Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 11. 2016 19:31

Samozřejmě, že není... Kreditku schválit nemusí a na získání úvěrového produktu není právní nárok.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod jichaj 25. 11. 2016 19:49

Tak to uz je fakt lepsi ta Moneta, 5% zpet z bezne utraty vyuzije clovek snaz nez 1% u csob
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 11. 2016 20:19

Tak Moneta tam úplně "běžnou útratu" nemá. Ale holt každý tento termín chápeme jinak. Navíc je tam problém, že daný obchodníku musí mít terminál registrovaný v dané kategorii, což vůbec není pravidlem, a s reklamací není šance.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 11. 2016 21:22

Omlouvám se, že vstupuji do vaší vysoce intelektuální diskuze, ale je to jen kvůli tomu, abych ty tschuráky, co si na Měšci myslí, že jsem tady dostal BAN, přesvědčil o tom, že tomu tak není.

Mejte se.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 25. 11. 2016 21:29

xtonda píše:Asi by stálo za to uvádět zda je to ze všech plateb nebo pouze z některých (online vs v prodejně, tuzemské vs zahraniční apod.)

A urcite by stalo za to, uvadet i to, jake maji ty ktere kreditky mesicni pausalni poplatky.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod dropino 26. 11. 2016 08:37

Tomáš Marný píše:Mejte se.

Máme se mejt či mýt... ? Sakra, ty nabodeníčka nám tu nějak chybí. :hmm: Ty ne. :tleskani
TM na Měšci 4.11. : "Žádný BAN jsem nedostal, ale nehodlám diskutovat s idioty, je to pod mojí úroveň."
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 26. 11. 2016 16:48

Tak jestli to dobre chapu, tak ta Moneta Smart plati pouze u vybranych obchodniku:
:arrow: https://www.moneta.cz/lide/karty/kredit ... card/smart

Osobne bych chtel neco vice univerzalniho a navic si nejsem jist, jestli Moneta je schopna vygenerovat nabidku na zaklade obratu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 26. 11. 2016 16:51

Ne, podle podmínek by to mělo být to podle kategorie MasterCard. U dost podniků to je ale zařazené špatně (nevím jestli na terminálu nebo bankou); zatím většinou po reklamaci odměny připsali a obchodník byl od té doby správně.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 11. 2016 16:54

To snad ne? Ja to pochopil tak, ze je to podle druhu zbozi (napr. elektronika) a ne jen u urcitych obchodu.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 11. 2016 17:19

Každý má jinou zkušenost. Já některé platby nevyreklamoval a obchodníka jsem do dané kategorie nedostal, ač je to jasný představitel dané kategorie - Bauhaus a kategorie Hobby, dům, zahrada. A pak ještě spoustu dalších s koupelnovým vybavením, zahradnictví ... Je to vždycky loterie. Teď mám ještě na dva měsíce platby za 2x10k v Hornbachu, takže mám klid. Navíc jsem teď využil speciální akce 15% (max. 1000,-) v Datartu (mj.). Je docela fajn, že obchodníci umí dělit nákupy na dvě platby, díky tomu jsem notebook zlevnil o 2k.

Pokud Ti, S474Ne, nevadí ta neuniverzálnost, pak myslí, že Moneta by mohla dát kreditku s nižším rámcem bez problémů. Aspoň já, ani žena, jsme u Monety nikdy nic dokladovat nemuseli a rámec 30k dostali bez problémů i v situaci, kdy ženě už ve spořce nechtěli kreditku dát (vysoký kumulativní kreditní rámec ve vztahu ke mzdě).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 26. 11. 2016 17:33

drkarel: chci kartu, ktera bude davat vsude. Tahle teda dava POUZE u tech partneru nebo i jinde?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 11. 2016 17:41

Všude nedává. "Všude" dává jen v dané kategorii. Pak dává ještě u partnerů bez ohledu na kategorii.

Já osobně z karet, které dávají všude pokukuji po té ČSOB a po té nové kartě HC. Ale řešit to budu až po novém roce, až se vyjasní, co bude dál s kartami RB.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 11. 2016 20:59

S474N píše:Tak jestli to dobre chapu, tak ta Moneta Smart plati pouze u vybranych obchodniku:
:arrow: https://www.moneta.cz/lide/karty/kredit ... card/smart

Osobne bych chtel neco vice univerzalniho a navic si nejsem jist, jestli Moneta je schopna vygenerovat nabidku na zaklade obratu.

Jak teď Moneta to nevím, ale dříve GE umělo, žádal jsme o kreditku (žádnou jinou jsem neměl, ani jiný úvěr, jen prostě malý příjem = student osvč) a zamítnuto ... na jejich radu jsem udělal účet, tvořil obraty a přišla předschválená nabídka a žádost prošla ... nyní mám dokonce i jiné kreditky, stále nízký příjem a od monety se povedlo získat i druhou kreditku
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mrhule 26. 11. 2016 21:21

K ČSOB premium lze KK world sjednat, bankerum se do toho sice nechce, ale možné to je.
mrhule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 26. 11. 2016 21:55

mrhule: no a je problem si zalozit bezny ucet u CSOB a zazadat si o KK World a az potom prejit do Premium? Jestli ma vubec smysl tam jit.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků