Sociální síť, která Vám platí!

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 18:29

:pozor opět spam, příspěvek byl nahlášen adminovi, prosím o smazání těchto spamů, posledních 7 příspěvků. Své příspěvky si doplním. Představte si, že někdo pročítá fórum a musí nejprve pročíst poznámky jako To je letadlo a další.
TSU je MLM + sociální síť, letadlo to není, ale nakonec je to přece jedno.
Děkuji
TSU
MartinVe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vilik 25. 5. 2015 19:10

Tak spam jsi nahlásil ano? Ty tu zasí*áš fórum kravi*ami a budeš tu někoho obviňovat ze spanerství. Jdi si ten svůj eroplán nabízet na šmejdské akce. Tam možná uspěješ. Tady jsi jen trapný.
vilik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yowie 25. 5. 2015 19:18

MartinVe: Ty kráso a ten Avatar... :-D :-D :-D

Néé, všichni Vám věříme, že jste milovník pyramid. Zatím to tak vypadá, pokud si sám ze sebe neděláte srandu, což by se mi tedy velmi líbilo. Takový smysl pro humor mám rád ;-)

Dneska už se dá MLM naroubovat na cokoliv, dokonce jsem nedávno viděl MLM založené na humanitárních příspěvcích na tuleně, nepálce, na cokoliv...

Produkt je dnes opravdu cokoliv, proto MLM s !produktem! dnes opravdu nic neznamená a už vůbec ne, že se nejedná o ty Vaše tisícileté památky...
yowie
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 5. 2015 19:21

Taky jsem dostal SZ a hned dvě, ať prý nespamuji v diskuzi.
Asi jsem pánovi šlápl na kuří oko.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod kitrab 25. 5. 2015 19:22

Také mám 2 SZ.
kitrab
Diskutér

Odeslat příspěvekod vilik 25. 5. 2015 19:25

On by totiž pán měl tady nejraději jen své příspěvky a ostatní smazal. Opravdu žasnu, co se dokáže urodit v některých makovicích. :mrgreen:
vilik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 19:27

Asi je lepší psát zprávu a tomu dotyčnému to vysvětlit, než zaplavit diskusi spamem.
Naposledy upravil MartinVe dne 25. 5. 2015 19:28, celkově upraveno 1
TSU
MartinVe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 5. 2015 19:27

MartinVe píše::pozor opět spam, příspěvek byl nahlášen adminovi, prosím o smazání těchto spamů, posledních 7 příspěvků.

Se nad sebou trochu zamysli - nacházíš se na cizím fóru a děláš tady reklamu. Slušný podnikatel si reklamu zaplatí - zaplatil sis zde reklamu, nebo vlastníš tento web, že si můžeš poroučet, jaké příspěvky zde budou publikované? Naopak máš štěstí, že neoficiální politika tohoto fóra je hned nebanovat trolly jako jsi ty - ať se každý podívá, kdo si dá vygooglit "MartinVe" co je to za d...a :-)

Mimochodem, když jsme už u toho, kde máš na svých stránkách uvedeno IČ? Dle jakého paragrafu daníš tyto své příjmy?
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod zajemceotsu 25. 5. 2015 20:25

Opravdu nejsem "MartinVe". Svoje příspěvky jsem psal proto, že mě napadlo zkusit řetězit vlastní profily.
Můj pohled - proč to nezkusit, když je to zdarma. Nejhorší možný výsledek je ztracený čas.
Daně, kdyby z toho náhodou něco bylo? §10

Pokud to adminu vadí, ať mé příspěvky klidně smaže.
zajemceotsu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paty07 25. 5. 2015 22:37

Ty jo řekni nám k tomu něco víc. Chci taky vydělávat hromadu peněz, mít ferari a spoustu krásných koček :love: :love:
Jak co nejvíc urychlit sypání peněž? O:-)
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 23:08

Zas další screen, kamarádka válí, hlavně má pár dobrých lidí v síti a bohatě to stačí. Za chvíli už bude zas vybírat na paypal, někdo to prostě umí rozjet, ale chce to mít správný lidi kolem sebe. :tleskani

-- 25. 5. 2015 23:14 --

zajemceotsu píše:Opravdu nejsem "MartinVe". Svoje příspěvky jsem psal proto, že mě napadlo zkusit řetězit vlastní profily.
Můj pohled - proč to nezkusit, když je to zdarma. Nejhorší možný výsledek je ztracený čas.
Daně, kdyby z toho náhodou něco bylo? §10

Pokud to adminu vadí, ať mé příspěvky klidně smaže.

Možná se vystavujete riziku, že dostanete ban, supermonetizace není povolena, člověk to musí používat jako fb a jiné sítě, viz můj blog, já mám také 2 profily, ale nějak vzájemně se nepodporují, na první profil jsem nabral pár lidí a mám tam pasivní příjem 0,1$, nic to není, jsou aktivní jen 3 lidi a ani ne denně
Přílohy
laura moneti.jpg
denní zisk tsu
laura moneti.jpg (45.95 ) Zobrazeno 1159 krát
TSU
MartinVe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MartinVe 26. 5. 2015 23:08

TSU update:
Rex Dow a šek na x$, minimálně je tam 100$, a jako bonus 2 samolepky 8-)
Přílohy
rex moneti.jpg
rex moneti easy money
TSU
MartinVe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vilik 27. 5. 2015 03:22

Už jsi se nahlásil jako spamer?
vilik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 5. 2015 07:27

@ MartinVe: Zkus to propagovat tady http://www.mapy.cz/s/ii0G
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 27. 5. 2015 07:51

Díky za váš zájem, pánové, moc si toho vážím. :tleskani
TSU
MartinVe
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka