Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SP 8. 10. 2008 15:00

MELLO píše:Co znamená pojem " větších úspěchů"? Kdo konkrétně má nárok na tento seminář zcela zdarma nárok a je to nějak diferencované dle lokalit?

Podminky pro kvalifikaci na vyjezdni seminar jsou soucasti tzv. SIP programu. V soucasne dobe staci pro prvni kvalifikaci na vyjezdni seminar uroven Platinoveho VPA. Pro dalsi ucasti plati, ze dotycny musi byt Q12, musi splnit pozadavky na SIP objem a nove zasponzorovany objem.

Diferenciace podle lokalit - nevim jestli jsem dobre pochopil, na co se ptate. Vyjezdni seminare jsou kazdy rok jinde, nekdy se po nekolika letech destinace opakuje.
Pokud se tyka diferenciace lokalit podle odznaku - ano, ta zde je take. Je nekolik urovni. Zakladni je vyjezdni seminar (viz vyse), dalsi jsou Diamantova fora (v luxusnejsich destinacich), pote jsou Reditelska diamantova fora. Nejvyssi urovni je pak Founders Council, kde se schazeji lide na urovni Crown Ambassador nebo s min. 20 FAA body.
A takto vypada Founders Council:
http://video.google.com/videoplay?docid ... rs+council
Naposledy upravil SP dne 8. 10. 2008 15:20, celkově upraveno 4
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 8. 10. 2008 15:02

MELLO píše:To ale stejně musí - cituji: " Jak se může člověk stát distributorem Amway?
Zájemce musí být do podnikání Amway nasponzorován Amway Nezávislým vlastníkem podnikání nebo Privilegovaným zákazníkem Plus, který je odpovědný za jeho zaškolení a uvedení do podnikání Amway."

Ano, je za to zodpovedny, ale to zaskoleni muze klidne probehnout tak, ze Vam preda startovaci soupravu, Vy si ji prostudujete a pote se ho zeptate na to, co Vam neni jasne. Tim mu usetrite spousty namahy a casu a zaroven mu ukazete, ze to opravdu myslite s timto podnikanim vazne.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 10. 2008 15:04

SP píše:
MELLO píše:Co znamená pojem " větších úspěchů"? Kdo konkrétně má nárok na tento seminář zcela zdarma nárok a je to nějak diferencované dle lokalit?

Podminky pro kvalifikaci na vyjezdni seminar jsou soucasti tzv. SIP programu. V soucasne dobe staci pro prvni kvalifikaci na vyjezdni seminar uroven Platinoveho VPA. Pro dalsi ucasti plati, ze dotycny musi byt Q12, musi splnit pozadavky na SIP objem a nove zasponzorovany objem.

Takže v rámci ČR řádově několik jedinců a to jsem ještě přehnal..
MELLO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 10. 2008 15:06

Jaké konkrétní výrobky a v jakém množství obsahuje startovací sada II. za 1.130.- CZK?
MELLO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 8. 10. 2008 15:12

MELLO píše:Takže v rámci ČR řádově několik jedinců a to jsem ještě přehnal..

V ramci CR se radove jedna o cca 50 lidi.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 10. 2008 15:14

SP píše:
MELLO píše:Takže v rámci ČR řádově několik jedinců a to jsem ještě přehnal..

V ramci CR se radove jedna o cca 50 lidi.

Patříš mezi ně?
MELLO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 8. 10. 2008 15:14

MELLO píše:Jaké konkrétní výrobky a v jakém množství obsahuje startovací sada II. za 1.130.- CZK?

Tato 2. cast obsahuje vse, co jsem jmenoval vyse mimo vyrobku. Podle organizace se lisi i skladba vyrobku, z toho vyplyvaji i rozdily v cene, za kterou Vam registraci nabizeji.
Naposledy upravil SP dne 8. 10. 2008 15:18, celkově upraveno 1
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 8. 10. 2008 15:15

MELLO píše:Patříš mezi ně?

Jiz jste si mohl vsimnout, ze od jiste doby na osobni otazky tohoto typu neodpovidam a uz vubec ne na verejnem diskuznim foru, kde mi byly udeleny urazky nejsprostsiho kalibru.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 10. 2008 15:19

SP píše:
MELLO píše:Jaké konkrétní výrobky a v jakém množství obsahuje startovací sada II. za 1.130.- CZK?

Tato 2. cast obsahuje vse, co jsem jmenoval vyse mimo vyrobku. Podle organizace se lisi i skladba vyrobku, z toho vyplyvaji i rozdily v cene, za kterou Vam registraci nabizeji.

Takže nic konkrétního...
MELLO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 10. 2008 15:19

SP píše:
MELLO píše:Patříš mezi ně?

Jiz jste si mohl vsimnout, ze od jiste doby na osobni otazky tohoto typu neodpovidam a uz vubec ne na verejnem diskuznim foru, kde mi byly udeleny urazky nejsprostsiho kalibru.

Takže nepatříš. 8-)
MELLO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 8. 10. 2008 15:21

MELLO píše:Takže nepatříš. 8-)

No comment.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 8. 10. 2008 15:22

MELLO píše:Takže nic konkrétního...

Znovu opakuji - je to zavisle na skupine. Pokud mate zajem o zapojeni se do podnikani, domluvte si schuzku s clovekem, ktery Vam ukazal plan a on Vam sdeli dalsi podrobnosti. Ja nemohu mluvit za jine organizace, to doufam chapete.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 8. 10. 2008 15:24

A zde je James Bond, jak dekuje Amway za jejich podporu UNICEFu:

SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 8. 10. 2008 15:32

Jeste nejake otazky?
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 10. 2008 18:33

A co jak s tím starcem?