World Advantures

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hacik1 18. 1. 2015 21:15

Ahoj, zajímal by mě Váš názor na World Advantures - prodej zájezdů přes holandskou společnost a současně hromadný nábor obchodníků za nejasných podmínek. Skupinové semináře ve stylu : vše je růžové, báječné, budete cestovat skoro zadarmo, žádná negativa, nic vám nenutíme, ale můžete hned podepsat smlouvu, která je ale v anglickém jazyce ... setkal jste se s tím už někdo?
hacik1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Koudyx 1. 2. 2015 20:35

Tak, v první řade je to WorldVentures, a není to o prodeji zájezdů, nýbrž o členství ve VIP cestovním klubu. Dále se nejedná o holandskou společnost, ale americkou. Holandská smlouva se taky nekoná, jediné s čím je Holandsko spojováno je registrace, jelikož ČR ještě nemá otevřenou pobočku.

V jistém případě vše růžové je, pokud člověk alespoň jednou ročně vycestuje do světa, dále je zde obchodní příležitost s možností vytvořit si poměrně snadno pasivní příjem. Sám jsem členem tohoto klubu a všechny benefity využívám. V případě více infa PM.
Koudyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yowie 1. 2. 2015 20:59

Sorry pánové...

Scam debunked ;-) :

https://www.youtube.com/watch?v=aHMso8f0sWE

-- 1. 2. 2015 20:11 --

Ale jedno jim nejde upřít. Snad první firma, která i přes své tristní výkony přeložila income disclosure do češtiny! Klobouk dolů! Na to si zatím netroufl žádný z gigantů jako Amway nebo Herbalife...

http://cestovni-klub.wbs.cz/_vyrocni_zprava_.pdf

Jen bych upozornil na jednu drobnost, která v textu, kupodivu, není.

Nejedná se o měsíční, ale o roční příjmy!!!

Zároveň se jedná o příjmy před započtením veškerých nákladů. Pokud stále platí, že vstupní poplatek je 99 dolarů, tak podle mediánu (nejčastější hodnota v souboru), jen abyste vstupní poplatek dostali zpět, musíte "makat" 2,5 roku.

Stačí, nebo se v tom nesmyslu mám hrabat dál?
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Koudyx 1. 2. 2015 21:55

hrabej se dál, výroční zpráva 2011-2012 a youtube hater není zrovna pádný argument :-) a dnešním rokem vypadá kompenzační plán zcela jinak.
Koudyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yowie 1. 2. 2015 22:51

Koudyx: A hele, já myslel, že je jasno a on si přeci kopne... :-D

No, ten youtube hater říká to samé, co je psáno v dnes již desítkách článků na internetu, ať již od lidí, kteří byli členy, nebo od těch, kterým to bylo nabízeno a zkrátka měli kapacitu (anglický jazyk) si zjistit něco více.

A to, že přiznání příjmů není aktuální, to něčemu vadí? Stejně tak není aktuální většina výročních zpráv českých firem v obchodním rejstříku. A co?

Když v roce 2011 přes 80% členů nevydělalo nic a nejčastější příjem v celé firmě je 40 dolarů ročně, o čem se chcete bavit?

http://www.slideshare.net/normantay/wor ... -statement

Btw. toto je rok 2012-2013 a...

Nic se nezměnilo! Nejčastější příjem ve firmě je pořád 40 dolarů ročně! :tleskani :tleskani :tleskani

Několik málo lidí nahoře (kluci z plakátů) na Vás všech zkrátka nehorázně vydělávají, tak to je, buď to příjměte a zatleskejte si, nebo do toho raději nelezte....
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod yowie 29. 12. 2020 17:25

Tak panáčci, firma WV na sebe podala návrh na bankrot. Dluží úplně všem, včetně svých distributorů. Covid firmě asi nepomohl, ale v problémech byla už před tím a informace o nevyplácení provizí jsou často už z roku 2019.

https://behindmlm.com/companies/world-v ... ankruptcy/
yowie
Nadšenec


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků