MLM Osvč v osobním bankrotu- odlužení.

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 14. 1. 2019 16:42

Mám kamaráda, který se upracoval k tzv. vyhoření a nakonec nasekal ještě dluhy- řetězovými půjčkami, protože felčaři nedokázali nalézt příčinu jeho psych. problémů v poruše štítné žlázy. Nyní mu běží 5-ti letý tzv. osobní bankrot-odlužení. Ted se však ozvala jeho master firma, co ho "pásla" na MJM, a chce vrátit další provize za po čase klienty zrušené smlouvy. Nějak se mi to nezdá, že by cca po třech letech od ukončení spolupráce s master firmou měla tato firma na něco nárok...???
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 1. 2019 18:26

No, dříve se za provize ručilo 2-3 roky, nyní by to mělo být 5 let. K tomu, předpokládám, 3 letá promlčecí lhůta, takže teoreticky se můžou požadavky na vrácení provizí objevovat až 8 let od ukončení spolupráce (ke konci tohoto období bych očekával už žaloby, aby nedošlo k promlčení)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 1. 2019 07:48

Jestli to je MLM typu OVB tak tam jsem jako laik zrušil někomu smlouvu od počátku a musel taky vracet provize a smlouva byla dýl jak 3 roky stará
audiobullys
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků