Mít podíl z obratu MasterCard?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PetrAsch 3. 3. 2015 20:23

Všechny údaje počínaje mobilem jsem vygoogloval.
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yowie 3. 3. 2015 21:11

PetrAsch: jj, přesně tak, chcete s někým spolupracovat, pronajmout mu byt, chodí s Vaší sestrou... atd....

Důsledně si ho progůglujte...

Možná se dozvíte něco, co nechcete, nicméně stále lepší dříve, nežli později...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 3. 2015 00:23

Petr zadal údaje dostupné běžně na internetu, tak v čem je problém?? Chlapec zde provádí makléřské služby, takže se nemusí stydět za to, že byl zveřejněn ;-)

Každopádně souhlásím s tím co napsal Patrik a v podstatě je mi úplně u zádele, jestli nějaké ty peníze z plateb odvede obchodník bance nebo jiné židovské společnosti..Pro mě jsou důležité bonusy od bank a až jednou nebudou, nebudu ani kartu mimo bankomat využívat ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 4. 3. 2015 02:08

tomsyk45 píše:
PatrikChrz píše:
tomsyk45 píše:Po nikom peníze nechci. Dostávám zaplaceno od obchodů za marketing, zákazníci využívají kartu zcela zdarma.

No vidíš a u těch kreditek nemusíš dělat ani ten marketing a nejen, že ji dostaneš zdarma, ale ještě k ní dostaneš 500 - 2000 Kč :). Prostě s ní jen platíš jako s jakoukoliv jinou platební kartou všude, kde akceptují platbu kartou.
Samozřejmě že dostanete, protože chtějí abyste utrácel a určitě vaší kartu používáte a hádejte kdo má podíl z vašich obratů? Ano ta společnost která vam tu kartu vydala :) tak to prostě je! A vy dál kartu dalším lidem doporučit nemůžete, pouze ten kdo vám ji vydal. No jo, banky rádi podpoříte aby byly bohatý.


Ale houby, my (asi narozdíl od tebe) víme docela přesně, jak provize za platební karty fungují, například víme, že Citibank na každé platbě vydělá 1,6% a přesto nám dá 2%, tj. z tohodle rozhodně banka bohatá nebude.

A jen trošička googlení ukáže, že MasterCard má z každé platby daleko míň (řádově centy za transakci + desetiny procenta z objemu), takže chtít odměny/slevy/výhody od MasterCard místo od banky bude nutně horší (a navíc není vůbec zřejmé, proč by MasterCard vůbec chtěl nějaké slevy dávat; pravděpodobně to nedělá a je to jenom zkratka, aby to na těch MLM kurzech nebylo moc složité.)

Říkáš, že pro bohatství je potřeba jenom tvrdá práce. Plně souhlasím—a doporučil bych začít tvrdou prací na ověření „faktů“, které ti různí lidé tvrdí, jak v tomto fóru tak na těch MLM kurzech. Vždy platí caveat emptor. Pro začátek klíčová slova “interchange fee” a “network fee”.

(A protože tenhle typ ověřovací práce nevede k bohatství, jen k prevenci ztráty bohatství, další tip na tvrdou práci je naučit se něco, co jiní lidé považují za užitečné a chtějí za to platit, a být v tom dobrý. Ne užitečné tak, že je potřeba zákazníky nahánět, ale užitečné tak, že zákazníci/zaměstnavatelé shánějí lidi/dodavatele a ochotně vezmou/koupí od každého, kdo to aspoň trochu umí a chce aspoň trochu přijatelné peníze—natožpak když je kandidát/dodavatel opravdu dobrý. To už k bohatství víceméně stačí samo o sobě, i když naučit se pak rozumnět financím a investicím jen prospěje.)

Tak a to by jako rady zdarma někomu, kdo o ně asi nestojí, pro dnešek stačilo ;-)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 3. 2015 09:48

Klient ps píše: Podílet se na zisku MasterCard zní, až neuvěřitelně...


Co komik nabizi, neni podil na zisku. Je to stejne jako kdyz treba banka vraci jako bonus posledni splatku.
Neveritelne to byt nemusi. Staci si koupit akcie spolecnosti Mastercard. Pak bude mit clovek narok na podil ze zisku.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 3. 2015 10:27

S těmi sliby na zbohatnutí bych byl hóóódně opatrnej :D : http://www.novinky.cz/krimi/363232-fale ... 0-let.html
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsyk45 4. 3. 2015 10:51

PetrAsch píše:Všechny údaje počínaje mobilem jsem vygoogloval.

Kdo vám dovolil zveřejňovat moje osobní údaje? Já teda ne! Tohle už je trochu moc. Dnes jsem to ohlásil!
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 3. 2015 10:56

Kromě toho, že je namachrovanej, je ještě blbej... Na lampárně na nákladním nádraží mají z toho ohlášení jistě radost. A nezapomeň si postěžovat u Googlů.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsyk45 4. 3. 2015 10:58

Tomáš Marný píše:Kromě toho, že je namachrovanej, je ještě blbej... Na lampárně na nákladním nádraží mají z toho ohlášení jistě radost. A nezapomeň si postěžovat u Googlů.

Ohlásil jsem příspěvek, nevim kdo je blbej.
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 4. 3. 2015 11:33

Mohl bych taky něco ohlásit?

Tak já hlásím, že jsem ještě dnes nekakal. 8-P
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 4. 3. 2015 11:44

A já doplním další údaje, fotečka (profilovka G+):
Obrázek

Datum narození: 10.07.1993

A fakt, že chlapeček 17.06.2014 přerušil živnost, je taky celkem zajímavý a skoro až napováženou.

A opakuji, že se jedná o volně dostupné údaje, které chlapec sám zveřejnil nebo jsou ze zákona dostupné ve státních registrech.
Naposledy upravil xtonda dne 4. 3. 2015 12:35, celkově upraveno 1
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 3. 2015 11:46

tomsyk45 píše:nevim kdo je blbej.

Znáš tu pohádku, jak ta královna říkala "Zrcadlo, zrcadlo, ukaž mi..." :lol: ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 3. 2015 11:46

tomsyk45 píše:Ohlásil jsem příspěvek, nevim kdo je blbej.


Tak schválně: A komu, myslíš, žes ho ohlásil? :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PetrAsch 4. 3. 2015 11:59

tomsyk45 píše:
PetrAsch píše:Všechny údaje počínaje mobilem jsem vygoogloval.

Kdo vám dovolil zveřejňovat moje osobní údaje? Já teda ne! Tohle už je trochu moc. Dnes jsem to ohlásil!


SÁM JSTE VŠE ZVEŘEJNIL NA WEBU. Tak se nesmíte divit.

Pro Vaši informaci, sepsal jsem postup, jak jsem Vás během pár minut vyoogloval:


Jako první krok jsem zadal jsem do google Váš nick: "tomsyk45". Na pátém místě je vaše facebooková stránka, https://www.facebook.com/penizezpet/tim ... e_internal
kde ve složce "infomace"máte uveden i mobil

Když zadám do google Váš nick + Lyoness, na prvním místě je hned tato stránka:
http://www.mylyconet.com/48865918/
tam máte jméno, mobil, email....

Když zadám do google jméno + mobil, vyskočí tohle: http://uzivatel.hyperinzerce.cz/uzivate ... as-sykora/

Tam jsou i Domažlice.

No a pak není nic snazšího, než se podívat do rejstříku
Tomáš Sýkora z Domažlic tam byl jediný.
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 4. 3. 2015 12:06

Pane Sýkoro, když jste tak odbojný a chcete něco ohlašovat, tak ohlásím já Vás. Na ČOI. Propagujete tu svou podnikatelskou činnost a nikde není uvedeno Vaše IČ.
Edit: a borec má přerušenou činnost, to bude pokutička nejen od ČOI.
Naposledy upravil Klient ps dne 4. 3. 2015 12:10, celkově upraveno 1
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků