených kol Rekola v Praze, které sám rád využívám. Banka nemusí mít stále jen finanční témata, je to instituce jako každá jiná.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 3. 2021 00:12

Asi se stal zázrak, ale zdvojené Curve gbit vratky z 1. a 2.3. mi Hello bank už smazala a i zůstatek sedí. Tedy už cca za týden ty nezaúčtované kopie jsou fuč, to už je snesitelné (oproti tomu, že ty z počátku ledna a února zmizely až koncem února). Možná toto už tedy opravili a bude to vždy v pořádku odstraňováno automaticky takto brzy cca za týden, snad.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 3. 2021 06:25

minarjo píše:Také mi na tom nepřijde nic špatného, v minulosti mě potěšil třeba jejich eko projekt podpory sdílených kol Rekola v Praze, které sám rád využívám. Banka nemusí mít stále jen finanční témata, je to instituce jako každá jiná.

To mně na tom něco špatného přijde. Pokud k tomu stavu dospěli přirozeně, fajn, ale jakékoliv kvóty ve prospěch kohokoliv (mužů/žen (co vlastně ta další pohlaví, nejsou ta tímto přístupem diskriminovaná?), menšin/většin ...) jsou na hlavu. Diskriminaci neodstraním protekcí. Samotný termín "udržitelný rozvoj" mi přijde dobrý a výstižný, ovšem spíše z hlediska environmentálního. Pak také záleží na tom, kdo pod něj co nacpe a jaké zelené kraviny vymyslí. To pak chápu, že k takovému termínu pak vzniká averze.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 9. 3. 2021 08:45

9. 3. od 22:00 do 10. 3. cca 8:00 ráno budeme mít plánovanou odstávku.
Během této doby nebude dostupné bankovnictví, aplikace a intenetové platby.
Za způsobené komplikace se omlouváme.

Je 9.3. 8:44 a kartou zaplatit nejde... Nějak mají pomotané datumy :-(.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod psovod78 9. 3. 2021 08:52

Od kdy ze to maji prestat Hello karty fungovat na zahranicnich eshopech (co nemaji 3DS)? Uz to nastalo, nebo jeste ne? Nemuzu to najit.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 9. 3. 2021 11:14

Od zítřka.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 3. 2021 12:27

psovod78 píše:Od kdy ze to maji prestat Hello karty fungovat na zahranicnich eshopech (co nemaji 3DS)? Uz to nastalo, nebo jeste ne? Nemuzu to najit.
Od 10.2.2021 takže ta odstávka asi bude kvůli tomu. Dnes v noci v 00:52 jsem ještě bez problémů zaplatil zahraniční platbu bez 3DS. Jsem zvědavý jak to bude fungovat od zítřka a jestli to HB myslí vážně s tím, že nám znemožní mnohé zahraniční platby jejích kartami.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 9. 3. 2021 12:36

Taky jsem na to zvědavý, hlavně mě zajímá, jestli půjde v Curvě. Ale nemyslím si, že to bude od 10.2., jak píše senilní důchodce i když ten má vždycky pravdu.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 10. 3. 2021 12:16

Z vypisu ke kreditce jsem zjistil, ze platba pomoci Curve neni urocena ani kdyz se necha prejit do dalsiho mesice. Nauctovali pouze rezervaci uverovych zdroju 50 Kc.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků