Black Cat Card

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod goropes 26. 4. 2021 09:24

od 3.května se snižuje odměna za doporučení ze 40€ na 20€, jak pro doporučeného, tak pro doporučitele.

Pokud chcete někdo využít a získat 40€ skoro za nic, napište si o kód do soukromé zprávy.
Potřebujete jen op nebo pas, a doklad s adresou (např. elektronický výpis z účtu).

Aktuálně (začátek dubna) vyzkoušeno u několika dalších přátel a lidí z rodiny, registrace bez problémová, jen schválení trvá 2-3 týdny, jak komu. Ale nic dalšího nechtěli, jen to trvalo, pak připsáno 2x40€, odměna jde hned utratit nebo převést na jiný účet.

Pokud potřebujete udělat nějakou větší platbu v eurech, např. koupit letenky, za pouhé použití karty k platbám v celkové výši 1000€ vám vrátí zpět dalších 40€.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 29. 4. 2021 11:14

Neměli jste někdo problém se zřízením účtu, když máte v příjmení háček?
Háček mi to do jména nedovolí dát, ale pak failne validace občanky s tím, že je tam špatně příjmení.

Edit: Tak nakonec jsem to místo přes apku zkusil přes web a tam se zdá žádné kontroly nejsou a doklady mi vzali.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 29. 4. 2021 11:42

já diakritiku ve jméně mám, problém nebyl. Normálně jsem vyplnil jméno bez diakritiky a vše prošlo...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod goropes 30. 4. 2021 08:43

jj, já mám všechny registrace bez diakritiky a v pohodě, i u rodiny a kamarádů, vždy prošlo hned napoprvé.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ExpressCard 11. 5. 2021 13:45

Taky se vám při pokusu o získání promo kódu ukazuje, že referral program není dostupný pro české občany?
ExpressCard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goropes 11. 5. 2021 14:10

ano, aktuálně prý upravují refferal program, odměna byla od 3.5. snížena na polovinu (20€) a vzápětí oznámili, že od 4.5. dočasně pozasatavují odměny pro nové uživatele s adresou v ČR.
Zdůrazňují, že občané ČR nadále můžou žádat, ale musí doložit adresu v jiné zemi, dále že se to týká pouze nových registrací, kdo se stihl registrovat a zadat promo kod před tímto datem, platí na něj původní podmínky (tj. do 2.5. plný bonus 40€, do 3.5. 20€).
Současně prý chystají nějaké další akce, o kterých budou brzy informovat.
Tak uvidíme.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ExpressCard 11. 5. 2021 15:03

Při kliknutí na odkaz v emailu mě to vyhodilo na webovou stránku s výše uvedenou informací, kde jsou navíc o kousek níže uvedené kontakty na nějaký jejich "partner office" v Česku. Akorát jsem volal na uvedené číslo a bylo mi řečeno, že "v Česku zatím není možné přivádět nové kamarády".

Jinak potvrzuji, že jsem registraci zahájil 28.4. s použitím promo kódu, registraci mi dokončili v neděli 9.5. po 3 doplněních požadovaných dokumentů a po přihlášení už na účtu leželo slibovaných 40 €.

EDIT: Akorát mi dodatečně poslali SMS, že "se kamarád může zaregistrovat s jejich promo kódem a dostane za to 20 €". Mně promo kód vygenerovat odmítli.
ExpressCard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 6. 2021 18:31

goropes píše:Pokud potřebujete udělat nějakou větší platbu v eurech, např. koupit letenky, za pouhé použití karty k platbám v celkové výši 1000€ vám vrátí zpět dalších 40€.


Taky mam v emailu tuhle nabidku, 40€ bonus za platby ve vysi 1000€ za 2 mes. Top-up se nepocita(Revolut odpada)
Mate nekdo nejake tipy? Uvazuji o dobiti Regiojetu a trasfer na bank. ucet, asi par desitek korun pujde na kurzove ztraty, ale ve vysledku by to melo byt ziskove.

Nezkousel nekdo platby pres CRV, vyber z ATM by teoreticky take mohla byt cesta(v podminakch ATM vybery jsou vyloucene, ale pres CRV by to mela byt jako "online" platba?)

//
Tak jeste je nutno overit, jestli se pocitaji jenom € platby, nebo i ekvivalent v cizi mene...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 6. 2021 18:50

....a dobírka na poště v úvahu nepřichází? Stojí 111 (s klientskou kartou 108) korun bez ohledu na výši
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 6. 2021 19:10

Presne podminky k bonusu nejsou nikde, jenom tohle z mailu:
This offer is applied to online and offline shopping only. It is not applied to internal and external bank transfers, other bank cards’ top-ups, operations with cryptocurrencies, cashier cash out, cash withdrawals at ATMs, bonuses received with the loyalty program, etc.


V podminak jejich loyality programu(0,1% bonus):
(dela to pro ne nejaka treti strana https://fintechassetsou.com/loyality-program.html)
nevim jestli do vyjmek nespada posta
The Points shall not be accrued:
.
.
for transactions related to transfers to the accounts with Issuer or other banks;
for transactions with financial institutions (e.g. in favour of insurance companies and investment funds);
.
.


ale co mne zaujalo:
for foreign currency buy and sell transactions;

zkousel jste nekdo platby v CZK a 0,1% cashback jste dostali?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 6. 2021 20:37

Zkoušel jsem platit v CZK, ale je to strašně nevýhodné...
Za platbu 2000 Kč mi odečetli 80,84 €, čekal jsem odost míň.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 15. 7. 2021 10:31

Tak od 14.7. opět jsou aktivní odměny za doporučení pro oba (doporučujícího i doporučeného) i pro residenty ČR. Bohužel nově již jen ve výši 10+10€.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod QCW61 19. 7. 2021 09:58

Rád vyzkouším, kdo chcete, pošlete mi ref do zprávy (+ případnou nabídku na podělení se :)
QCW61
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tail78 5. 8. 2021 14:36

Jelikož je Malta od června na šedé listině FATF, zakládat účet, posílat na něj z ČR peníze a používat pro platby nedoporučuji. Koledujete si o kontrolu našeho FAU.
Mě stačilo, že jsem z české banky zaplatil na Maltě 500€ a hned po mě Moneta chce vyplnit dotazník včetně ročních obratů na všech účtech a vyčíslení majetku mě a mé rodiny. Před týdnem jsem to odmítnul, ale dohra asi bude ještě zajímavá.
Tail78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 8. 2021 14:50

To jako fakt?

Tak skutečně, vedle států jako Botswana, Burkina Faso, Kambodža, Haiti, Myanmar, Nikaragua, Pákistán, Panama, Filipíny, Senegal, Jižní Súdán, Sýrie, Uganda, Jemen, Zimbabwe... je tam i člen EU Malta.

https://www.fatf-gafi.org/publications/ ... -2021.html
Naposledy upravil Lafayette16 dne 5. 8. 2021 14:56, celkově upraveno 1
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků