MaxBanka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 4. 2019 16:50

Je možné, že jsem tu nenašel vlákno Expobank? Zmínky v jiných nebo různé dotazy, ale ne "generální".

Zeptám se - fungují vám karty? Mně přestala a kamarádům taky.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 4. 2019 18:09

Předpokládám, že to bude tím, že tady byly vlákna akorát tak o LBBW a vše na co sáhla Expobank, tak to pokazila, takže si nemyslím, že by byl zájem o produkty této polobanky...

Pro pobavení - náhodou jsem se proklikal na stránky, kde nabízí úvěry s RPSN 30+ %... www.clickcar.cz, což si snad nedovolí ani nebankovky na kreditkách. Ale co čekat od "banky", která se snaží prodávat bitcoin přímo v internetovém bankovnictví.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomason87 29. 4. 2019 19:18

Je vtipné, jak tato banka maskuje svůj skutečný účel spouštěním všech možných moderních služeb, které ale v reálu nefungují. Čekám stejný osud jako u ERB.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 5. 2019 09:44

Už vám fungují platební karty?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2019 10:16

Nezkoušel jsem, ale v IB mám stále ve stavu "zablokována"
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 5. 2019 10:21

To je ale docela problém. Kdyby člověk tu kartu skutečně používal... A bylo by možné převést peníze z účtu, to by fungovalo?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2019 10:28

Zadal jsem teď 1 Kč platbu a příkaz byl schválen, tak tady asi problém nebude. Jen ty karty blokli.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas3 1. 5. 2019 20:10

Jak to vypadá s bonusovým programem k NEO účtu ?
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2019 20:23

V tom bude asi ten zakopaný pes. míle tam mám, ale nepodařilo se mi nakoupit :(.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 5. 2019 20:28

Vypadá to nedobře. Je to miniaturní banka, v baráčku na nábřeží pracuje jen pár zaměstnanců, stačí zajít doslova do vedlejší kanceláře, a přesto všechno trvá nebo nefunguje...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 5. 2019 15:56

Vypadá to, že Expobank hromadně posílá výpovědi. Jak mi sdělili kamarádi. I já mám něco na poště, to bude asi ono.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 5. 2019 17:27

Tak je to výpověď, tedy konkrétně "Oznámení o odstoupení od smlouvy o vedení účtu"
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod philmencz 2. 5. 2019 17:56

A co je k tomu vede?
philmencz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 5. 2019 18:05

Nasbírání určitého počtu věrnostních bodů? Zdá se.Prostě když už máš cca na první letenku.

-- 2. 5. 2019 18:12 --

Kamarád to popsal docela přesně:

1) Sbíráte míle. Hodnota mil v Kč je přibližně jedno procento z nákupu.
2) Míle expirují po třech letech
3) Abyste nasbírali za tři roky na letenku za 10000 Kč (na lowcosty to nefunguje, mají to ošetřené chybou v kódu tak, aby se lowcost letenky nedaly koupit), potřebujete utratit milión peněz, tj. průměrně cca 28000 měsíčně.
Samozřejmě můžete nasbírat třeba mile v hodnotě 4000 Kč na letenku do Londýna, ale to je snazší si ji za 1000 Kč koupit u lowcostu.
4) Míle vám může banka zrušit, pokud jste šest měsíců žádnou neutratili (takže nenasbíráte nikdy nic)
Je to podobné, jako když za nákup v Kauflandu nad 1000 Kč dostanete nálepku. Za 100 nálepek dostanete plyšového ufouna. Máte na to tři měsíce, pak akce skončí. Tudíž byste museli každý den udělat nákup za tisícovku. A pokud začnete moc utrácet:
5) Banka bez udání důvodu účet vypoví a míle vám zablokuje (asi - systém už čtyři dny hlásí chybu při placení, na které se prý pracuje).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 2. 5. 2019 18:38

Banking Made in Russia...
Delitzsch
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků