FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Online - Diskutér Profil 
4. 8. 2018 07:13 Odeslat příspěvek
Online banka a nemá už online splátku KK. Dřív se okamžitě připsalo, dnes po půlnoci hodilo hlášku o tom, že bude zařazeno do denního zpracování. Ve výsledku jsem uhradil dvakrát a kartu tím přebil.

Na rozdíl od RB nefunguje vratka platby jako splátka.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
8. 8. 2018 06:22 Odeslat příspěvek
Tak jsme si zopakovali jaké jsou časy odesílaní peněz u jednotlivých bank. Shrnutí je tady
https://www.mesec.cz/clanky/jak-dlouho- ... -do-banky/
Díky všem.


Offline - Návštěvník Profil 
9. 8. 2018 06:32 Odeslat příspěvek
No, ale nevim, jestli je to pravdive shrnuti.

Mam priklad z praxe, vracel jsem prachy na KK od Unicredit, posilal jsem v utery 7.8. nejak po poledni z mBank(urcite pred 16:00), takze podle teorie, melo byt pripsano nejpozdeji do 8.8. Vcera jsem cca ve 23:00 kontroloval, jestli je pripsano a porad nebylo.

Dnes je pripsano s datem 8.8., coz tim padem mohli mit pripsano, ale nikdo o tom nevedel a ja jako klient jsem mel pouze informaci o tom, ze mam nesplacenou castku na KK.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 8. 2018 07:02 Odeslat příspěvek
Priste o tom radeji nepolemizuj, nebo se zesmesnis, kreditni karta neni to same co bankovni ucet.


Offline - Návštěvník Profil 
9. 8. 2018 14:21 Odeslat příspěvek
Jaky v tom je rozdil? Pokud to je v bankovnictvi a k danemu uctu je prirazena KK. Ja pak delam prevod z jednoho uctu na druhy, mely by se prece na ten prevod vztahovat ty terminy, ktere byly popsany na odkazu vyse, je prece uplne jedno, jestli ten stejny ucet vybiram debetni nebo kreditni kartou. Pokud neni, rad se necham poucit, samozrejme s patricnym ozdrojovanim tvrzeni...


Offline - Nadšenec Profil 
9. 8. 2018 14:45 Odeslat příspěvek
Ozdrojované tvrzení snad nebude potřeba. Sám píšeš, že dnes vidíš tu platbu připsanou s datem 8.8., takže pokud jsi posílal z mBank 7.8. po poledni, tak platba byla řádně připsána na cílovém účtu D+1. V čem vidíš/děláš problém?


Offline - Návštěvník Profil 
9. 8. 2018 19:36 Odeslat příspěvek
No v tom, že to tam 8.8. prostě nebylo, po 23hod. Bylo to tam až dnes 9.8., ale s datem transakce 8.8., skoro to vypadá, jakoby zaúčtované s jiným datem, než s jakým se to objevilo v IB.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 8. 2018 20:07 Odeslat příspěvek
Vetsina bank ma jeden jediny ucet pro splaceni kreditnich karet vsech svych klientu, splatky jsou prirazeny ke kreditkam podle variabilniho symbolu. Kreditni karta neni to same jako bankovni ucet.


Offline - Nadšenec Profil 
9. 8. 2018 20:10 Odeslat příspěvek
U kreditních karet je tohle běžné, že se připsaná platba objeví v internetovém bankovnictví s prodlevou (ale zpětně se správným datem zaúčtování), u takové ČEZ kreditky to bývá i tři dny 8-P . V tomhle ohledu zlatá zatracovaná mBank, když už je to ve zdejším vlákně, tam se platba projeví v IB v okamžiku připsání na účet, bez ohledu jestli běžný, nebo kreditní karty :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 8. 2018 20:13 Odeslat příspěvek
mBank ma na kazdou kreditku jiny ucet, to je neco jineho.


Offline - Návštěvník Profil 
9. 8. 2018 20:14 Odeslat příspěvek
Zajímavé, ale o něčem podobném jsem kdysi četl.

V tomto případě by se tedy shodovalo číslo účtu pro KK pro všechny klienty dané banky?
Nicméně mezibankovní převod to je a docela by to pak sedělo, že připsáno bylo 8.8., ovšem spárování s mou CK a viditelné v mém IB to bylo až 9.8.

Díky za vysvětlení ;-)


Offline - Nadšenec Profil 
14. 8. 2018 19:11 Odeslat příspěvek
Mám mkreditku bohužel jen s rámcem 10 tisíc a potřeboval bych zaplatit pojištění za 14 tisíc. Vím, že karta lze přebít, projde poté platba celých 14 tisíc a připíši mi celý bonus (budu platti eshop kreditkou) ? Díky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 8. 2018 19:50 Odeslat příspěvek
Zalezi, jake mas nastaveny transakcni limity.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 8. 2018 20:04 Odeslat příspěvek
Autorizační limity kreditní karty mám na 60 tisících. Máte někdo pozitivní zkušenost s připsáním bonusu i z částky nad úvěrový limit karty ?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 8. 2018 09:12 Odeslat příspěvek
Já, funguje bez problémů.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 883  Další stránka
Stránka 571 z 883 [ Příspěvků: 13243 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies