Nový projekt- Autoodstrejdy

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2012 23:48

autoodstrejdy píše:Pražská plynárenská má dobrou nabídku. Také u nás chtějí inzerovat.

Tak kdybych veril uplne vsemu, tak tomu, ze vas chce vyuzivat Prazska plynarenska neverim ani nahodou. A uz vubec ne tomu, ze na to nemaji penize :).

-- 5. 11. 2012 23:51 --

kitrab píše:Vlákno čistě komerční, reklama, smazat.

To zcela jiste, al myslim, ze to zde pusobi spise jako varovani. Ceny srovnatelne (spise vyssi) s autopujcovnami, servis oproti nim nulovy. Jen blazen by si u nich za takovych podminek pujcil auto a jeste vetsi blazen by jim daval 3,5 az 7 tisic za rok za vyveseni inzeratu.
A srovnani s ostatnimi podobmyni sluzbami (viz odkazovane autonapul) vychazi naprosto nekonkurenceschopne.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 6. 11. 2012 09:12

Tohle vlákno mě zaujalo. Už tím jak nick "autoodstrejdy" vystupuje.
Podíval jsem se na http://www.autoodstrejdy.cz. Jen množství překlepů a pravopisných chyb v textu je odrazující.
Přesto jsem se podíval do nabídky. BMW X6, v okrese Praha - východ, město Praha půjčuje nějaký Jan Veselý, email jan.vesely236@seznam.cz, tel. 736 536 261.
Citroen C6, v okrese a městě Hodníně nějaký Milan Blažek, email blažekmila45@seznam.cz, tel. 736 536 261.
Wolkswaen Touareg , v okrese a městě Cheb půjčuje Jiří Matuška, email Matuška89jiří@seznam.cz, tel. 736 536 261.
A tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Nikde není uveden rok výroby vozu, chybějí registrační značky.
Tj. jména a e-maily jsou odlišné (podle struktury emailu jméno, příjmení, číslice, očividně založené stejnou osobou), telefonní číslo je totožné.
Koukal jsem kdo to provozuje. Maniotic s.r.o. a jediným jednatelem je 25letý Hampl ze Dvora Králové nad Labem.
Tj. nějaký vesnický hoch s otřískanou Škoda Favorit zkouší rozjet podnikání na netu. Dosti neumným, komickým způsobem.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 11. 2012 09:28

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 6. 11. 2012 09:33

Klient ps: opravdu tleskam, tomuhle se rika vec opravdu "vydřenit". :tleskani

EDIT: tak jsem na to zbezne koukal a to tel. cislo je snad vsude. Spis bych to obratil, podarilo se nekomu najit auto, ktere ma jiny telefon?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 6. 11. 2012 10:18

Jedna věc se musí uznat: rozjíždět to mezinárodně a půjčovat rovnou i lodě nebo helikoptéry, povídat o týmu prvotřídních právníků za zády, to chce odvahu. To je dnešní škola mladých a dravých - umět prodat je na prvním místě.

Otázka je, když na ten tel. panu jednateli zavoláte a budete chtít to konkrétní auto půjčit - co se bude dít. Ve FAQ má "domluvte se s majitelem", ale jako prostředník zůstal.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 11. 2012 10:40

SocPredator: co asi: "Velmi rad bych vam to auto pujcil, ale je bohuzel v:
- servise
- nabourane, nepojizdne
- ma ho pujcene nekdo jiny
- prodane"

Doplnit si muzes takrka cokoliv.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.hampl 7. 11. 2012 16:50

Jste opravdu šikovní, ale vaše doměnky jsou špatné. Pane Patriku: PPN má oddělení řídící svoji autopůjčovnu, vede to tam pan Petera. A mají nějaký rozpočet na reklamu, který jim vedení každý rok zmenšuje.Takže momentálně nepokryjí rozpočtem ani nasmlouvané zakázky. Takže nemají peníze. Věřte-Nevěřte. :-]

Klient Ps: Když naleznete u inzerátu toto číslo tak to znamená, že máme s majitelem vozu buď jinou dohodu( provize z půjčení) nebo si nepřeje aby byl telefon na něj. Takže to jde přes nás. Neumíte si představit kolik stupidních dotazů lidé vymyslí. Dáváme lidem na výběr jestli chtějí tel kontakt na sebe nebo ne. Ale čísel tam najdete spousty :) Jo a mám VW Golf Gti, bydlím v Praze. :potichu Budu upřímně rád, když mě na chyby upozorníte. Jak do toho člověk čumí dlouho tak to pak nevidí.

S474N : Vše co máme na webu je v k půjčení, kromě dvou aut. Ty jsou prodaná. Volejte, pište :-D
Tomáš Marný: Máme více projektů 8-D
Jsem rád za spostu kritiky a nedůvěry, ale opravdu jsem nezačal psát na toto forum abych Vám lhal. Nejsem člověk, který to má zapotřebí. Rád zodpovím další dotazy.

Martin Hampl, jednatel
martin.hampl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 7. 11. 2012 19:06

Hample, nejvtipnější je, když si blbec myslí, že je chytrý a všechny přečurá. :-) Každý vidí, že jsi si udělal stránky podle šablony, stáhl několik fotek aut z autobazarů a vydáváš je za své fiktivní inzerenty. A doufáš, že se ti chytí nějaký hejl, který ti za umístění fotky na webu, který nikoho nezajímá, zaplatí 5 litrů.
Který poptávkovo-nabídkový server by odmítl na svých stránkách zdarma poskytnout prostor pro tak velkou firmy jako je Pražská plynárenská? :-))
To tu může tvrdit fakt jen úplný *****, co se přistěhoval z vesnice do Prahy a bydlí se 6 podobnýma chytrákama v 3+1 někde na periferii.
Naposledy upravil Marek Lutonský dne 9. 11. 2012 10:32, celkově upraveno 1
Důvod: Odstranění vulgarismů
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod DrumSession 7. 11. 2012 20:18

No já bych to zase tak razantně neodsuzoval. Přijde mi to zajímavá nabídka pro toho, kdo nechce auto nebo se mu občas hodí druhé. A cena třeba nemusí být vždy ten nejdůležitější parametr. Někdo třeba ocení úsporu času. Jednoduše každá služba si najde své zákazníky. No tak proč ne ?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 11. 2012 21:11

martin.hampl píše:Tomáš Marný: Máme více projektů 8-D

No to jsem se právě všim... Stovky projektů a na všechny jeden jedinej mobil... Stačí dát to číslo do Google a vyplivne to takovejch stránek, že se člověk nestačí divit.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.hampl 7. 11. 2012 22:01

Stránky podle šablony :) fotky z autobazaru :) Nemůžes dávat dohromady Pražskou plynárenskou a půjčovnu Pražské plynárenské. Nebudeme jim dělat reklamu když nemají peníze a auta půjčují za 400kč na den. Nabízeli jsme jim exklusivní smlouvu pro auta na CNG a za to jsme chtěli peníze.
Teď jednáme s jinýma.

Asi jsi nikdy nepodnikal, že takhle mluvíš. Já se přestěhoval hlavně z Londýna do Prahy. Ve Dvoře mám akorát část rodiny ty mudrci.
martin.hampl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 11. 2012 22:20

Čirou náhodu jsem si právě vzpomněl na jednoho člověka, který měl někdy v r. 2002 na dveřích své Schade 120 ceduli "Zde může být vaše reklama"... Nic jiného, než reklama Kovošrotu, mne nenapadala ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Klient ps 8. 11. 2012 08:41

Hample, kazdy clovek s IQ alespon 41 chape, ze nechat na svem webu inzerovat Prazskou plynarenskou, byt zdarma, znamena moznost si tuto firmu napsat do referenci. Tim bys podstatne zvysil svou sanci uspet.
Ale chapu, ze tvuj "uspesny" projekt s tymem spickovych pravniku v zadech, rozrustajici se do cele Evropy, nic takoveho nepotrebuje.
Na www.autoodstrejdy.cz jsem objevil dalsi perlu. Ceny pronajmu vozu se ridi podle zakona o cenach c 526/1992 Sb.
Jsi k smichu. Nepochybuji vsak, ze par nuzak do jeste vetsi nouze privedes.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ka-spel 8. 11. 2012 09:25

526/1992 sb. O státních jazykových školách a státních jazykových zkouškách, zrušeno 13.1.2005 - ASPI :D

Tak jedině 526/1990 sb. O cenách
Naposledy upravil ka-spel dne 8. 11. 2012 09:39, celkově upraveno 1
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků