Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bezbarvaponozka 1. 8. 2008 21:53

SP píše:Teda to byl mesic! Myslim, ze az nekteri "negaci" uvidi Amagram s ocenenimi za cervenec, vypadnou jim oci z dulku. Na to, ze podle nekterych "negacu" je pry pozde s timto podnikanim zacit, uvidite celou plejadu "skokanu" (z 0% na 6%, ze 3% na 9%, z 9% na 15%, z 12% na 18%). Plus novi Silveri, a spousta dalsich odznaku.
Krome toho uvidite nove Platinove, kteri se zaroven kvalifikovali jako novi Rubinovi VPA. Mala napoveda: sledujte distributorsky par s inicialami AL & DF. Tito lide vstupovali do businessu v listopadu 2002 - tedy v dobe, kdy uz podle odpurcu bylo davno pozde zacit, kdy uz byl trh zasyceny, atd. atd... Kdyz jsme v roce 2002 rikali, ze trh zasyceny neni, nekteri nam neverili (ti budou tvrdit, ze AL & DF meli "stesti").
Kdyz jsme to rikali i v roce 2003, nekteri negaci si neustale mleli svou. Jen tak mimochodem, jeden ze skokanu, pan VK, ktery minuly mesic skocil z 12 na 18%, vstupoval v roce 2003.
No a jeste jedna dobra zprava - ani v roce 2007 nebylo pozde: dalsi skokan jmenem JB, ktery skocil z 9% na 15% je v businessu od zari 2007.
No a aby toho nebylo malo, pokud me tajne informacni zdroje neklamou, na ceskem trhu jsou dalsi novi Diamanti...

Sp děláte si pr... :shock: :shock: :D však víme jak..
Amagram neuvidim asi :kuk: a ráda bych si ho prohlidla s těmi novinkamy pokud jsou pravda :) no pokud to je tak jak píše tak kdo ještě bude argumentovat s tim že je pozdě vztupovat? Marvertin? :-)
Naposledy upravil Rop dne 2. 8. 2008 00:07, celkově upraveno 2
Důvod: Místo SP napsal[code]text[/code] můžete použít [quote=SP]text[/quote] ... je to vestavěná funkce phpBB ... tady jsem to tak upravil
bezbarvaponozka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 1. 8. 2008 22:37

bezbarvaponozka: Pr... si nedělám. :-D Vse, co jsem psal, je pravda. A také jsem psal jen o tom, o čem vím ze své organizace, příp. z nejbližšího doslechu. Takže předpokládám, že ve skutečnosti těch kvalifikací bude ještě víc. :-D
Ale počkejme si na Amagram a uvidíme. Ocenění by mělo vyjít v říjnovém čísle Amagramu (vychází na konci září). Věřím, že když si o něj řeknete některému distributorovi, milerád pro Vás obstará jedno číslo navíc. :-)
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod pestounka 1. 8. 2008 23:46

Tak panensky olivovy olej.Kde jste si nastudoval ten oleuropein????Podle mych zdroju se nejedna o vytazky oliv,ale LISTU olivovniku!!!!!!!!!!!Jo,az ochutnate nehorky panensky olivovy olej,lisovany bez listi,cervu a pecek-to si pochutnate!Nebude vubec horky...
Amway vracet nebudu,to je stejne jen ztrata casu.Dam ho do kolacu.
O zdravou vyzivu se zajimam-hlavne o kvalitu.Vite,ze prave Italie vyvazi vic panenskeho oleje,nez vyprodukuje?
Balzamikovy ocet je super.Ten schova i tu horkost oleje.Mimochodem,v katalogu se hovori o nasladle chuti oleje-kde ji hledat?

Zmrskava od slova zmrsklý-pravda nespisovne,omlouvam se.
Na vase vypady na mou osobu nema smysl vic reagovat.Co se pravdy tyce,tak jste od ni ,v mem pripade,na hony vzdalen.
Jak Vam ostatnim chutna?UDELEJME TEST.Vezmete si lzicku oleje nebo kousek sucheho chleba namoceneho do oleje a snezte.Co citite na patre?Budu rada za kazdy prispevek.Porovnejte treba s panenskym olivovym olejem znacky Ja naturlich,Rapunzel nebo jakymkoliv jinym,ktery mate zrovna doma-napiste znacku, a olej,ktery vam chutnal z tech Vasich nejvic.A hned tu bude zkouska chuti.Uvidime,jestli to bude Amway.Kazdemu,kdo se zapoji,dekuji.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 2. 8. 2008 09:27

SP píše:Domnival jsem se, ze kdyz jste takova "bio-pestounka", ze prave Vy ocenite zdravou vyzivu. Ale jak je videt, Vy pouzivate termin "bio" jen tehdy, kdyz se Vam to hodi takrikajic do kramu. Opet jste predvedla, ze vice date na reci typu "jedna pani povidala" nez na to, abyste si zjistovala seriozni informace.

No, mě právě toto připadne jako velmi neseriózní napadání :-(

SP píše:Predpokladam, ze kdyz Vam Amway olej nechutna, ze vyuzijete zaruku spokojenosti, vratite ho a pote sem napisete, ze Vam firma Amway vratila vsechny penize. A az budete nekdy pit v restauraci Tonic, ktery obsahuje take nahorklou latku (chinin), nezapomente ho vratit a take zadejte sve penize zpet. Jsem zvedav, jak se na Vas v te restauraci budou tvarit. Pripadne muzete vratit nejake kvalitni vino s tim, ze ten resveratrol v nem je skutecne nesnesitelny...

Ano, pokud budu v restauraci, objednám si jídlo a bude mít chuť, která neodpovídá mým představám, vrátím ho a budu požadovat zpět své peníze. Co se vám na tom nezdá?
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 2. 8. 2008 11:05

Ruprecht001 píše:
SP píše:Domnival jsem se, ze kdyz jste takova "bio-pestounka", ze prave Vy ocenite zdravou vyzivu. Ale jak je videt, Vy pouzivate termin "bio" jen tehdy, kdyz se Vam to hodi takrikajic do kramu. Opet jste predvedla, ze vice date na reci typu "jedna pani povidala" nez na to, abyste si zjistovala seriozni informace.

No, mě právě toto připadne jako velmi neseriózní napadání :-(

Mily Ruprechte001, když si přečtete celou diskuzi s paní pěstounkou, pochopíte, že se nejedná o neseriózní napadání, ale o konstatování skutečnosti.
Když už byste mě chtěl obvinit z neseriózního napadání, pochopil bych to spíš, kdybyste označil jinou část mého příspěvku (např. tu, kde píši o tom, že si má paní pěstounka do našeho oleje přidat cukr, aby jí lépe chutnal). Avšak pokud byste si opět přečetl celou diskuzi s paní pěstounkou, pochopíte, že je velký rozdíl mezi neseriózním napadáním a ironií.
Paní pěstounka tu všem věšela na nos, jak se snaží žít zdravě. Připadne mi proto komické, že vysoce kvalitní olivový olej, který jako extra panenský obsahuje oleuropein, označuje za dávidlo a šunt, a raději dá přednost oleji, ze kterého je tato zdraví prospěšná látka odstraňována. Nevím, zda jsem tu jediný, komu přijde, že v tom, co paní pěstounka píše, je trochu rozpor.
A jen tak mimochodem, pojďme si zopakovat, co píše paní pěstounka: "vzala jsem tam kamaradce flasku panenskeho olivoveho oleje od teto firmy,protoze se kvalitou oleju zabyva jiz 2 roky." No nevím, mám za to, že firma Carapelli existuje již od roku 1893. Přeci jen bych řekl, že ty 2 roky zkušeností jsou trochu málo.
Co však píše paní pěstounka dále? "Tam jsme nasli odbornici na olivovy olej.Zije vetsinu roku v Recku a prodava uzasny olej,ktery se da jist jen tak s chlebem a olivami.Kdyz jsem te dame dala take ochutnat,myslela jsem,ze jsem ji otravila!!!!!Kdyz se vydavila,napila ,zajedla a uklidnila,rekla,ze je dobry na hrbitov na sviceni."
Takže když si to všechno shrneme, tak šla za jiným prodejcem, který (s největší pravděpodobností) prodává buď rafinovaný nebo pouze panenský olej (přeci jen extra panenský musí splnit určitá kritéria, která si asi doma na koleně nezměříte). A tato paní má být onou odbornicí, od které si paní pěstounka nechala "vysvětlit", že olivový olej Carapelli není kvalitní. A jen předpokládám, že tato paní jedním dechem dodala, že její olivový olej je lepší a po svém "odborném" výkladu hned udělala kšeft...

Ruprecht001 píše:
SP píše:Predpokladam, ze kdyz Vam Amway olej nechutna, ze vyuzijete zaruku spokojenosti, vratite ho a pote sem napisete, ze Vam firma Amway vratila vsechny penize. A az budete nekdy pit v restauraci Tonic, ktery obsahuje take nahorklou latku (chinin), nezapomente ho vratit a take zadejte sve penize zpet. Jsem zvedav, jak se na Vas v te restauraci budou tvarit. Pripadne muzete vratit nejake kvalitni vino s tim, ze ten resveratrol v nem je skutecne nesnesitelny...

Ano, pokud budu v restauraci, objednám si jídlo a bude mít chuť, která neodpovídá mým představám, vrátím ho a budu požadovat zpět své peníze. Co se vám na tom nezdá?

Opět Vás odkáži na to, abyste si přečetl celý můj příspěvek. Nikde jsem v něm nepsal o tom, že by paní pěstounka měla vracet jídlo. Psal jsem, že má vrátit konkrétně Tonic a jako důvod vrácení uvést, že je hořký. Myslím, že by si v restauraci asi všichni klepali na čelo. Pokud si objednávám Tonic, tak snad očekávám, že bude trochu hořký. Pokud si objednám víno s vysokým obsahem polyfenolů, také bude mít svíravou chuť. Stejně jako když si objednám vysoce kvalitní extra panenský olivový olej, který obsahuje oleuropein, tak je mi jasné, že bude mít jinou chuť než méně kvalitní pouze panenský či rafinovaný olivový olej. Znamená to snad, že se v případě Tonicu, vína, extra panenského olivového oleje jedná o šunty? Ani náhodou! Prostě jen jinak chutnají. Paní pěstounka, nechť ho vrátí, já si na něm pochutnám. Toť vše.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 2. 8. 2008 14:50

pestounka píše:Tak panensky olivovy olej.Kde jste si nastudoval ten oleuropein????Podle mych zdroju se nejedna o vytazky oliv,ale LISTU olivovniku!!!!!!!!!!!

Předpokládám, že tu pohádku o listech Vám napovídala ta hodná paní, co chtěla udělat kšeft, že? ;-] Co ještě moudrého Vám napovídala?
Vězte, že hořkost olivových olejů je dána především použitými olivami. Pokud se sklidí nezralé (s vysokým obsahem oleuropeinu), pak bude více hořký. Pokud je sklidíte zralé, bude výroba levnější, protože zralé olivy obsahují větší podíl tuku. Zato však přijdete o zdraví prospěšné polyfenoly, resp. o některé z těchto látek. Pravda, listy olivovníku obsahují oleuropein také, ovšem to neznamená, že všichni výrobci je lisují společně s olivami.

Věřte tomu nebo ne, ale nahořklá chuť extra panenského olivového oleje je zcela normální a bývá považována za přednost (samozřejmě, pokud to s ní výrobce nepřežene).

pestounka píše:Jo,az ochutnate nehorky panensky olivovy olej,lisovany bez listi,cervu a pecek-to si pochutnate!Nebude vubec horky...

Ano, rafinovaný olej nebude nahořklý, protože bude zbaven s výjimkou nenasycených mastných kyselin prakticky všech zdraví prospěšných látek. Takový olej seženete v každém supermarketu nebo na tržišti za pár šupů.

pestounka píše:Amway vracet nebudu,to je stejne jen ztrata casu.Dam ho do kolacu.

Pak tady nebrečte a nenapadejte jeden z nejkvalitnějších extra panenských olivových olejů, které jsou na českém trhu.

pestounka píše:O zdravou vyzivu se zajimam-hlavne o kvalitu.Vite,ze prave Italie vyvazi vic panenskeho oleje,nez vyprodukuje?

Nějak nechápu souvislosti. Má tato Vaše věta znamenat, že všichni italští výrobci jsou podvodníci? Pak vězte, že se hluboce mýlíte. Firma Carapelli je držitelem certifikátu UNI EN ISO 9001:2000.
pestounka píše:Balzamikovy ocet je super.Ten schova i tu horkost oleje.Mimochodem,v katalogu se hovori o nasladle chuti oleje-kde ji hledat?

Kde ji hledat? V oleji. Kdo hledá, najde. A kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde.

pestounka píše:Zmrskava od slova zmrsklý-pravda nespisovne,omlouvam se.
Na vase vypady na mou osobu nema smysl vic reagovat.Co se pravdy tyce,tak jste od ni ,v mem pripade,na hony vzdalen.

Zatím mě Vaše příspěvky spíše přesvědčují o opaku.

pestounka píše:Jak Vam ostatnim chutna?UDELEJME TEST.Vezmete si lzicku oleje nebo kousek sucheho chleba namoceneho do oleje a snezte.Co citite na patre?Budu rada za kazdy prispevek.Porovnejte treba s panenskym olivovym olejem znacky Ja naturlich,Rapunzel nebo jakymkoliv jinym,ktery mate zrovna doma-napiste znacku, a olej,ktery vam chutnal z tech Vasich nejvic.A hned tu bude zkouska chuti.Uvidime,jestli to bude Amway.Kazdemu,kdo se zapoji,dekuji.

Chcete test? Tak si prohlédněte toto video. Kdyby Vám nefungovalo, tak zde je ještě v jiném formátu. I dvouleté dítě pozná, že Amway olivový olej je nejlepší. :shock: :D :D :D P.S.: To video jsem nenatáčel já.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 2. 8. 2008 17:57

bezbarvaponozka: A jeste jedna cerstva (zatim neoverena) zprava - zaslechl jsem, ze v CR je uplne novy Reditelsky Diamant. :shock: :shock: :shock: :D
Je tu jeste nekdo, kdo si mysli, ze Amway podnikani nefunguje nebo ze je dnes na nej uz pozde? :D :D :D
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod soptik21 2. 8. 2008 20:51

Osobne si to myslim (od rana tak na 90%) take a jen si mi tu domenku prtvrdil ;-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Diskutér

Odeslat příspěvekod pestounka 2. 8. 2008 21:45

Co na to rict?Inu,obratila jsem se na pani,ktera me zaregistrovala a rekla jsem ji,co jsem zjistila noveho o olejich v Rakousku.OCHUTNALA.Coz nikdy pred tim neudelala,protoze proste duverovala.A vysledek?Byl horky.Dala to vys a je z toho docela poprask.Olej nesmi byt horky.Mam ho okamzite reklamovat,ona to udela take.V Polsku pry byl pro horkost stazeny.
Je skvele,ze to v Amway takhle funguje a muzu neco zmenit(treba ho stahnou i u nas).Pravda je,ze kvalitni olej na nasem trhu nemame.Pravda take je,ze Cesi nevedi,jak ma dobry olej chutnat a pod pojmem lehce korenene chuti vesele pojidaji horky olej(at jiz v dusledku spatneho zpracovani nebo nevhodneho skladovani-olej zezlukne).
O Italii jsem mluvila obecne,to je statistika a naprosta jistota,ze i za etiketou EXTRA VIRGIN OIL,muze byt pancovany vyrobek.
Pane SP,byl jste nekdy v Recku a mohl ochutnat oleje v petihvezdickovem hotelu a vybrat si z tech nejkvalitnejsich ten pro vas nejlahodnejsi.Ja ne,ale prave proto si necham rada poradit od tech kteri tu zkusenost maji.

Srovnavat zalozeni Itaske firmy se studiem me kamaradky mi prijde smesne.
Dekuji Ruprechte 001.To vazne potesi.Tady nema cenu se nijak hajit,protoze by se diskuze s SP zvrtla do jeste vetsich neomalenotsti.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 2. 8. 2008 23:04

Vážená paní pěstounko, opravdu nevím, kam chodíte na ty pohádky, ale vězte, že v Polsku se olivový olej Amway Carapelli prodává vesele dál:
Nr kat.: 3963
Oliwa z oliwek Extra Vergine
2x 750 ml
Cena detaliczna: 115,00 PLN
A o tom, ze by byl TNA (docasne nedostupny) nebo NLA (doprodany) nikde ani zminka. :-D Každý (tj. i Vy) si to může bez problémů ověřit na http://www.amway.pl/search?process=search&q=oliwek
Možná byste se měla dát na psaní sci-fi literatury, případně se můžete dobře živit jako šiřitelka poplašných zpráv. Ale v této diskuzi Vaše argumenty bohužel neobstojí.

Že olivový olej nesmí být hořký? Jistě, nesmí v něm tato chuť převládat. Ale nahořklost je, znovu opakuji, jednou z předností extra panenských olivových olejů. Evidentně mi nevěříte, tak zde je odkaz:

http://www.oliveoilsource.com/tasting.htm

Zajeďte si dolů a v levém sloupečku (u předností) se dočtete:
"Bitter: Many new to olive oil are surprised to find that this is a preferred characteristic of olive oils; usually obtained from green olives or olives turning color."

Čili pro neangličtináře - "Hořkost: Mnoho lidí, kteří se setkají s olivovým olejem poprvé, je překvapeno, že hořkost je upřednostňovanou charakteristikou olivového oleje; obvykle pochází ze zelených oliv nebo z oliv, které právě mění barvu."

Když bude zájem, mohu zde uvést další odkazy, které píší o hořkosti ve stejném duchu a které potvrdí to, co tu celou dobu tvrdím (a zároveň vyvrátí to, co tu tvrdíte Vy).

Čili Vás opravím: Pravda je, že kvalitní olivový olej na tomto trhu máme. Jen kvůli tomu, že Vy nedokážete jeho kvalitu docenit, ještě nemusíte dělat ze všech Čechů neandrtálce, kteří (podle Vás) nevědí, jak má chutnat ten opravdu kvalitní olivový olej.
Mimochodem, viděla jste to video s tou dvouletou holčičkou, jak neomylně ukázala na olej, který je podle ní dobrý? Věřte nebo ne, ale nikdo ji k ničemu nenaváděl. Autor, když viděl,jak jeho sestře ten olivový olej chutná, napadlo ho, že by mohl udělat pokus - no a jeho výsledek jste viděli zde.

Jistě, pro uchování vlastností je potřeba, aby olej byl vhodně skladován. V tom se s Vámi nepřu. Ale to je trochu jiná kapitola.

Jinak, abych odpověděl na Váš dotaz: v Řecku jsem byl. Některé roky tam jezdím i vícekrát. Olivové oleje jsem tam měl možnost ochutnat, ale nemám vybraný žádný, který by byl "nejlahodnější". Možná proto, že je velmi těžké srovnávat chutě. Prostě každý olej má to své.

S Vaší větou: "Srovnavat zalozeni Itaske firmy se studiem me kamaradky mi prijde smesne." plně souhlasím. Mně to také přišlo směšné. Jen mi nějak není jasné, proč jste se o to pokoušela, když jste psala, že se tím Vaše kamarádka zabývá UŽ 2 roky. :D

Pláčete nad tím, že tady se nemá cenu hájit. Co na to říci? Je mi líto, ale na to, abyste se tu obhájila byste potřebovala mít o něco důvěryhodnější zdroje než agenturu JPP (jedna paní povídala) nebo spamy. Bezmyšlenkovité papouškování takových zdrojů totiž obvykle vyvolává útrpný úsměv na tváři čtenářů, kteří se danou problematikou zabývají a něco o ní vědí.

Víte, já Vám nemám za zlé, pokud Vám ten olej nechutná. To je Vaše věc a máte na to plné právo. Ovšem stejné právo mají i ti lidé, kterým náš olivový olej chutná. Uvědomte si, že kvalita oleje je určována poněkud jiným způsobem než jen tím, zda zrovna Vám chutná.
To, co Vám mám za zlé, je, že svými příspěvky se snažíte zpochybnit kvalitu používáním naprosto LICHÝCH a zavádějících tzv. argumentů. Nevím, zda Vám to činí radost nebo zda se jedná jen o Vaši nevědomost. Vzhledem k tomu, že tváří v tvář nevyvratitelným důkazům o tom, že se mýlíte, si neustále melete svou, nezbývá mi, než se přiklonit k první variantě - totiž k tomu, že to děláte naschvál a činí Vám to radost. :-| A tomu bude odpovídat i tón mých příspěvků.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod pestounka 3. 8. 2008 07:35

Pane SP,ja to vyreklamuji a pak se ozvu,jak to vsechno dopadlo.Jestli bude olej shledan lahodnym a superkvalitnim,rada a uprimne se tady omluvim.
Pane,v priloze k tomuto oleji je psano,ze ma jemnou nasladlou chut ZRALEHO ovoce s lehce korenenou prichuti.Nic o nezralych olivach.
Na horkou chut tohoto oleje jsem ochotna si zvyknout pouze v pripade,ze budu mit naprostou jistotu o jeho kvalite.
Ja jsem delala testovani chuti panenskych oleju na nasem trhu ve svem kosmetickem salonku a horkou chut oleje od Amway opravdu nikdo neocenil.Ono,nahorkla chut muze byt,ale nesmi prevladat nad jemnosti.
Skoda,ze ta holcicka nemela ten olej v ustech.Ma dcera u ochutnani taky plivala na vsechny strany.
S tim Polskem mi to bylo receno a ja si to overim.Nechci sirit poplasne zpravy.
Jsem vazne zvedava,jak tohle dopadne.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 3. 8. 2008 08:55

soptik21: Tak ty Reditelske diamanty mam potvrzene. :-D :shock: To se zase negáči nevyspí. :D :D :D Teď jim nezbyde, než vymýšlet nové výmluvy nebo se raději zaregistrovat. 8-D 8-D 8-D
Je úžasné, jaké důkazy nyní mají lidé k dispozici, že toto podnikání funguje i v ČR. Možná si pamatujete, jak jsme tu před pár lety diskutovali o tom, co pár lidí dokázalo udělat za humbuk v Jižní Koreji. A vůbec není špatný pocit, když do ČR přijede syn Trojitého diamanta a konstatuje, že se o České republice začíná v zahraničí mluvit v podobném duchu jako před několika lety o Koreji... :shock: :shock: :shock:
Na malou Českou republiku s tzv. "nasyceným" trhem (jak neustále brečí negáči) to není špatné. :-) Co takhle trumfnout Taiwan? :D Na tomto dvacetimilionovem trhu se kvalifikovalo 7 lidi na uroven Crown Ambassador, z toho 1 na uroven Double Crown Ambassador...
Naposledy upravil SP dne 3. 8. 2008 22:03, celkově upraveno 2
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 3. 8. 2008 21:54

pestounka: Nevím, jaký olej doma máte Vy, či jak ho skladujete, ale v oleji od Amway, který mám doma já, rozhodně nepřevládá hořká chuť.
Je mírně nahořklý, což je v souladu s jeho způsobem výroby. Když si vezmete do úst jakoukoli olivu, která nebyla přezrálá a hlavně nebyla louhovaná, ucítíte také nahořklou chuť. Nic nového pod sluncem. Extra panenský olivový olej se lisuje za studena, takže látky, které tuto chuť způsobují, se dostávají v nezměněném stavu do oleje.
Nezralé olivy jen obsahují oleuropeinu více než zralé, ale i v těch samozřejmě je přítomen. Možná Vaše představa o olivách vypadá tak, že oliva uzraje ze dne na den a spolu s tím ze dne na den z ní vymizí veškeré polyfenoly. Ale vězte, že tak tomu není. Máte to jako se zuby u člověka. Také mu vypadávají postupně a není to tak, že úderem svých šedesátých nebo sedmdesátých narozenin by se probudil bezzubý. :D A nedostatek zubů rozhodně není předností. No a stejné je to s oleuropeinem - jeho obsah v olivě s časem klesá také postupně. A jeho nedostatek také není předností.

Také jsem psal, že hořkost je na závadu, ale nahořklost je vítaná vlastnost. Takže nevím, s čím polemizujete. Možná bude stačit, když budete číst mé příspěvky pozorněji.

Jinak, ta holcicka ten olej pochopitelne v ustech mela. Jenze autor zjevne netusil, ze o nejake 3 roky pozdeji, co to video natocil, prijde pani pestounka jako prvni na to, ze olej neni dobry...
No nic. To video tu bylo spise pro zasmani. Ten clovek, co ho tocil, si nas olivovy olej koupil. Kdyz ho doma ochutnali, byli z nej vsichni nadseni, vcetne jeho male sestry. Tak si ji natocil na mobilni telefon. Tot vse. Kdyby vedel, ze budete to video napadat, jiste by si poridil scenaristu, rezisera, profesionalniho kameramana a strihace, abyste byla spokojenejsi. Ale mne se to takto libi vic - je to spontannejsi.

Píšete, že olej vyreklamujete a že jste zvědavá na to, jak to dopadne. Já Vám řeknu, jak to dopadne - firma Vám vrátí peníze a Vy si můžete jít koupit do supermarketu nebo na tržiště rafinovaný olej, který nebude nahořklý a můžete se utěšovat tím, že v něm určitě není listí a olej je tudíž kvalitní a extra panenský, přestože na něm je jasně napsáno rafinovaný, příp. na něm není napsáno nic, protože jste ho koupila na tržišti.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod pestounka 4. 8. 2008 01:58

Nechapu jednu vec.Proc se lisuje olej od Amway z nezrylych plodu,kdyz jsou vice horke a maji prece nizsi vyteznost?Pokud vim,horkost oleje muze byt zpusobena nezralymi plody,listim,cervy,spatnym skladovanim a zpusobem vyroby-pri styku s kovem.
Ja mam olej v lednici,takze skladovanim to nebude.
Oleje nakupuji vyhradne v BIO kvalite,tak me tady nemusite shazovat.Myslite,ze by tyto veci resila zena,ktera pouziva v kuchyni Lukanu?
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soptik21 4. 8. 2008 07:01

SP píše:soptik21: Tak ty Reditelske diamanty mam potvrzene. :-D :shock: To se zase negáči nevyspí. :D :D :D Teď jim nezbyde, než vymýšlet nové výmluvy nebo se raději zaregistrovat. 8-D 8-D 8-D
Je úžasné, jaké důkazy nyní mají lidé k dispozici, že toto podnikání funguje i v ČR. Možná si pamatujete, jak jsme tu před pár lety diskutovali o tom, co pár lidí dokázalo udělat za humbuk v Jižní Koreji. A vůbec není špatný pocit, když do ČR přijede syn Trojitého diamanta a konstatuje, že se o České republice začíná v zahraničí mluvit v podobném duchu jako před několika lety o Koreji... :shock: :shock: :shock:
Na malou Českou republiku s tzv. "nasyceným" trhem (jak neustále brečí negáči) to není špatné. :-) Co takhle trumfnout Taiwan? :D Na tomto dvacetimilionovem trhu se kvalifikovalo 7 lidi na uroven Crown Ambassador, z toho 1 na uroven Double Crown Ambassador...

jj, vim + 1x "normalni" diamant + 1 x safir + nevim kolik novych silveru, goldu a platin (jednomu novemu platinovemu je tusim 22 let :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: )...
A to neznam cisla z vasi organizace... :tleskani :tleskani :tleskani
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka