Nový projekt- Autoodstrejdy

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 8. 11. 2012 18:00

martin.hampl píše:dej si ten zakon do google a najdes to.tyka se to smluvnich cen to zaprve a zadruhe tu smlovu delala pravni kancelar.

https://www.google.cz/#hl=cs&output=sea ... 20&bih=976

tak se uklidnete :) no?????? co ted???

Co ted? Ze jsi jeste vetsi *****, nez tu kdo doufal. Maji tam chybu v nadpise, ale uz v URL toho dokumentu je rok 1990, stejne jako primo v tom dokumentu.

Vlakno rozhodne nemazat a naopak prosim administratory, aby byly jeho prispevky uzamceny pro zmeny.
Naposledy upravil Marek Lutonský dne 9. 11. 2012 11:34, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněny vulgarismy
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod libol 8. 11. 2012 18:37

S474N - vidím, že půjdeš mýt auta se mnou ;-). Nechápeš - renomovaná právní kancelář a odkaz na google - kdo by to rozklikával, kdo by to četl - jenom nějaký amatér.

Mi to hlava fakt nebere - psát umí a číst ne :-(
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 8. 11. 2012 18:47

libol: super, ty budes mejt a ja inkasovat :mrgreen:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod vyhlidkajan 9. 11. 2012 19:16

Řešíte nesmysly. Je to pořád ten stejný zákon. Je jedno zda je uveden rok 90,92,95
Jine uvedeni roku uvadeji pouze drobnou zmenu v zakone, ale jadra veci se tykat nemusi. Projektu davam palec nahoru :tleskani
vyhlidkajan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SocPredator 9. 11. 2012 19:43

A to jste vygooglil nebo to učí v Plzni? To není dobré ani jako vtip.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 11. 2012 19:46

vyhlidkajan: dalsi z fake registraci? Nebo si mel zrovna ciste "nahodou" nutkavou potrebu se kvuli zrovna tomuto tematu zaregistrovat a sdelit nam to?

EDIT: koukam, ze si evidentne dotycny pan stezoval, kdyz uz zasahl i sam velky Marek L. V kazdem pripade, pouzite slovo neni vulgarismus, nicmene lekarsky termin.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod iura 9. 11. 2012 21:32

vyhlidkajan píše:Řešíte nesmysly. Je to pořád ten stejný zákon. Je jedno zda je uveden rok 90,92,95
Jine uvedeni roku uvadeji pouze drobnou zmenu v zakone, ale jadra veci se tykat nemusi. Projektu davam palec nahoru :tleskani

To se pleteš, např. zák. č. 40/1964 Sb. je Občanský zákoník, kdežto zák. č. 40/2009 Sb. je trestní zákoník, tedy jsou to rozdílné zákony, když mají každý z nich jiný rok. Stejně tak např. zák. č. 361/2000 Sb. je zákon o provozu na pozemních komunikacích a zák. č. 361/2003 Sb. je zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, tedy také dva rozdílné zákony se stejným číslem, ale rozdílným rokem.
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 11. 2012 21:33

No a hlavně jsem koukal, že celý thread skončil v koši, naštěstí už je zase na světě. Tohle je totiž nejlepší boj proti podobným spamerům, kteří si myslí, že v diskusním fóru si budou dělat reklamu zadarmo a pak se hrozně diví, že lidi zde nejsou úplně blbí a zjistí si (a pro ty línější i doplní) potřebná data. Výsledek je, že spamer by si raději ruce urazil, že to sem vůbec dával a příště (a jemu podobní) si to raději rozmyslí - výsledkem je méně spamu v diskusích.

Takže za mě - pro potenciální nájemce nenabízí projekt nic extra zajímavého. Ceny plus mínus odpovídají běžným cenám v autopůjčovnách, kde za ně ovšem dostane nesrovnatelně jiný servis. Další konkurencí je jiné komunitní sdílení vozidel, kde ovšem zase dostane podstatně nižší cenu.

Já se ale domnívám, že je zaměřen spíše na pronajímatele, kde předpokládá, že "slibem" super zisku z nich vyláká nemalé peníze za inzerci, přičemž se nijak nepodílí na rizicích (jak poškození auta ze strany nájemce, tak toho, že vozidlo nebude pronajmuto na dostatečně dlouhou dobu, aby se alespoň zaplatily náklady na tu inzerci). I když, jako v případě inzerce na automobilech není úplně nepravděpodobné, že se najde pár hejlů, kteří na to skočí. Z toho trojúhelníku (nájemce, pronajímatel, provozovatel serveru) tak jako jediný vítěz vychází právě provozovatel serveru.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod martin.hampl 10. 11. 2012 19:43

Stále srovnáváte, ale nemáte podle čeho srovnávat. Nevíte v jakém stavu jsou automobily tudíž nemáte právo soudit. Stejná služba v ČR neexistuje. V USA a v Británii stejný systém za stejných podmínek funguje. třeba zde https://www.whipcar.com/
Psal jsem, že si nás každý může vyzkoušet. Takže ve finále nemůže být nespokojený zákazník. Ceny? řešit ceny pronájmů není na místě, protože to je věcí majitelů a jsou smluvní.
Ale asi to nečtete.

-- 10. 11. 2012 19:59 --

A pane Patriku, jestli si myslíte, že v autopůjčovnách dostanete nějaký super servis :-) Určitě jak v kterých. A stejné to je u našich majitelů aut. Někdo je prase a jiný nesnese ani smítko prachu.
Než byla tato služba spuštěna tak jsem si půjčoval hojně dodávky po celé Čr a za solidní cenu jsem nebyl spokojen ani jednou. Chování bylo hrozné a stav otřesný. Věřím, že jsou i super autopůjčovny, které mají bezva servis a přístup, ale je jich minimum. Některé s námi spolupracují. Máme také vyšší návštěvnost než oni. Takže tím chci říct, že nemůžete házet vše do jednoho pytle. Osobně jsem viděl většinu aut co nabízíme na autoodstrejdy a stav je výborný. Je to také podmínkou aby lidé mohli dát auto k nám do systému. Plné pojištění a dobrý technický stav,čistota je samozřejmostí. Ale než něco napíšete tak si nás vyzkoušejte a pak pište zkušenosti, ale doměnky nejsou na místě. Myslím že dodávku za 500 si v Praze jinde nepůjčíte nebo to spíš vím. A BMW X6 za 4000kč také ne. Máme i zajímavé nabídky. Autopůjčovny nejsou naši konkurenti, ale klienti. Aby jste to lépe pochopil. Zda li máme chybu v tom zákoně o cenách-to musím prověřit u právníka, který to dělal. Já nejsem odborník na právo. Tím, že jsem napsal toto vlákno jsem samozřejmně chtěl zviditelnit projekt, nečekal jsem ale tolik nedůvěřivých lidí a tolik negace na základě doměnek.

Martin Hampl
martin.hampl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kitrab 10. 11. 2012 20:40

už jen to jak tady na 3 listech obhajuješ své nejlepší právníky jak jsou bezchybní apod. a nyní přiznáš, že je tam asi chyba. řekni právníkovi asi a spadne na zem smíchy :). připomnělo mi to "směroplatné" a Jechovou ! :). taky se asi nechtěla stěhovat.
pominuly spekulaci cena, kvalita samo o sobě nepřesná informace nevzbuzují důvěru obecně.
kitrab
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 11. 2012 21:29

Nemohl by to tady už nějaký moderátor locknout? Zasmáli jsme se, Hampl si tady dělá zadarmo reklamu, a nakonec snad ještě nachytá nějakého vola, kterému vysvětlí, že BMW X6 sice není momentálně k dispozici, ale pro jeho potřeby stejně stačí Fáčko...

BTW chtěl bych vidět trubce, který zmiňované BMW X6 nebo něco na podobné úrovni půjčí úplně neznámému člověku...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 10. 11. 2012 21:57

U diskuse autoodstrejdy jsem se hezky odregoval, hloupost jednatele Hampla byla legrační, osvěžující. Teď už začíná být obehraná, nudná a taková bez jiskry.
Já bych poprosil jednatele Hampla, aby nám představil svůj další projekt. Ať se to tu zase hezky po hamplovsku rozjede. :-)
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod luk.zah 10. 11. 2012 23:52

Léta tady čtu diskuze a již dlouho přemýšlím o registraci, ale až auto od strejdy mě k registraci donutilo.
Dle mě se jedná o podvod typu reklama na autě - tahají z lidí peníze za registrace v jinak bezcenném a nijak prospěšném projektu.

Celé to *****í - třeba i to, že ta BMW X6, co ji pan Jan Veselý z Prahy - východ nabízí za 4000 Kč denně má žluté SPZ
[url]
http://www.autoodstrejdy.cz/detail.php? ... _profil_up[/url]
luk.zah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod X123 11. 11. 2012 01:34

Njn, vypadá to, že tam je jedna firma (hykro) a pár lidí (cca. 5 ks jsem napočítal - Punto, Leon, čtyřkolka, Tiguan a ještě někdo tam byl), pokud i ty nejsou smyšlený - ale podle tel. čísla o nich člověk něco najde...
X123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod martin.hampl 11. 11. 2012 03:02

Na konci ledna 2013 mě uvidíte v byznysparku. Pro toho, kdo nezná... http://www.byznyspark.cz Tam se o mě dozvíte úplně všechno a vše o projektech, které mám za sebou na kterých pracuju a o autoodstrejdy. Mějte se hezky, nepotřebuju Vám zde vysvětlovat donekonečna pořád to samé nebo někoho o něčem přesvědčovat. Děkuji za Vaše názory ať už byly jakékoliv :)
martin.hampl
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka