Na odeslání platby z apky této banky není tedy žádná volba sms nebo potvrdit heslem, ale stačí jen zadat číslo vstupního kódu? Není ani možnost jako to je u jiných bank - použití aktivní/pasivní?
K tomu bonusovému ùroku 0,5% na spoření příští rok - bude platit příjem 20tis. z mého účtu, když to bude z jiné banky +5x platba kartou, popř. 4x nákup kartou a jeden převod z BÙ do jiné banky?
Je lepší spořicí účet WR zrušit dokud to jde snadno v IBW nebo vyčkat jak to bude po zprovoznění v Monetě s akt.úrokem? Všichni raději rušíte nebo spíš setrváte?
Kdo používáte smart aplikaci - potvrzujete všechny převody do jiných bank jen číslem "přihlaš.kód" už bez dalšího potvrzení SMS? Je to dobré zabezpečení?
Ve smartmonetabance mám už převeden SÚWr a doufám v nabídku lepšího úroku při zvolení fixace, nebo budou fixované termíny u vkladu už příští rok u Monety zrušeny? Neví někdo, co se chystá za bonusy pro věrné stávající klienty? Nebo zase jen pro nové?
Tak francozskej "držák" nedrží slovo, to se teda nevyznamenal. Teď už jen 1,5% Moneta a 1,6 Hit. Koruna slábne a brzo zasáhne inflace , pak úroky zase všude porostou. Teď už nemá cenu furt někam přesouvat, vyčkejte času.
Jir.vesely: K čemu by to bylo..? Pokud můžete chvili spořit a nemusíte hned peníze utrácet, vyčkáte na dobu poklesu inflace a potom zisky využijete. Já z té doby úrokové hojnosti si za čas koupil nové auto bez dotací teprve až inflace klesla, nikdy to nebude trvat věčně, ekonomika se zase vzpamatuje.
Já jsem se v 90.l.dost namlsal v IPB i KB, úroky byly šťavnaté všude nad 10%, jakmile vyletí inflace, porostou i úroky, mohlo by se to klidně opakovat.