Online supermarket GoldenBiz, podvod nebo ne?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 4. 2012 22:11

dej si url bez referral kódu do url v profilu a máš vyřešeno. Provizím se nebráním. Kolik dáš a kam chceš poslat daňový doklad?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 14. 4. 2012 22:39

Není problém, číslo účtu se zadává v systému ve tvém profilu. Klidně si zde dej svůj link, nebo nechej můj, ale bez linku s ref to nemá význam. Lidi by se registrovali pod někoho třetího, který se o ně nezasloužil. Jsem obchodník, ne blázen. Klidně budu budovat svou líni pod tebou, ale ne pod někým, kde z toho nic nemám. Taková je má nabídka.

Rád se budu této diskuzi věnovat, ale nadarmo ne. To snad chápeš. V opačném případě to můžeme rovnou smazat, což by mi bylo líto, pěkně se to začalo rozjíždět a myslím, že víš, že tomu rozumím, není mi 18 let. Na jiných tématech jsou linky používané, tak nevím proč by tady nemohly být, je to na tobě, můj Pane.
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 4. 2012 22:55

asi jsi mě špatně pochopil. Já se nikde registrovat nechci a nebudu. Do profilu si dej url jakou chceš, klidně i s referralem, ale do diskuse to nepatří. Diskutovat o systému můžeme, ale vydělávej si jinak než spamováním diskusí
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 15. 4. 2012 12:30

Co je to za klauni, dyť jim to vůbec nefunguje :roll:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 14:45

Carbon Trader píše:Rád se budu této diskuzi věnovat, ale nadarmo ne. To snad chápeš.

Ano, chapu tuhle vychcanost. Diskusi se venovat nadarmo (tedy zadarmo) nebudes, ale inzerovat bys zadarmo chtel, ze?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 16:01

Joezbrna píše:Co je to za klauni, dyť jim to vůbec nefunguje :roll:

copak nefunguje?

-- 15. 4. 2012 17:03 --

S474N píše:
Carbon Trader píše:Rád se budu této diskuzi věnovat, ale nadarmo ne. To snad chápeš.

Ano, chapu tuhle vychcanost. Diskusi se venovat nadarmo (tedy zadarmo) nebudes, ale inzerovat bys zadarmo chtel, ze?


Už jsem jednou řekl, že nám problém přispět do inzerce, ale není tam ta diskuze k tomu jako tady...a bavme se o tématu, máš nakoupené pytle na odpadky? :-)
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 16:11

Carbon Trader: nikoliv, ja pouzivam pytle na mrtvoly, ktere si beru na prosekture. :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 16:22

to ti cely obsah kose zabere jen ten pytel. Videl jsem te diskutovat o MLM, mels rozumne nazory, co si myslis o GB? Ma sanci? Produkty jsou zname pro kazdeho, registrace zadara navzdy, povinny odber 600 realny.
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 16:32

Carbon Trader: ja bych rekl, ze nevyhody uz tu byly receny.

Proc nutne nakupy? Protoze tim si ten "spravny obeh penez" (jak se tam pise) zajisti zejmena provozovatel.

To uz mi prijde rozumnejsi nakupni spolecenstvi Lyoness, kde me nikdo k nicemu nenuti a vydelavam si pouze svymi realnymi nakupy, ci provize z realnych nakupu mych lidi. Evidentne to same, ale trosicku nekde jinde.

Takze moje hodnoceni je takove, ze je to jedna vec z mnoha, ale urcite ne tresnicka na dortu a tim padem me to ani nezajima.

Poznamka pro moderatory - on si ten odkaz na ten byznys jeste nacpal i do profilu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 17:15

provozovatel provize vyplaci do 2 dnu, bez obehu by to neslo

muzes si v Lyoness nakoupit zbozi jako v beznem supermarketu ve meste?

delas nebo delals nejake MLM? tresnickou na dorte je to, ze je to nove, to ti rekne kadzy z MLM, navic bezny stabilne kupovany produkt vsem znamy, bez nutnosti dalsich nakladu jako rocni clenstvi nebo polatky za zasilani provizi atd.

P.s. Hele kdyz bonzujes moderatorum, tak si nejdrive zjisti jak to mam domluvene
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2012 17:24

Lyoness znám pouze z rychlíku, ale tenhle systém funguje trochu jinak. Nakupuješ jako normální zákazník v participujících prodejnách (např. tam patří Kika) a předložením kartičky se ti načítají body, které se ti pak promění na peníze.
Pokud se nemýlím, tak systém nic nestojí a nenutí k žádnému obratu - funguje jako jakýkoliv jiný věrnostní systém, co jich u nás je.
Pokud tedy stejně nakupuješ u obchodníka, který je součástí systému, tak prostě jen navíc předkládáš věrnostní kartičku, nemusíš nijak přizpůsobovat své nákupní zvyklosti.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 17:30

Carbon Trader: co je bezny supermarket? Je Interspar nebo Tesco bezny supermarket? Pokud ano, tak ano :mrgreen:

P.S. nebonzuju, pouze upozornuji.

Patrik Chrz: presne tak, bud karta nebo treba i nakupni poukazky.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 17:43

S474N: bezne jsou albert, billa, penny, lidl...tesco uz je pro nektere zajizdka

P.S. na vojne v tom nebyl rozdil, kulka do palice...proc upozornujes kdyz se te to netyka? ze by zavist?

PatrikChrz: u GB take nemenis zvyklosti vetsiny polozek, jen nektere obejednas pres net. Otazka co uz je dneska zvyklost, lide casto nakupuji urcite zbozi pres net, aby usetrili. V kamennem obchode vyzkousi, pak objednaji z netu.
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2012 18:05

Nevím jak ty, ale u mě představují rychle se kazící potraviny převážnou část výdajů na jídlo a ty bych určitě přes internet nekupoval. Jednak proto, že si koupím vždy jen to, co v nejbližších dnech sním (zpravidla ještě ten den) a také proto, že si rád ohlídám čerstvost, což při nákupu přes internet jde velmi obtížně.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 18:47

Souhlas, u mne taky, ovoce, zelenina, pecivo, jogurty, proste klasika.

Ale nakupuji take ty potraviny, co maji delsi zarucni dobu a pokud se neotevrou nepodlehaji zkaze nebo zvetrani (caj, kava, olej, cerealie, ryze, testoviny, sladkosti, nealko,alkohol atd. Kdyz opustim potraviny a koupim i nejakou drogerii, neco na myti rodiny nebo domacnosti, je 600 utraceno levou zadni, i kdyz urcite drogerie vydrzi asi dele nez mesic, co 2-3 mesice ji koupime urcite. Proto ja lidem radim, udelat 2 mesicni nakup, cimz se vyhnout postovnemu a povinny odber maji 2 mesice pokryty a pobiraji provize. Tim si nasetri na ucte GB na dalsi nakup. Pak uz nehledame co koupit, abychom splnili povinny nakup, ale hledame co jeste prikoupit v GB, abychom vycerpali provize a nemuseli to kupovat v beznem obchode.

Je treba vyhodne prihodit do baliku veci, jejichz nakup nam neni prijemny a nemusime se stydet u kasy pri osobni platbe (napr. toal.papir, vlozky, prezervativy). Taky vyhoda, ne?
Naposledy upravil Carbon Trader dne 15. 4. 2012 18:53, celkově upraveno 1
Carbon Trader
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron