Roztrhl se pytel s MLM? Vaše zkušenosti Amway,Nuskin?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Petr987654321 25. 5. 2020 14:00

Roztrhl se pytel s MLM? Amway,Nuskin, podnikejprofi a jine???

Ahoj všem. Milé holky, ženy asi vás tu bude většina, že?
Vím že MLM jede už X let všude po světě i v ČR.
Byl jsme soloven před X roky, minulý rok a i nyní.
Ani to nestíhám…
Firmy kde kupujete členství a jste dle mého placení za nové členy a platíte si školné abyste mohli dělat,,trading a má to různé příchutě mlm,,

Až po klasiku, kdy mě byl nabízen Amway byl jsem párkrát dotlačen an jejich akce v sále bylo snad X stovek lidí a všichni věřili že zbohatnou.
S Amway zkušenost nemám, něco jsme viděl na školení, něco četl, slyšel a viděl vide ale nedokážu posoudit…

Aktuálně mě byl nabízen Nuskin. A všiml jsem si že ohle frčí nejen hlavně u žen ale u mladých žen ideálně nastávajícíh maminek nebo těhc na mateřské.
Byl mě nyní nabízen podnikej profi a vypadá to na Nuskin.
Je to nějaký projekt lidí kteří po registraci nabízejí Nuskin.
O Nuskin jsem si něco zjistil pro někoho super produkty pro jiné průměr…
Máte někdo zkušenost s touto skupinou nebo Nuskin?
Jakf unguje takový byznys? Registruju se asi pod někým to znamená má za mě provozi je o tak? Registrace Nuskin
obávámse abych se neupsal k něčemu a něco neplatil ale dle podmínek co čtu to vypadaá docela v pohodě…
Ale jak funguje ten byznys pořádně nevím, oni prý nějak zašttují esho či franšízu.
Má někdo zkušenosti a může se podělit jak funguje tento byznys a dá se něco vydělat nebo je to práce na plný úvazek?
Byl jsem rozhodnut to zkusit, ale po nějakých článcích a videu na yt ze zahraničí jak to funguje nevím…
https://www.nuskin.com/…filiate.html
Chápu registraci, tohle je,,podpis smlouvy,, ale proč musím dát i č. občanského průkazu, alespoň že nechtějí rodné číslo.

Uvítám jakékoli info, zkušenosti, rady, tipy iděálne z reálného světa nikoliv slyšela jsem od sousedky že její kamarádka…

Děkuji Petr.
Petr987654321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrmegac 25. 5. 2020 14:16

Jéžíšmárjá
petrmegac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr987654321 25. 5. 2020 14:19

To bylo přínosné děkuju za reakci k tématu :)
Petr987654321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 5. 2020 14:33

Tohle snad frčelo někdy v devadesátkách, když nebyly eshopy a internety?
Dnes na nějaký Amwaye už asi nikoho nechytí?
Tenkrát jsem si naběhl s jedním spolužákem, pozval mě na navštěvu ze které se vyklubalo setkání oveček Amwaye. Něco jsem vytrpěl, koupil si sprej na boty a úžasný kokosový koncentrát na všechno a šel. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 25. 5. 2020 16:55

Kéž by jen v devadesátkách. V dubnu 2019 se mě na Amway snažil zlanařit jeden náhodný kolemjdoucí v Praze na Budějovické.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod yowie 5. 6. 2020 19:33

Nastupovat do toho teď, když už každý ví, co je to za šméčko a na youtube jsou celé komunity anti-MLM tvůrců, co točí videa a vysmívají se nesmyslům, co produkují lidi z MLM už nedává smysl. Je to asi podobné, jako byste chtěl dneska prorazit s korespondenčními lístky, nebo dálnopisem. To i Jára Cimrman byl rychlejší, i když byl na patentovém úřadu stejně pozdě.

Obraty těch firem poslední dobou dost klesají, Amway je na 70% toho, co dělali před 6 lety, a Nu-Skin jde taky dolů.

Produkty? Předražené nesmysly, často na rozdíl od keců distributorů nevalné kvality. Stačí si přečíst složení. Dost jsem zíral, co za chemikálie jsou v Amway schopni narvat třeba do zubní pasty pro děti.

A chci vidět chlapa obklopeného zástupem upline mamin na mateřské, jak se snaží prorazit s žehličkou na ksicht a krémíčkama za 15k.

To snad jen, pokud chcete na planetě zemi hodně vytrpět, abyste se po smrti dostal do nebe.

Hodně štěstí... :-D
yowie
Diskutér