Mít podíl z obratu MasterCard?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 3. 2015 16:06

Teď už bych taky nic nemazal, když se to nestoplo hned v zárodku. Oni si pak někteří jedinci alespoň uvědomí, že za svými slovy a činy si mají stát a ne spoléhat na anonymitu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 3. 2015 17:39

nic se mazat nebude. Doufal jsem že to bude podobná zábava a jsem rád že jsem se dočkal.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsyk45 5. 3. 2015 20:11

mikicz píše:nic se mazat nebude. Doufal jsem že to bude podobná zábava a jsem rád že jsem se dočkal.

Máte zvláštní způsob zábavy. :)
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 5. 3. 2015 21:16

Lepší než zakládat nová témata k nahnání oveček
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejjara 5. 3. 2015 21:40

No dobre jste mu tu ale zatnuli tipec. Zacim se vas take bat. :hmm:
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yowie 5. 3. 2015 22:08

No tak ty MLM kecy, tím se dá sejmout každý naivka, který začne opakovat mantru Kyiosaki, Buffet, Gates, atd. atd.

Ještě horší je však realita:

http://ekonomika.idnes.cz/regulace-mezi ... clanek-box

Lyoness stavěla svou pyramidu právě na rozdílu mezi tím, co zaplatil spotřebitel a tím, co skutečně dostal prodejce, takže podle mě se blíží krach další pyramidy...

Je to podobné, jako když svého času postávali všude prodejci levných tarifů na mobil. Dnes už je to tak levné a možností je tolik, že by se nikdo z nich neuživil... Prostě dinosauři mizí... Čest jejich památce... :lol:
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomsyk45 5. 3. 2015 22:29

yowie píše:No tak ty MLM kecy, tím se dá sejmout každý naivka, který začne opakovat mantru Kyiosaki, Buffet, Gates, atd. atd.

Ještě horší je však realita:

http://ekonomika.idnes.cz/regulace-mezi ... clanek-box

Lyoness stavěla svou pyramidu právě na rozdílu mezi tím, co zaplatil spotřebitel a tím, co skutečně dostal prodejce, takže podle mě se blíží krach další pyramidy...

Je to podobné, jako když svého času postávali všude prodejci levných tarifů na mobil. Dnes už je to tak levné a možností je tolik, že by se nikdo z nich neuživil... Prostě dinosauři mizí... Čest jejich památce... :lol:

1) Lyoness není pyramida, ale je to MLM
2) Lyoness spolupracuje s coca-cola, apple, ted nove i se salesforce http://www.salesforce.com/eu/?ir=1 jeden z nejdrazsich marketingovych nastroju na svete, ktery vyuziva napriklad facebook. Pokud o teto spoleecnosti nic nevite, prosim nevyjadrujte se k tomu, Dekuji.
3) Oveček je vždy více, že? A vy jste tady uplne vsichni proti me. Vy tady jste do jednoho uplne stejny. Vsichni sdilite uplne stejne nazory a mysleni. Proste diskuteri, kteri nic jinyho nedelali a ani nikdy nic nezkusi a budete si myslet ze o vsem vsechno vite nejlip.

-- 5. 3. 2015 23:33 --

Tím že Lyoness krachne, jste me hodne pobavil :D :D Je videt jaky mate prehled. Nedavno se k Lyoness pripojilo i ferrari, ale ono krachne :D Urcite by do toho tyhle firmy sly :D viz odkaz: https://www.lyoness.com/cz/stores/it-it ... 3809000016

-- 5. 3. 2015 23:40 --

A zdejší administratory vubec nechapu, ja se omluvim, chci to ukoncit, poprosim je a oni se mi znovu vysmejou a znovu me zesmesnuji. Tohle je cyberšikana jak vyšitá. Prominte, ale tohle opravdu prehanite. Nevim proc nemuzete prijmout mir a ukoncit to tu, radsi reknete ze jste rad ze jsem to udelal a mohl jste se pobavit. Co to ma byt? Vy se bavite na ukor ciziho nestesti? Ja jsem vas hezky poprosil a vy na me takhle.. ja uz nevim co mam delat, opravdu jsem si tu chtel pratelsky pokecat, nechovate se jako rovny k rovnymu!
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yowie 5. 3. 2015 22:49

tomsyk45: Nee...:-)

Ani už do tebe nechci kopat. Přijde mi to v podstatě směšné, ale o čem je Lyoness? O tom, že lidé platí kartou a dostávají určité procento zpět, stejně jako vyšší procenta dostávají od spousty poskytovatelů kreditních karet.

A teď, proč od Lyoness odešlo Tesco, ale omg, "zatleskejme si" připojilo se Ferrari? Kolik plateb ročně se uskuteční v obchodních domech Tesco a kolik u dealerů Ferrari?

A salesforce? Víte vůbec, co to je? Já v tom systému fungoval v rámci nadnárodní korporace už cca 5 let zpět. Primárním cílem téhle firmy jsou korporace. Lyoness? To je sranda. Pokud z toho pro ně něco kápne, proč by to neudělali? Když Vaši manažeři z Vašich peněz dají přes 100 000 dolarů, může Vám Lyoness doporučit třeba i bývalý americký prezident, stejně jako Amway...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomsyk45 5. 3. 2015 22:55

Ano dostavaji urcite procento zpet, ale i v kombinaci s ostatnima kartama! A tesco odeslo, protoze si udelali svuj vlastni vernostni program CLUBCARD! Ovsem Lyoness se rozsirilo do dalsich zemi a Tesco s zacina vracet, uz je partnerem Lyoness opet na Slovensku a uz i v Anglii....
JA tim jen chtel rict, ze Lyoness rozhodne nema nakroceno ke krachnuti, jak vy pisete.., nebo jak se domnivate.
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 3. 2015 22:57

malejjara píše:No dobre jste mu tu ale zatnuli tipec. Zacim se vas take bat. :hmm:

Že někdo odhalí tvoji pravou identitu?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod yowie 5. 3. 2015 23:00

tomsyk45 píše:A zdejší administratory vubec nechapu, ja se omluvim, chci to ukoncit, poprosim je a oni se mi znovu vysmejou a znovu me zesmesnuji. Tohle je cyberšikana jak vyšitá. Prominte, ale tohle opravdu prehanite. Nevim proc nemuzete prijmout mir a ukoncit to tu, radsi reknete ze jste rad ze jsem to udelal a mohl jste se pobavit. Co to ma byt? Vy se bavite na ukor ciziho nestesti? Ja jsem vas hezky poprosil a vy na me takhle.. ja uz nevim co mam delat, opravdu jsem si tu chtel pratelsky pokecat, nechovate se jako rovny k rovnymu!


Víte, to je asi pro výstrahu ostatním, v podstatě to neberte osobně, v určitém, velmi krátkém, časovém období, jsem tomu možná věřil taky, jenže když borec, co přijede starou oktávkou vypráví o milionech na školení partners, inteligentnější a zkušenější člověk zkrátka prozří rychleji. Neberte to jako že se nad Vámi někdo povyšuje. Berte to jako lekci a raději zkuste být dobrý a ještě lepší v tom, co umíte, než v okrádání lidí kolem sebe. Nic víc za tím nehledejte, opravdu to není nic osobního, spíš jen alergie na neustále dokola se opakující lži o Gatesech, Buffetech atd.

Ale já chápu, že Vy za to nemůžete a do hlavy Vám to natloukl někdo jiný, ve 22 jsem byl taky naivní tele, co si budeme povídat...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomsyk45 5. 3. 2015 23:01

[quote="yowie"][/quote]

Jo a chtel jsem Vam rict, ze jsem rad ze mate svuj nazor a dokazete se mnou normalne diskutovat a prosazovat Vas nazor, bez toho aniz byste mne uraze, diky ze tu je taky nekdo normalni :) lidi se proste nikdy neshodnou a vzdycky to kazdy bude videt nejak jinak, ale urazet se navzajem nemusime.
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xtonda 5. 3. 2015 23:03

Jaká je struktura MLM, když ne pyramidová?

A k tomu ostatnímu, bavíme se dál Obrázek
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomsyk45 5. 3. 2015 23:05

Ja jsem odjakziva snilek a poznal jsem lidi, zakladatele Lyoness, nejezdi v octavii a rozhodne nikoho neokradam, ja pouze rozdavam kartu, ktera je absolutne zadarmo a setri lidem penize pri jejich nakupech, to je vsechno :) okradani je mozna tak to financnictvi, jak jste psal. Ale je to o lidech, nekdo nastavi smouvu tak aby z toho mel nejvetsi provizi a nekdo je poctivej a nastavi ji tak aby bya vyhodna pro klienta, ale je pravda ze vetsina si snazi nahrabat do kapes. To je proste dnesni svet.

-- 6. 3. 2015 00:10 --

xtonda píše:Jaká je struktura MLM, když ne pyramidová?

A k tomu ostatnímu, bavíme se dál Obrázek


Jaká pyramidová struktura? :D MLM je forma prodeje. Je to síťový marketing. To je celý. Pokud je podle vás MLM pyramida, tak to je potom pyramida vsechno, protoze v kazdy firme je majitel(ten ma nejvic) pod nim je reditel, pod nim jsou manazeri a pod nima zamestnanci, urednici a udrzbari(maji nejmin). Znate Ivo Tomana? Zkuste si precist jeho knihu. http://www.ivotoman.cz/kdo-je-ivo-toman jeho web.
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 3. 2015 23:17

tomsyk45 píše:A zdejší administratory vubec nechapu, ja se omluvim, chci to ukoncit, poprosim je a oni se mi znovu vysmejou a znovu me zesmesnuji.

Kristovanoho, když to chceš ukončit, tak proč sem píšeš ty svoje bláboly dál a dál??? Tak to prostě ukonči, nic už nepiš a za chvíli po tomhle vlákně neštěkne pes, kapišto?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků