FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Návštěvník Profil 
20. 6. 2018 22:47 Odeslat příspěvek
Má někdo zkušenosti s cashbackem na booking.com?
Píšou že cashback vrací partner. Tím je myšleno ten hotel? Trochu přemýšlím, jak budu třeba ve Skopje na recepci vysvětlovat, že mi mají vrátit 25Kč, protože mám cash back od Plné peněženky. Nehledě na to, že vratka v makedonské měně je mi k ničemu... To už se mi pak více vyplatí platba KK Mall, kde mám 2% odměnu za platbu na netu.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2018 05:30 Odeslat příspěvek
Pres plnoupenezenku ne?


Offline - Diskutér Profil 
21. 6. 2018 09:27 Odeslat příspěvek
no je jedno jestli Tipli/PlnáPeněženka (4 %) + RB Mall (2 %)
a nebo Twisto (4 %) a násl. RB Mall (2 %) to první mi přijde jednodušší (už proto, že na Twistu nemusí stačit limit)


Offline - Diskutér Profil 
21. 6. 2018 09:55 Odeslat příspěvek
Pokud občas lítáte s Wizzairem, tak je to nejlepší asi přes něj, vrací 10% jako kredit na letenky.


Offline - Návštěvník Profil 
21. 6. 2018 13:11 Odeslat příspěvek
Jo, už jsem na to přišel. Vrací to Twisto přímo na účet do kreditů. Plus jde to zaplatit rovnou přes KK mall, aniž by člověk čekal na vyúčtování, což alespoň částečně řeší nízký limit na Twisto.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2018 16:20 Odeslat příspěvek
Dobrý den

váš požadavek na platbu pomocí služby Twisto SNAP bohužel musíme zamítnout.
Podle našich obchodních podmínek totiž není možné jejím prostřednictvím hradit jakékoliv finanční služby (úvěry, půjčky, hypotéky, exekuční výměry, soudní příkazy apod.) nebo platby na soukromé účty.


Mallka neprošla ...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2018 18:19 Odeslat příspěvek
Jsi chtel zaplatit splatku kreditky? :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2018 19:02 Odeslat příspěvek
Jo chtěl jsem vyčerpat ty bonusy z Twista ...


Offline - Návštěvník Profil 
22. 6. 2018 10:59 Odeslat příspěvek
Já teď pomocí KK Mall zaplatil za Twisto a bez problémů prošlo. Ale byl to zaúčtovaný booking.com, nečekal jsem na výpis. Otázka je, zda je to se 2% bonus nebo bez něj.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 6. 2018 21:13 Odeslat příspěvek
ROlda78 píše
no je jedno jestli Tipli/PlnáPeněženka (4 %) + RB Mall (2 %)
a nebo Twisto (4 %) a násl. RB Mall (2 %) to první mi přijde jednodušší (už proto, že na Twistu nemusí stačit limit)


Přes Tipli né ... platil jsem na den otců - rozuměj dvojnásobé odměny na Mall asi 3000,- a ty svině dali jen 38 Kč! :grr:


Offline - Diskutér Profil 
25. 6. 2018 07:52 Odeslat příspěvek
Jasně, u každého prodejce mohou mít různá %, já reagoval přesně a jen na booking.com


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 6. 2018 19:54 Odeslat příspěvek
Twisto zavadi 100% garanci spokojenosti.
Citace
Petře, od 1.7. budou tarify s kartou zpoplatněné. Twisto Standard bude stát 49 Kč a Twisto Premium 99 Kč měsíčně. Je nám jasné, že poplatky nikdo nemá rád a bylo by jednodušší prošpikovat Twisto skrytými, ale to není náš styl. Jsme a budeme transparentní a věříme, že to oceníte. Za cenu kávy resp. obědového menu dostanete moderní platební službu, která vám šetří peníze, čas a zjednodušuje život. A především náš závazek, že budeme dál makat na tom, aby Twisto bylo lepší a lepší.



Protože jsme stále ještě mladá firma a občas něco “poděláme”, můžete nám to pěkně spočítat. Zavádíme 100% garanci spokojenosti. Pokud nebudete s Twistem v konkrétním měsíci spokojeni, stačí kliknout na částku poplatku ve vyúčtování a poplatek můžete ponížit. A protože garance je 100%, tak klidně až na nulu. Naopak, pokud jste s Twistem nadmíru spokojeni, můžete se rozhodnout zaplatit i více a přispět na rychlejší rozvoj. Je to fér?


A ještě poslední věc - spouštíme snadnou změnu tarifů. Vše zvládnete online ze svého účtu, nemusíte nikam volat, chodit a nikoho se doprošovat. A to ani při snižování tarifu anebo přechodu na neplacený. Žádné závazky, žádné překážky, ale svoboda volby. Tak jak to sami máme rádi. O změnu tarifu můžete požádat ve svém Twisto účtu v sekci Nastavení.

Věřím, že nám zachováte přízeň a přeji vám léto plné zážitků! Třeba s Twisto kartou v zahraničí na dovolené. :)

váš Michal Šmída,
zakladatel Twista


Offline - Nadšenec Profil 
26. 6. 2018 20:33 Odeslat příspěvek
To je přístup! Já nakonec Twisto neruším... :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 7. 2018 13:00 Odeslat příspěvek
Zkousel jsem vybrat z bankomatu Air Bank pres Curve z Twisto karty a nejde to. Takze i pres Curve je to blokovano.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 7. 2018 15:38 Odeslat příspěvek
Ja zkusil vyber z Twista pres Curve minuly tyden a proslo to. Ale nebyl to bankomat Airbank.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 133  Další stránka
Stránka 12 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies