MasterCard® Priceless Specials

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 16 %  23%  [ 16 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 38 %  55%  [ 38 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 6 %  8%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 9 %  13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 4. 2020 16:29

Bude to úplný konec MC Price Specials?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 21. 5. 2020 14:14

měl jsem tam nasbíraných několik desetikorun různými kartami za MOL. Jediná možnost, co jsem tam viděl bylo Vyplatit si to na účet, který ale nebyl nikde uveden. Ok, posílali to zpět na karty, z kterých byl cashback, z každé karty si vezmou 5 Kč poplatek.
Na Air a RB těch několik zbývajících Kč už přistálo, u Twista byla výplata provedena 9.5. a stav je "křížek", tedy neuskutečněno. Jde jen o něco přes dvacku, ale jiná možnost než vrácení platby na kartu není?

Kartu nemám aktivní, jen tarif online, takže nezbývá než to oželet, nebo si vzpomenout, jestli mi ji Twisto ještě během léta v nějaké akci aktivuje.

EDIT: tak vše šlo udělat jinak a lépe. Nejdřív zavolat na infolinku, všechny částky ze všech karet si nechat převést na jedinou aktivní kartu a teprve potom zadat vyplacení cashbacku. Bylo by to za 1 poplatek a na aktivní kartu by to samozřejmě prošlo :-/
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 21. 5. 2020 16:35

já to na ně zkoušel taky, aby mi převedli nasbírané bonusy ze všech karet na jednu a u aktivních karet to nechtěli. Tvrdili něco, že si to mám nechat vyplatit na kartu a když to neprojde (expirovaná nebo jinak neaktivní karta), pak že prý převedou...

Takže já jsem to začal čerpat postupně a právě dnes jsem dostal výpis z RB, kde mi tu vratku bonusu od specials započítali patrně jako storno nějaké transakce a odečetli z nároku na bonus... No nic, podal jsem reklamaci a uvidíme...

Takže pozor na RB s čerpáním bonusů od specials...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 21. 5. 2020 16:57

Nevím, kolik jsi měl nasbíráno v Priceless Specials, ale pokud to bylo v řádu stokorun, tak jde o bonus na kartě v řádu korun, tak jestli to stojí za čas ztracený s reklamací... Já tam moc neměl, tak jestli mi Raifka snížila bonus o korunu nebo dvě, tak ať se tím udáví. :)
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 21. 5. 2020 17:11

jo, jsou to drobný, měl jsem na specials na své kartě a dodatkové manželky dohromady asi 500. Spíš mi ale jde o pohodlné čerpání RB bonusu, kde mi teď vždycky bude chybět pár korun pro čerpání po přesných 250 Kč, když jinak získávám plnou výši bonusu 150/350 Kč.

Napsal jsem do RB, uvidíme...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 21. 5. 2020 17:13

Pokud má někdo bonusy zarovnané na 250 Kč, tak dokáže naštvat i 1 haléř, protože ti připíší bonus 249,99 Kč a ten nejde vybrat.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 21. 5. 2020 17:27

Hint: Ta metoda výběru se dá přepnout v nastavení účtu. (Z automatické na ruční.)
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 21. 5. 2020 17:35

Já píši o bonusech RB ne PS.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 22. 5. 2020 09:39

na Specials stačí napsat mail, že z důvodu rušení karty žádáte o převod bonusu (např. z Twisto karty na kartu HB) a pak si to za 5,- poslat na ni
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 29. 5. 2020 17:36

tak RB skutečně prohlašuje, že vyčerpaný bonus MC od priceless specials je vratka platby, ve výpise je to označeno jako návrat zboží a tedy strhává bonus...

Takže jsem poslal druhou reklamaci s tím, že to není vratka platby...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 5. 6. 2020 10:19

takže po 2.reklamaci RB uznala, že se nejednalo o vratku zboží a slíbila přípis strženého bonusu za příchozí platby od MS Priceless Specials
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 6. 2020 11:40

Má to teď po těch změnách význam? Vybral jsem 90 za zlodějských 5 a kašlu na to ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soleass 21. 6. 2020 12:27

Já osobně si nechal poslat tu ušetřenou tisícovku, převážně z MOL a PetCentra.. Vymazal kartu a smazal i účet. Za a) ať vidí, že o tohle není zájem. A za b) protože tam je komplet výpis toho jaké platby provádíš kartou, nejen u těch "partnerů"
soleass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 13. 11. 2020 15:34

Tak Priceless Specials končí, viz:
http://www.pricelessspecials.cz/novinky.html
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 14. 11. 2020 16:25

každá změna v této šaškárně je k horšímu, ale vždy neopomenou zmínit, něco ve stylu:
velké změny a my věříme, že k lepšímu :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků