Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 26. 6. 2008 11:20

Jenom pro doplneni - u sporiciho konta je ctvrtletni pripisovani uroku. Takze taky zadna hitparada.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 7. 7. 2008 11:40

Tak dnes koukam, kdo uz predelal bankovni kod 2400 na 5500.

FIO - stale kod 2400 u trvalaku
mBank - sablona s kodem 2400 nezmenena, podle vyjadreni zatim menili jen inkasa
ING - transakcni ucet zmeneny na kod 5500

Take jsem se podival dnes na http://www.rb.cz a po shlednuti te jedovate zlute barvy v hornim banneru a poutove pusobici reklamy na eKonto v prostrednim banneru, jsem dosel k zaveru, ze se temto strankam budu zatim radeji vyhybat.

Takze docela ocenuju, ze timto zpusobem neprebarvili stranky v elektronickem bankovnictvi :)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 8. 7. 2008 09:05

Tak nám včera oficiálně umřela eBanka.... škoda škoda...
Mbanku mám, ale moc mě neoslovila..nevyhovuje mi to jejich IB, chybí mi tam spoustů věcí, třeba maličkost jakou jsou předměty....
Asi si naběhnu, ale ani nulová politika není zatím důvodem abych kompletnně přešel k mBance.
Ponechají-li ekonto tak jak je tak zůstanu... jentak mimochodem zkuste si si u Mbanky zadat u mPůjčky částku 100 tis. na 60 měsíců.. RPSN nějakých 16.6%. a naforu narážel pan Zbiejczuk na ebanku resp. RB., při stejných parametrech je rozdíl minimální :

Autor: zbiejczuk [mBank] 10.30.15.---
Datum: 04-07-08 15:10

To procento (v tomto případě 1000 Kč) zaplatíte okamžitě - tím, že se o tuto sumu sníží Váš úvěrový rámec. Ale úroky platíte až v okamžiku, kdy začnete mPůjčku čerpat - a jen z těch peněz, které máte skutečně vybrané.

Jinak co se týče výhodnosti - věříme, že existují lidé, pro něž je nastavení produktu výhodné. A že RPSN není jediným relevantním ukazatelem (i když - třeba nejmenovaná banka "inspirovaná klienty" má u své rychlé půjčky zmíněné RPSN od 7% - ale zkuste si třeba srovnání pro příklad 50 000 na 60 měsíců - a rozdíl mezi námi a jimi je 0,14%).


No já dostal nedávno /před 10 dny/ rychlou půjčku od eBanky resp. RB na částku cca 130 tis za RPSN 12.6% na stejný počet měsíců.. ( bez poplatku) ale to jen na okraj..
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 8. 7. 2008 14:33

kalion píše:No já dostal nedávno /před 10 dny/ rychlou půjčku od eBanky resp. RB na částku cca 130 tis za RPSN 12.6% na stejný počet měsíců.. ( bez poplatku) ale to jen na okraj..


V tom pripade jsou hloupi, ze na webu maji uplne neco jineho. RPSN podle jejich kalkulacky vychazi pri 130tis Kc vzdy nad 14% RPSN, at zvolite jakoukoliv delku splatnosti.

U mBank je verejnym tajemstvim, ze pujcka, ktera se "vyplati" (tj. neni tak draha) je varianta 100tisic na 36 mesicu. Ostatni varianty vychazeji vzdy RPSN nad 16%.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 8. 7. 2008 14:36

kalion: ovsem nebyla to jiz tzv. "predschvalena" pujcka?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 8. 7. 2008 14:46

Půjčka předschválená nebyla..
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 9. 10. 2008 10:14

Zrejme to tu neprobehlo, ale eBanka, respektive nyni RB kazdemu, kdo splnuje u eKonta tarif Extra nebo Premium, pripisuje mesicne navic zdarma castku 10 Kc.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 9. 10. 2008 10:35

S474N: Jo. A docela by mne zajimalo, jak se tahle castka dani. To asi chlapci z Raifky trochu nedomysleli, asi jim zavolam :D
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 10. 2008 10:48

lemming: na ucte to neni vubec nijak zdaneno, castka je pripsana cela. Osobne to beru jako castecnou refundaci castek za prikazy a SMS :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 9. 10. 2008 10:53

lemming píše:S474N: Jo. A docela by mne zajimalo, jak se tahle castka dani. To asi chlapci z Raifky trochu nedomysleli, asi jim zavolam :D


To je prece starost majitele toho uctu, ne banky :D Vetsina to proste nezdani nijak, jestli se najde nekdo, kdo si to da do danoveho priznani, tak to budou vyjimky. Byla by docela sranda, kdyby pristi rok sel financak po vetsine vlastniku uctu u RB.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 9. 10. 2008 10:54

S474N píše:Zrejme to tu neprobehlo, ale eBanka, respektive nyni RB kazdemu, kdo splnuje u eKonta tarif Extra nebo Premium, pripisuje mesicne navic zdarma castku 10 Kc.
A nebo těch 10 korun můžeš věnovat na charitu.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 9. 10. 2008 20:57

Kolik vlastně stojí měsíční vedení e-konta u Raifiny?
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 10. 10. 2008 05:22

při splnění podmínek je vedení Ekonta zdarma
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 10. 2008 06:31

Ondrasz: jak píše Kalion, stačí splnit podmínky (obrat, podle druhu konta 15-25 000 Kč, u té částky 15 000 Kč je ale třeba mít ještě nějaký úvěrový produkt, takže spíš 20 - 25 000) a je zdarma (dokonce banka ještě připíše 10 Kč). Ale jen vedení, pohyby jsou placené (2,90)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 10. 10. 2008 07:00

PatrikChrz: ja bych jenom dodal, ze pohyby smerem ven. Neni to tak dlouho, kdy i prichozi platby byly zpoplatneny.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků