Online supermarket GoldenBiz, podvod nebo ne?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Havers 15. 4. 2012 21:22



Ano, není co řešit!

http://eshop.goldenbiz.eu/index.php?mai ... d=494&m=37
Goldenbiz: 330,-
Cena za poštovné a balné na území ČR je 95 Kč.

http://www.jedenklik.cz/diesel/diesel-z ... etni-voda/
jedenklik.cz: 190,-
Cena za poštovné a balné na území ČR je 85 Kč.

Jak již jsem napsal, budu vyzobávat rozinky z akčních nabídek obchodů, a to jak internetových, tak kamenných.
Naposledy upravil Havers dne 15. 4. 2012 21:32, celkově upraveno 1
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 21:31

pan Y. píše:
Carbon Trader píše:Tedy dostavam provize i za nakupy lidi, ktere neznam osobne, ale privede je do nasi spolecne obchodni site nekdo z mych SP a jejich SP ...az do hloubky 5. 5x5x5x5x5 = 78tis, vzpominas?


Když už chceš dělat byznys, nechceš se aspoň naučit počítat, abys nalákal více lidí? Ten příkladový maximální měsíční příjem není 78 tis., to je jen příjem z páté linie...


ja pisu " ...az do hloubky 5. = 78tis". Nemyslim si, ze zavratne castky lidi motivuji, lidi obecne neradi jsou do neceho tlaceni, premlouvani. Radeji si otevrou reklamni letak, poskoci radosti u ceny zbozi, ktere nepotrebuji a leti do obchodu, ze usetri. Nechaji tam litr i kdyz sli pro vec za 300. Jsou ovlivneni jeste vice, ale maji pocit, ze na to prisli sami a tak je to dobre rozhodnuti.

Kdybych tady nekomu nabidnul, ze kdyz se zaregistruje, dam pod neho 10 lidi a on bude mit 250 kc slevu, myslis ze do toho pujde. Nepujde. Nechce byt manipulovany. Takze pekne si pokecame, ale registrace tady necekam.Chtel jsem feedback, reakce jsou zatim vsechny jen o cene vyrobku, marne hovorim, ze to je sice dulezite, ale neni to podstatou. Kazdy MLM ma predrezeny vyrobek, ale tvrdi, ze ho nikdo nema a tak se to neda tak snadno porovnat.

Tady je byznys s vyrobky co maji vysokou obratku, vsichni je znaji, tak by nemel byt problem, ale je...porovnavame, googlujeme a snazime se najit co nejvetsi duvod pro sebe, ze jsme do toho nesli. Jeste nikdo tady nerekl, je to dobry napad, zkusim se registrovat, 5 lidi oslovim a uvidime na konci mesice, jestli koupit balik nebo ne.

Kdyz v systemu vidite prijem 500, uvazujete jinak, sehnat lidi co chteji mit taky slevu 500 atd. GB jasne prohlasuje, ze cena nemusi byt nejlevnejsi na internetu, ale se zvysujicim se kapitalem a vetsi nakupni silou se taky casem mozna dostanou na uroven Tesca.

Kdyby to bylo vsechno idealni, nepisu tady diskuze, ale sepisuji registrace. Jsou to pocatky, ja to vidim pozitivne, investovat 600 do nakupu vyrobku, ktere stejne pouzivam, to prece neni zadna investice. Za to mi stoji toto podnikani vyzkouset. Jeslti se tady docitam, ze to nekdo vzdal po tydnu, tak je to myslim skoda.
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 21:37

Carbon Trader: nikoliv, ne kazdy MLM ma predrazene vyrobky/sluzby, jen ty je proste neznas.

Problem je, ze zatim nikdo z nas nevidi ani jeden duvod, proc do toho jit. Ja kdyz sam vstupuji do nejakeho MLM, tak me zajima, co mi to realne prinese, stejne tak ovsem, co to prinese lidem, kterym to doporucim. Nekoho si nastvat kvuli vydelane desetikorune? Do toho ti pujde jenom pako.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 21:59

Havers píše:


Ano, není co řešit!

http://eshop.goldenbiz.eu/index.php?mai ... d=494&m=37
Goldenbiz: 330,-
Cena za poštovné a balné na území ČR je 95 Kč.

http://www.jedenklik.cz/diesel/diesel-z ... etni-voda/
jedenklik.cz: 190,-
Cena za poštovné a balné na území ČR je 85 Kč.

Jak již jsem napsal, budu vyzobávat rozinky z akčních nabídek obchodů, a to jak internetových, tak kamenných.


A u Vietnamců je za 100,- ..aby ten obsah pak souhlasil, vyvětralých napodobenin je spousta :-)
Nechci se už opakovat.

-- 15. 4. 2012 23:17 --

S474N píše:Carbon Trader: nikoliv, ne kazdy MLM ma predrazene vyrobky/sluzby, jen ty je proste neznas.

Problem je, ze zatim nikdo z nas nevidi ani jeden duvod, proc do toho jit. Ja kdyz sam vstupuji do nejakeho MLM, tak me zajima, co mi to realne prinese, stejne tak ovsem, co to prinese lidem, kterym to doporucim. Nekoho si nastvat kvuli vydelane desetikorune? Do toho ti pujde jenom pako.


Ty delas MLM a doporucujes? Zajimave...
Tak mne pouc, ktery MLM je tak vyhodny a lidi ti za nej mohou urvat ruce? :-)

Jen pako se nastve kvuli desetikorune, kdyz ma moznost tisicovych prijmu. Prave pokud nekdo uvazuje co bude za mesic, dva, pul roku, tak ho ty desetikoruny netrapi. Kazdy kdo zacina podnikat investuje, ty by jsi chtel hned kolace. Myslis, ze bych na jednom jedinci co porovnava ceny od rana od vecera zbohatnul?

Sedni si do kuchyne, spocitej si kolik zbozi tam mas zbytecnych, co nejsou zdrave a kupujes je a pak se zamysli, jestli bys je mel kupovat, jsou to urcite vice nez ty desetikoruny co chces skudlit. Ja registruji lidi, co jsou nad veci a tim padem jsou prikladem dalsim. Mi urcite byznys neprekazis, ja budu dale registrovat. Denne do obchodu chodi lide a vsude se nakupuje. :)
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pan Y. 15. 4. 2012 22:19

Carbon Trader píše:... lidi obecne neradi jsou do neceho tlaceni, premlouvani.

Teď jsi na to kápnul. Už víš, proč se mi nelíbí nucení k povinné měsíční útratě 600 Kč?


Carbon Trader píše:Chtel jsem feedback, reakce jsou zatim vsechny jen o cene vyrobku

To není pravda. Jsou tu i jiné negativní reakce, např. viz můj první příspěvek v tomto vláknu - nucení k povinné měsíční útratě 600 Kč, nemožnost uskutečnit objednávku, když právě chci...

Carbon Trader píše:Jeste nikdo tady nerekl, je to dobry napad, zkusim se registrovat, 5 lidi oslovim a uvidime na konci mesice, jestli koupit balik nebo ne.

Asi nikdo ani neřekne...
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 4. 2012 08:10

Carbon Trader: proc bych mel zrovna tobe neco doporucovat? Ridim se heslem, ze nespolupracuji s temi, s kym bych nesel do klasickeho byznysu, takze smula.

Ja ti nic prekazit nechci, naopak ti preju, at ses uspesnej. Ovsem, to jak tady hlasite volas o tom, jak registrujes stovky lidi, tak bych rekl, ze spise naopak svedci o tvem naprostem zoufalstvi.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 16. 4. 2012 08:52

Ha, opravdu, v IE je zbočí v eshopu až na konci stránky.
Další zádrhel: Chtěl jsem kouknout, co stojí svíčková a losos na tataráky, a jestli tam bude k dohledání odkud to berou, a nějak to nemůžu najít...
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 16. 4. 2012 12:00

Hele, Carbone, abych ti to uvedl na pravou míru... Já jsem se registroval skoro na konci měsíce, takže se schylovalo k povinnému nákupu a pak mě to nadšení nějak přešlo, protože i když jsem tomu udělal hodně velkou reklamu a můj odkaz jsem poslal skoro 100 lidem, tak úspěšnost byla nulová, protože jako první věc v tom lidé vidí klasickou pyramidu či letadlo a ne MLM jak zmiňuješ ty.
Nicméně jsi jako poslední větu v příspěvku na mě napsal, že 20% sleva je fajn, ale že ty tam budeš mít rostoucí příjem. Na oplátku ti odpovím, že obchodní zástupci u mě začínají na 20% slevě, ale já mám i několik obchodních manažerů a ti mají kromě slevy pro manažery i pravidelnou odměnu ze svých podřízených a ze zákazníků a čím více bude obchodů a zákazníků, tak i tím bude narůstat jejich odměna. Takže defacto mám to postavené na stejném principu, ale nemusím tam dávat povinné nákupy, tak aby to bylo podobné pyramidě. Stačí lidi motivovat ke své práci a nebo zákazníky k nakupování...
bart.homer
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 16. 4. 2012 16:09

no, Barte, ani se nedivím, že už na tvé nabídky nikdo nereaguje. Tvoje inzeráty na hyperinzerci apod - vč. tvé přítelkyně a následná jednání a zdržování lidí od práce - jdi někam. Nejlépe do nemocnice :D :D :D - tvá oblíbená výmluva :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 16. 4. 2012 17:16

Carbon Trader píše:A u Vietnamců je za 100,- ..aby ten obsah pak souhlasil, vyvětralých napodobenin je spousta :-)
Nechci se už opakovat.


Mají 1736 vesměs pozitivních recenzí. Kolik jich má (a kde) Goldenbiz? ;-)
http://obchody.heureka.cz/jedenklik-cz/recenze/
Havers
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků