Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod caprighia 7. 10. 2008 16:05

Já ne. Plešatím.
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Návštěvník

Odeslat příspěvekod caprighia 7. 10. 2008 16:07

Dá se někde sehnat jedna dávka toho pracího zázraku ? Asi si udělám vlastní test prášků....pro zajímavost. Třeba od nějakého uživatele (koupím za 15 Kč)
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 7. 10. 2008 16:09

Nech si poslat od SP vzorek.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod SP 7. 10. 2008 16:10

caprighia píše:SP: však jsi to sám dokázal výpočtem Kč/dávka...tak se můžeš zasmát (nejvíc v tomto století) sám sobě...

Pro chapave ctenare - sledujte tu logiku a tok myslenek u nekterych odpurcu:
1) Amway ma (pry) predrazene zbozi
2) Dokazali jsme si, ze Amway vychazi cenove podobne jako podobne kvalitni konkurecne
3) Zaver: konkurencni vyrobky jsou predrazene stejne jako Amway vyrobky
:D :D :D :D :D
:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil SP dne 7. 10. 2008 16:15, celkově upraveno 1
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 7. 10. 2008 16:12

caprighia píše:Dá se někde sehnat jedna dávka toho pracího zázraku ? Asi si udělám vlastní test prášků....pro zajímavost. Třeba od nějakého uživatele (koupím za 15 Kč)

Jako vzorek slouzi cele baleni. U nas totiz zakaznik nic neriskuje, protoze mame zaruku spokojenosti. Pokud mate zajem o koupi naseho praciho prasku, doporucuji obratit se na sveho Amway distributora, prip. na toho, kdo Vam o Amway povedel. On ci ona Vam milerad proda jedno baleni SA8, abyste si mohl doma provest test tohoto vysoce kvalitniho prasku.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jouda.II 7. 10. 2008 16:14

Nebudu tady tapetovat, jako SP, takže můj příspěvek výše.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 7. 10. 2008 16:16

Prodává AMWAY i tapety? :D :D
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod L.KL. 7. 10. 2008 16:25

SP:
Pro chapave ctenare - sledujte tu logiku a tok myslenek u nekterych odpurcu:
1) Amway ma (pry) predrazene zbozi
2) Dokazali jsme si, ze Amway vychazi cenove podobne jako podobne kvalitni konkurecne
3) Zaver: konkurencni vyrobky jsou predrazene stejne jako Amway vyrobky

Můj plán od sponzora začínal tím,že změnou nákupního místa,eliminací,skladů a meziskladů budu šetřit měsíčně 30% rozpočtu při útratě 5000 tedy 1500Kč. Ale nestalo se,ani nemohlo jak jste dokázal když cena za dávku je +- stejná. Takže jsem byl tedy obelhán hned na začátku a proto se mi výrobky zdají předražené.Nešetří mi 30% oproti stavu předtím.
L.KL.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SP 7. 10. 2008 16:28

L.KL.: Patrne jste prehledl, ze jsme se dosud bavili o DOPORUCENYCH MALOOBCHODNICH CENACH. Ano, ty jsou +- na urovni jinych kvalitnich prostredku (samozrejme po rozpocteni ceny na 1 davku). ALE CENY DISTRIBUTORSKE JSOU NIZSI!
Pokud se tyka setreni, je jasne, ze nakupem za distributorske ceny usetrite, nicmene musite uvazovat vzdy vyrobky podobne kvalitativni kategorie. Jinak bychom srovnavali jablka a hrusky. Ale to uz asi chape kazdy.
Naposledy upravil SP dne 7. 10. 2008 16:34, celkově upraveno 3
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Petr1968 7. 10. 2008 16:30

.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod caprighia 7. 10. 2008 16:34

Tak aby se to SP lépe poslouchalo - prášek amway je stejná láce jako podobný konkurenční, např. persil či ariel. Závěr - nejdražší kvalitní výrobky na trhu jsou stejně levné jako amway. O amway jsem se dozvěděl od SP, celkem obšírně. Dobrá. Objednávám u Vás (SP) jedno balení prášku. Provedu test (zdokumentuji) tohoto versus persil, versus něco ze střední cenové hladiny versus něco noname za pár kaček. Pokud bude alespoň +- jako persil (pokud máte něco proti této značce, dám třeba jiný z dražších), balení si ponechám a otestuji třeba něco jiného. Výsledky popravdě zveřejním. To je fér ne ?

Apropo, zajímají mě MC ceny. Kdyz budu přeprodávat Ariel, tak ho budu mít také levněji...
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 7. 10. 2008 16:36

Pripadni zajemci o toto podnikani - mejte na pameti, ze vetsina tech tzv. "hororovych" pribehu byva prikraslena, aby odpurci lepe zduvodnili, proc neuspeli, prip. proc se o to ani nepokusili. Vzdy, kdyz neco takoveho uslysite, zeptejte se sami sebe:
"je to opravdu chyba toho podnikani nebo je ta chyba v lidech?"
Nenechte se zmanipulovat zobecnovanim typu: "chodi to tak a tak", naopak, zeptejte se toho cloveka, se kterym mluvite, s kolika ze 3,5 milionu distributoru se setkal, ze se odvazuje takto zobecnovat. Ono se totiz take muze ukazat, ze se setkal jen s jednim clovekem a na zaklade toho si vytvoril nazor na cele toto podnikani.
A pokud se bude jednat o byvaleho distributora, pak si v neposledni rade vemte referenci na jeho byvaleho uplina. Chcete si prece udelat objektivni nazor na zaklade uplnych informaci z obou stran, ne? Tak mozna bude zajimave si poslechnout, ze to take mohlo probehnout jinak.

Pokud Vam nekdo bude vykladat, ze Amway je jen dalsi letadlo ci pyramidova hra, zaveddte ho na stranky:
http://www.mlmlegal.com/amway.html
a pozadejte ho, at Vam vysvetli, co znamena veta: "It is not a pyramid sales plan."

Pokud Vam nekdo bude vykladat, ze dojdou lidi (ze se trh zasyti a tudiz ze to stejne musi byt pyramidova hra), zavedte ho na vyse uvedene stranky a zeptejte se ho, co znamena veta:
"the facts in this record do not show that Amway distributors in any market were unable to recruit new distributors or to sell Amway products because of any inherent defect in the Amway Sales and Marketing Plan"
a take veta: "The markets for Amway products and distributors, in short, are not static."
Naposledy upravil SP dne 7. 10. 2008 16:51, celkově upraveno 1
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 7. 10. 2008 16:39

caprighia píše:Tak aby se to SP lépe poslouchalo - prášek amway je stejná láce jako podobný konkurenční, např. persil či ariel. Závěr - nejdražší kvalitní výrobky na trhu jsou stejně levné jako amway. O amway jsem se dozvěděl od SP, celkem obšírně. Dobrá. Objednávám u Vás (SP) jedno balení prášku. Provedu test (zdokumentuji) tohoto versus persil, versus něco ze střední cenové hladiny versus něco noname za pár kaček. Pokud bude alespoň +- jako persil (pokud máte něco proti této značce, dám třeba jiný z dražších), balení si ponechám a otestuji třeba něco jiného. Výsledky popravdě zveřejním. To je fér ne ?

Je mi lito, na zaklade Vasich predchozich prispevku jsem usoudil, ze Vam jde jen o provokaci. Navic, pokud bych Vam prodal praci prasek, znamenalo by to, ze jsem vyuzil tuto diskuzi jako reklamni misto - a to nemohu dopustit. Mohlo by se totiz stat, ze nam tuto diskuzi zrusi - a to by byla skoda. Takze, je mi lito, obratte se laskave na nekoho jineho. Urcite nekoho dalsiho znat budete.

caprighia píše:Apropo, zajímají mě MC ceny. Kdyz budu přeprodávat Ariel, tak ho budu mít také levněji...

A proto jsme se take celou dobu bavili ve vsech cenovych srovnanich o maloobchodnich cenach. ;-] :D
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod caprighia 7. 10. 2008 16:50

Jistě, pokud nejsem nažhavený vstoupit do tohoto přeprodávání, jsem provokatér. Nikde jsem nepsal, že je to nelegální ani že v tom nelze uspět. Uspějí ti schopní přesvědčovat. To ovšem v každém obchodě. Nikde jsem nepsal, že výrobky jsou šmejd (protože to nevím). Zatím jsem se od Vás dověděl, že např. prací prášek je stejně kvalitní a stejně levný jako jiné srovnatelné. Jenom se chci o tom přesvědčit a to je problém. Pokud bude lepší za stejné peníze nebo levnější při stejné kvalitě, rád ho budu používat. Taky proč ne ? Něco špatně ?
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 7. 10. 2008 16:55

Odpovezte si sam, co je spatne:

caprighia píše:Mě se líbí argumentování citacemi z "renomovaných" časopisů, psaných "špičkami" v oboru atd....Díky největším "esům" v oboru zaplatí teď daňoví poplatníci pár miliardiček, že...No a pro pohodlí nákupu fakt nemusím poskytovat audienci člověku, který v kravatě (snad aby vypadal "solidně")chodí po bytech a nabízí zázraky (ať to jsou vysavače - pardon "čistící systémy", hrnce, pojistky či voňavky a prášky) Jednak nerad pouštím podobná individua přes práh a jednak si rád vybírám zboží sám, uvážlivě, bez nátlaku a ohledu na výrobce. No a kdybych opravdu nechtěl jít pro prášek do marketu neb drogerky, objednám na netu a je to taky až u nosu. A bez zbytečné tlupy roznašečů, které je nutno živit.
SP
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka