ČEZ

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 3. 2012 19:32

Takže sis odpověděl sám, ne?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sniper76 6. 3. 2012 21:25

Já si nepotřebuji na nic odpovídat. Pokud bych pronajímal nemovitost, tak bych částku v řádu několika stokorun (za byt) jednou za pět let investoval. Mé důvody (úraz, požár, právníci - pojišťovny aj.) rozumný člověk pochopí. Navíc, bytů s el. instalací ve 100% stavu asi mnoho nebude. Osobně jsem u 35let starých paneláků neviděl jediný byt bez závad.
sniper76
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 3. 2012 21:41

Já zas neviděl revizáka, který by to dělal poctivě. Ať elektriku, plyn, nebo komíny. Nasmolí papír a řeknou si za to nekřesťanské peníze (náš vesnický kominík bere za povinnou prohlídku komína 800,- Kč, aniž by komín vůbec viděl), za kulaté razítko na papír pro ČEZ po výměně hlavního jističe si revizák řekl 6 stovek. Blbému českému ouřadovi holt stačí bumážka, protože stejně nemá buňky na to, aby práci překontroloval.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 6. 3. 2012 23:31

A proc by mel kontrolovat praci revizaka? To je kdyztak pruser toho dotycnyho, co tam to razitko da.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod khonsun 6. 3. 2012 23:34

"za kulaté razítko na papír pro ČEZ po výměně hlavního jističe si revizák řekl 6 stovek". Nejsem elektrorevizak ani eletrikar, ale odhaduji, ze razitko a papir, vcetne napsani a cesty je cca 100.-. 500.- je za to, ze neco vi, ze musi delat pravidelne drahe zkousky, ktere neudela bez draheho nekolikadenniho, skoleni kdesi v kotehulkach, ze musi mit nove, cejchovane pristroje na mereni, ze musi sledovat menici se predpisy.......
Neznam revizaka, ktery chce riskovat a prijit o razitko; tedy o chleba.
Za 21 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 3. 2012 07:14

Nikam necestoval, papír od ČEZu jsem mu přinesl pod nos, dal na to razítko a řekl si 6 stovek, samozřejmě bez dokladu, kapišto?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 3. 2012 08:05

TM: a co to o cem vypovida? Stejne tak znam lidi, kteri takto resi STK na auto.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 7. 3. 2012 08:47

Původně jsem vlákno založila proto, že se jako pronajímatel ani nemusím dozvědět, že nájemce odhlásil elektřinu a čez si mě za odměnu zkasíruje, ale opět jsme se posunuli jinam.....
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 3. 2012 08:49

Fakt? Me to prislo, ze nazev tematu spis koresponduje s tim, ze si to neunesla a prisla sis vylit srdicko.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 7. 3. 2012 09:31

Tak na*raná jsem určitě byla, ty bys nebyl?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 3. 2012 10:08

Jak jsem psal vejs, podle me to prekombinovane s tim prehlasovanim. Ve vsech najmech co jsem kdy byl, byla elektrina i ostatni sluzby vzdy na majitele a nikdy nenastal zadny problem.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 7. 3. 2012 10:16

Zažila jsem jednou u bytu, kdy jsem doplácela zajímavé numero a mohla bych si tak max. najít ukrajince a dát mu nakládačku. Nemám zájem odpovídat za jiného, to už se mi mockrát nevyplatilo....
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 3. 2012 10:46

kamey: to je ovsem tvuj problem, zejmena v:
- primarne spatna volba najemnika
- spatne koncipovana smlouva a nasledne blbe vymahatelna
- nedostatecna vyse kauce
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 7. 3. 2012 11:03

Jasně, máš ve všem jasno, smlouvy jsou dnes plněny, právo vymahatelné.....
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 3. 2012 11:08

kamey: a k te kauci ses uz zapomnela vyjadrit. I presto, ze jsem ji zminoval uz drive, ze?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků