Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 25. 7. 2019 20:49

Tak by bylo zajímavé ještě se podívat, kterými konkrétními kartami domorodci platí, protože systém Girocard funguje duálně jen na debetních Maestro a VPAY. Karty MC a VISA ho nepodporují.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 28. 7. 2019 21:15

Pabloson píše:
cz01 píše:Dávám 0938 a v pohodě.


tak sem si nechal poslat predtistene slozenky na rok dopredu od socialky v kutne hore postou a meli tam u me ks: 0379

do slozenky sem jen zapsal castku a poslal ve ctvrtek do twista... a v patek zaplaceno, takze slozenku necham v odeslane poste a ted budu jen kazdy mesic preposilat ten samej mail... a hned je pade mesicne na bonusech doma :-) ted jeste zkusim to dph az mi zvednou limity, prejdu na bezplatnou variantu twista bez karty, kde by mel bejt snap jak doufam dostupnej a pak uz jen sama pozitiva a socialni jistoty :-D



Platba sociálního pojištění stále OK? Budu muset doplácet loňský rok po podání přehledu (mám daňovou poradkyni proto až teď) a navíc to je více než limit, tak bych zkusil postupně 2 složenky
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pabloson 28. 7. 2019 21:48

bubocz píše:
Pabloson píše:
cz01 píše:Dávám 0938 a v pohodě.


tak sem si nechal poslat predtistene slozenky na rok dopredu od socialky v kutne hore postou a meli tam u me ks: 0379

do slozenky sem jen zapsal castku a poslal ve ctvrtek do twista... a v patek zaplaceno, takze slozenku necham v odeslane poste a ted budu jen kazdy mesic preposilat ten samej mail... a hned je pade mesicne na bonusech doma :-) ted jeste zkusim to dph az mi zvednou limity, prejdu na bezplatnou variantu twista bez karty, kde by mel bejt snap jak doufam dostupnej a pak uz jen sama pozitiva a socialni jistoty :-D



Platba sociálního pojištění stále OK? Budu muset doplácet loňský rok po podání přehledu (mám daňovou poradkyni proto až teď) a navíc to je více než limit, tak bych zkusil postupně 2 složenky


posilal sem zatim jen dvakrat bo trikrat socialku, zdravotku a jednou dph a zadna platba se mi nevratila a nevim o problemu (ale je pravda ze sem do jednotlivych institituci nevolal a neoveroval prijeti jednotlivych plateb)...

kazdopadne zdravotka mi vratila po podani kazdorocniho prehledu preplatek na zalohach automaticky na twisto ucet, (takze ten ucet maj na zdravce zaevidovanej jako ucet z ktereho platim)... a z twista se mi pak ozvali zda to chci vratit na ucet a nebo pripsat v kreditech
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prologer 2. 8. 2019 14:19

Povedlo se někomu vymyslet, jak by se dalo otočit ten bonus Twisto za platbu v zahraničí?
Zkoušel jsem přes ji přidat do Revolut a nejde. Ani nefunguje jako podkladová karta v Curve do Revolutu. Napadá vás ještě nějaké řešení?
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 2. 8. 2019 15:17

Dá se v curve nastavit na jinou měnu a platit s tím tady v Čechách. Nedělal bych to o víkendu a po limitu bezplatný konverze v curve, ale jinak to pár korun hodí.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 2. 8. 2019 15:27

to ted mesic pouzivam a funguje to docela dobre, neni to ale na nejaky velky penize, Twisto je celkem aktivni , sleduje tyhle postupy a pri vetsim toceni ti to zatrhne ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 2. 8. 2019 16:18

A to se jim vůbec nedivím :) Já teď mám hodně zahraničních transakcí, takže jsem rád, že se to do té akce takhle pěkně trefilo a zároveň nemusím vymýšlet, jak to obcházet :D Ten způsob s Curve mě napadl, tak jsem to ze zvědavosti zkusil, ale tahat se kvůli tomu s kartou, když jinak můžu platit hodinkama, se mi nechce.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milink 6. 8. 2019 12:51

Má ještě smysl zaplatit vyúčtování Twista pomocí kreditky RB Life? Připíše za to RB Life 1% nebo už ne a bude tak jednodušší zaplatit Twisto převodem? (jinou vracecí kreditku nemám...)
milink
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 8. 2019 15:38

Jasně, proč by ne...?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 6. 8. 2019 18:34

RB Mall funguje tak asi i RB Life...
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pabloson 7. 8. 2019 15:07

Billa kreditka i mall karta od rb prez twisto mi taky vraci, tak bych cekal i tu rb life
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eR99 7. 8. 2019 17:41

KK Life za e-commerce transakce odměny nemá.
Stačí si otevřít příslušný dokument na stránkách RB: "Program výhod pro Raiffeisen kreditní karty".
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 7. 8. 2019 17:53

Odkdy? Podmínky říkají „transakce u obchodníků“, nic o tom, že to není e-commerce. Historicky jsem odměny za nákupy v e-shopech normálně dostával.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 8. 2019 18:36

KK Life samozřejmě odměny za netové platby má.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 8. 2019 08:27

Taky dostávám normálně 1% za online transakce kartou Life.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron